Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
W sumie to ja nie wiem, co oni spokojnie mogli zrobić, a czego nie. A skąd Ty wiesz? :p

A tak serio, no ok, wiem, że nie masz nic złego na myśli, tylko z drugiej strony wiem też, że ekipa nie robi czegoś nie dlatego, że są złośliwi i przekorni, tylko widocznie jest w tym czasie co innego w planie...

Zgłaszajcie problemy dalej - jak widzicie, to jest wszystko naprawiane, a że tempo nie takie, jak byśmy wszyscy chcieli, to naprawdę nie jest niczyja wina :)
 

Attachments

  • utuzos.jpg
    utuzos.jpg
    41.4 KB · Views: 33
W tym problem, że spoilery to nie jest jakiś marginalny problem, jak np. wyrównanie tekstu pod awkiem. Niedziałające spoilery na wersji mobilnej ZNACZĄCO utrudniają ludziom przeglądanie forum.

Zgadzam się z serkiem, niedziałające spoilery w wersji mobilnej praktycznie uniemożliwiają śledzenie niektórych tematów. A skoro serek praktycznie podał rozwiązanie na tacy, to przy wprowadzaniu mniej ważnych poprawek, można by poprawić również to.
 
@undomiel - ja rozumiem, że @serek trochę naciska, ale uważam, że należy mu się ciut wyrozumiałości. Chłopak za friko odwala kawał dobrej roboty podając gotowe rozwiązania na tacy. A że jest trochę niecierpliwy? Cóż - nikt nie jest doskonały. Już na starym forum jego fixy potrafiły zdziałać cuda i (z reguły) umożliwiały komfortową egzystencję na forum. Zapał rozsadza go od wewnątrz - dajcie mu trochę trochę większe uprawnienia, a odwali połowę roboty przy naprawie błędów tego forum.

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z jego pomysłów, niż sprowadzanie go do jedynie słusznej pozycji szeregowego użytkownika tego forum.

Ale to jedynie moja opinia i proszę nie odbierać tego jako próbę zorganizowania jakiegoś przewrotu, czy propagowanie działalności rewolucyjnej :peace:.
 
Last edited:
Zapał rozsadza go od wewnątrz
Lol, ciekawe, bo ja się krótko mówiąc opier... dzielam xD

A uprawnienia tu nic nie mają do rzeczy. Nawet gdybym był modem (ludzie by tego nie przeżyli xD), to więcej nie byłbym w stanie zrobić.

I chcę pozostać "szeregowym użytkownikiem forum". Przynajmniej mogę spokojnie spamować^^
 
Lol, ciekawe, bo ja się krótko mówiąc opier... dzielam xD

A uprawnienia tu nic nie mają do rzeczy. Nawet gdybym był modem (ludzie by tego nie przeżyli xD), to więcej nie byłbym w stanie zrobić.

I chcę pozostać "szeregowym użytkownikiem forum". Przynajmniej mogę spokojnie spamować^^
@serek na Prezydenta! Premiera! Do Europarlamentu! Taki zdolny, a jednocześnie skromny. Wygląda na takiego, co by nie kradł... :thumbup:
 
Gdy wchodzę w wątek i kliknę button "RED" wysyła mnię do pierwszego posta napisanego przez członka REDanii i tu pojawia się moje pytanie

Czy dałoby się zrobić tak, żeby przycisk "RED" filtrował topic tak aby wyświetlało wszystkie posty REDańczyków danego tematu?
 
Gdy wchodzę w wątek i kliknę button "RED" wysyła mnię do pierwszego posta napisanego przez członka REDanii i tu pojawia się moje pytanie

Czy dałoby się zrobić tak, żeby przycisk "RED" filtrował topic tak aby wyświetlało wszystkie posty REDańczyków danego tematu?

Pomyślimy :) a póki co, po kliknięciu na napis "RED" przy poście forum przeskakuje do następnego postu autorstwa kogoś z REDa w danym temacie.
 
@undomiel - ja rozumiem, że @serek trochę naciska, ale uważam, że należy mu się ciut wyrozumiałości. Chłopak za friko odwala kawał dobrej roboty podając gotowe rozwiązania na tacy. A że jest trochę niecierpliwy? Cóż - nikt nie jest doskonały. Już na starym forum jego fixy potrafiły zdziałać cuda i (z reguły) umożliwiały komfortową egzystencję na forum. Zapał rozsadza go od wewnątrz - dajcie mu trochę trochę większe uprawnienia, a odwali połowę roboty przy naprawie błędów tego forum.

Wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z jego pomysłów, niż sprowadzanie go do jedynie słusznej pozycji szeregowego użytkownika tego forum.

Ale to jedynie moja opinia i proszę nie odbierać tego jako próbę zorganizowania jakiegoś przewrotu, czy propagowanie działalności rewolucyjnej :peace:.

Przecież nikt nie neguje pracy kolegi i fajnie, że mu się chce :)
 
Co parę minut forum przestawia się na inglisza. Za bardzo to nie przeszkadza, jednak warto poprawić.
 
Mam to samo, w dodatku nie tylko przeskakuje na angielską wersję strony, ale też sama polska część jest po angielsku (tj. wszystko oprócz wpisów). Jeszcze parę godzin temu wszystko było ok.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom