E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Fajnie że dostaniemy coś jeszcze przed E3, trzeba rozruszać forum bo ostatnio podumarło trochę. Hype!!! Liczę na jakieś screenshoty przed E3, mała rzecz a cieszyłaby mnie jak dziecko :D
 
Fajnie że dostaniemy coś jeszcze przed E3, trzeba rozruszać forum bo ostatnio podumarło trochę. Hype!!! Liczę na jakieś screenshoty przed E3, mała rzecz a cieszyłaby mnie jak dziecko :D
Dokładnie REDZI pomóżcie rozruszać forum!:victory:
 
A ja wolałbym, żebyśmy nic nie dostali przed E3. Te wszystkie zapowiedzi, teasery, screenshoty, psują niespodziankę, przygotowują nas na to czego możemy się spodziewać. Przez to, wrażenia z pełnej wersji materiałów nie są aż tak mocne. Przed poprzednim E3 dostaliśmy obrazi z biesem itp, przez co nie zrobił on aż takiego wrażenia jak mógłby. To samo z VGX, widzieliśmy całkiem sporo przed samym trailerem. Dlatego też, wolałbym, żeby E3 było całkowitym zaskoczeniem.
 
Miło, że coś dostaniemy, ale, ale...
Co z "ogólnym"? Może by tak w ramach tych około targowych prezentów go reanimować?
Wystarczająco długo leży odłogiem.
 
Ja tam się nie ekscytuje jeszcze, możliwe, że dostaniemy jakiś krótki trailer, parę skrinów i to wszystko. Obym się miło zaskoczył.
 

Guest 3669645

Guest
Do E3 już tylko 12 dni, mniej niż 2 tygodnie. Damy radę.

Też mam nadzieję że nie zepsują niespodzianki i nie pokażą nic z gry przed targami. Ale za to fotki z LA, postery itp. to chętnie pooglądam ;)
 
"Przedsmak tego, co będzie na E3" sugeruje raczej dobitnie, że dostaniemy drobny fragment tego, co pokażą na targach... Mi to jak najbardziej pasuje, wystarczyłyby jakieś 2-3 screeny lub (jeśli ma być gejmplej) jakiś minutowy teaser :)
 
Mnie nawet jakby obłożyć Falkami i zaokrętować to wszystko na flotę Stannisa (on miał jakąś flotę?), to i tak nie nastąpi zapłon, jeśli nie dostanę czegoś konkretniejszego od kolejnego nic nie mogę, ale soon. Obszar podbiegunowy ciągle.
 
W sumie dla mnie to nic mogliby nie pokazywać :p i tak kupię grę i tak :) oglądając nowe video będę się tylko denerwował, że jeszcze muszę tyle czekać na grę :( a najlepsze jest to że nie mam pewności czy mi w ogóle ruszy :D
 
Kurcze niech to E3 będzie nooo! #HYPE ONLINE
 

Attachments

  • fd8ECmU.jpg
    fd8ECmU.jpg
    24.4 KB · Views: 45
Mnie nawet jakby obłożyć Falkami i zaokrętować to wszystko na flotę Stannisa (on miał jakąś flotę?), to i tak nie nastąpi zapłon, jeśli nie dostanę czegoś konkretniejszego od kolejnego nic nie mogę, ale soon. Obszar podbiegunowy ciągle.

Nie chodzi o Stennisa z W2, tylko o Stannisa z GoT ;)
 
A pytanie z innej beczki (wybaczcie jeśli odpowiedź już gdzieś padła i została pochłonięta w odmętach dyskusji) - którego dnia targów będą pokazy/materiały z trzeciego Wiesława?
 
A pytanie z innej beczki (wybaczcie jeśli odpowiedź już gdzieś padła i została pochłonięta w odmętach dyskusji) - którego dnia targów będą pokazy/materiały z trzeciego Wiesława?

Chyba nie było odpowiedzi, ale wszyscy przypuszczają że to będzie Day 0 :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom