E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Quest z Leszym? Tfu, akysz siło nieczysta! Rzygam już wrażeniami z tego pokazu. Teraz rozumiem czemu REDzi nie pokazywali gry wcześniej. 5 zobaczymy grę na nowym renderererze (chyba dobrze) z większością ficzerow. Nvidia Fur, hell yeah! Moje małe życzonko to 10 minut gameplaya z questu w Novigradzie z wersji konsolowej.
 
Już są przecieki jaki quest zostanie pokazany na E3 ciekawe czy się sprawdzi.

Zadaniem będzie... a to poszukajcie sobie na forum neogafa, Nie wiem czy jakbym podał tu info, czy bym komuś nie zaszkodził
 
Last edited:
Quest z Leszym? Tfu, akysz siło nieczysta! Rzygam już wrażeniami z tego pokazu.
A ja właśnie wolałbym zobaczyć ten quest, względnie wcześniej sygnalizowany (na zamkniętych pokazach) quest z Hjalmarem i "lodowym gigantem". Chcę zobaczyć gameplay, a zarazem nie chcę sobie spoilować gry - a te dwa questy są dość poboczne, a na dodatek już z grubsza znane. Nie chcę powtórki z W2, gdzie przy prawie każdym pokazie ujawniano inny fragment gry (Flotsam, Vergen, prolog tuż przed premierą, a obóz Kaedwen częściowo pojawił się w tzw. alfa-trailerze), tak że ostatecznie zupełną niespodzianką pozostało jedynie najsłabsze - czyli Loc Muinne.

Po gameplayu nie oczekuję nowej treści, tylko pokazania w dobrej jakości (1080 minimum) samej rozgrywki oraz mechaniki - walka, ekwipunek, alchemia, znaki, crafting, trochę eksploracji, animacje - itd. itp.
 
Last edited:
No tak to że ktoś napisał że był w Pradze itd itd to nie oznacza że mówi prawdę :p Takie coś to i ja mogę powiedzieć :D
 
Mówicie o Pradze Północ (w okolicach Dworca Wschodniego), czy Południe? Bo tą drugą część stołecznej dzielnicy znam całkiem nieźle - szczególnie Gocław i okolice :p.

A tak swoją drogą - widzisz @szypek, do czego doprowadziłeś? Ludzie już całkiem boją się linki podawać ;).
 
Tyle ze pewnie to o czym pisze typ na neogafie zostanie pokazane dziennikarzom na zamkniętej prezentacji, a my dostaniemy coś innego. Zresztą zobaczymy. Szczerze mówiąc nie chciałbym kolejny raz Skellige Island, chciałbym aby REDzi wkońcu pochwalili się Novigradem i Ziemią Niczyją według mnie oba rejony znacznie ciekawsze od wysp :p .
 
Tyle ze pewnie to o czym pisze typ na neogafie zostanie pokazane dziennikarzom na zamkniętej prezentacji, a my dostaniemy coś innego. Zresztą zobaczymy. Szczerze mówiąc nie chciałbym kolejny raz Skellige Island, chciałbym aby REDzi wkońcu pochwalili się Novigradem i Ziemią Niczyją według mnie oba rejony znacznie ciekawsze od wysp :p .

No nie wiem :) Wszystkie lokacje ciekawe, wyspy to nie tylko lód, ale także mroźna roślinność - tundra :) Z tego co kojarzę to quest z leśnym stworem leszym stamtąd pochodzi.
 
Marcin Momot napisał, że Redzi się jarają jak zapałki. Podejrzewam, że nie jarają się pokazywanym od roku materiałem :)

Tzn odnosisz się do mojego postu? bo ja nigdzie nie napisałem o tym materiale co był rok temu, bo jestem pewny że go już nie pokażą. Pisze tylko że chciałbym zobaczyć znacznie bardziej Ziemie Niczyje/Novigrad od wysp Skellige na ewentualnym pokazie gameplayu, czy nawet trailerze.

@Michax dlatego napisałem że według mnie :p, nie kręcą mnie takie klimaty. Tak patrze na twój awatar i pewnie jesteś fanem Vikings, więc tobie ten rejon pewnie bardziej przypadnie do gustu niż mi :p.
 
Last edited:
Michax może też się to z tego bierze że o Skellige wiemy jak na razie najwięcej, chociażby z zeszłych E3. O Novigradzie i Ziemi Niczyjej tak dużo nie było jak na razie mówione. Pare urywków.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom