E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Właśnie o tym pisałem ostatnio, zresztą u Warnera na pewno mogliby pokazać dłuższy gameplay niż na konferencjach Sony czy Microsoftu (jeżeli chcą takowy pokazać) gdzie są faworyzowane ekskluziwy i ogólnie terminy są tam zazwyczaj mocno napięte. Namco Bandai nie ma chyba swojego "stoiska", a jeżeli ma to na pewno nie w takiej wielkości jak Warner. Zresztą zobaczymy już nie długo :).
 
Yyy, oczywiście że Namco ma swoje stoisko i to niejedno - w sektorze niebieskim są ulokowani niedaleko City Interactive. Oprócz tego są też w dużej hali w pobliżu Warnera. Anyway Namco chyba nic wiedźmińskiego nie będzie pokazywać, bo LA to nie jest ich teren.
 
Yyy, oczywiście że Namco ma swoje stoisko i to niejedno - w sektorze niebieskim są ulokowani niedaleko City Interactive. Oprócz tego są też w dużej hali w pobliżu Warnera. Anyway Namco chyba nic wiedźmińskiego nie będzie pokazywać, bo LA to nie jest ich teren.

Ale dziennikarze są z całego świata, nie tylk z USA, a Namco jest dystrybutorem w zachodniej Europie i w Australii.

Sneky - posiadanie stoiska na sali, nie oznacza organizowania czegoś ekskluzywnego, czy też organizowania gameplayu, Może być jakaś część stosika ubrana w wiedźmińskie kolory, pokazane jakieś grafiki, na telewizorach mogą puszczać już upublicznione materiały, ktoś z Redów może tam siedzieć itp.
 
Ale dziennikarze są z całego świata, nie tylk z USA, a Namco jest dystrybutorem w zachodniej Europie i w Australii.
A co ma do tego pochodzenie dziennikarzy? Przecież wszyscy i tak gadają po angielsku (przynajmniej częściowo).
 
A co ma do tego pochodzenie dziennikarzy? Przecież wszyscy i tak gadają po angielsku (przynajmniej częściowo).
Język ma małe znaczenie. Znaczenie pochodzenia jest takie, że na przykład niemieccy dziennikarzy będą zamieszczać swoje wrażenia , wywiady itp,. w prasie niemieckiej. W ten sposób wpływając na sprzedaż Wiedźmina również w Europie. Dobra promocja produktów Namco na E3 będzie miała wydźwięk również w Europie. Dlatego, też Namco może zależeć na dobrej promocji W3 również na tej imprezie. Wydźwięk E3 ma charakter globalny, Dlatego uważam, że nie można wykluczyć promocji W3 przez Namco. Szczerze mówiąc nie wiem jak wiele produktów ma Namco w swoim portfolio. Stoisko mają całkiem spore. Jak będzie zobaczymy.
 
Język ma małe znaczenie. Znaczenie pochodzenia jest takie, że na przykład niemieccy dziennikarzy będą zamieszczać swoje wrażenia , wywiady itp,. w prasie niemieckiej. W ten sposób wpływając na sprzedaż Wiedźmina również w Europie.
Myślę, że kwestią drugorzędną dla dziennikarzy jest firma promująca W3 - znacznie ważniejsze jest czy Wiedźmin będzie promowany, na jaką skalę i w jaki sposób. Nie wiem, jak to dokładnie wygląda, bo wglądu do umowy nigdy nie miałem, ale wydaje mi się, że obowiązki promocyjne na imprezach są wyłącznie scedowane na regionalnego dystrybutora. Choćby po to, by zachować spójną politykę komunikacyjną. Im więcej podmiotów zaangażowanych w proces, tym większe prawdopodobieństwo powstania zakłóceń lub, w skrajnych sytuacjach, nawet sprzecznych komunikatów. Stąd moje przypuszczenie, że na E3 promocją W3 zajmie się (oprócz CDPR) WB, a na Gamescomie - Namco.
 
Last edited:


Nie mam wątpliwości że to będą świetne E3 :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom