E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Nigdy nie banglało. Zawsze trzeba było wpisać pełny i dokładny nick użytkownika, nagminne stosowanie "up" nie sprawiało, że nagle zadziała.
 
@Rustine : Co ty gadasz na początku śmigało i @up odnosiło się do postu napisanego jak sama nazwa wskazuje powyżej.

Przed nowym forum i zaimplementowaniem powiadomień, "up" było stosowane zamiennie z nickami (jak kto chciał). Jeśli jednak chcesz, by osoba do której się odnosisz otrzymała powiadomienie, musisz wpisać jej nick. Samo "up" powiadomień nie generuje.
 
Oki @Nars :p Jakoś wydaje mi się że na początku nowego forum z tego korzystałem, ale oki dzięki za wyjaśnienie i pomoc.
 
Korzystać korzystałeś, nie tylko Ty. Jednak zawsze działało i dalej działa na zasadzie, którą już koledzy Ci podali :)
Stare przyzwyczajenia ze starego forum, gdzie nie było wzmianek.
 
Co ciekawe istnieje użytkownik @up , i ma dziesięć stron o wzmiankach w profilu :D i to wszystko od końca stycznia tego roku.
A dołączył do naszej miłej społeczności 21-01-2010.

@Michax wiem wiem że to nie użytkownik, ale sporo osób wspomina tego Ducha :D
 
Last edited:
To trochę nie na temat ale wątpię że jest to użytkownik, wydaje mi się że przy zakładaniu konta trzeba podać przynajmniej 3 znaki.
 

Guest 3669645

Guest
"Brand new gameplay..." No, ciekawe.

Coraz więcej pytań co, gdzie, u kogo i jak. 10 czerwca dopiero? Chodzi o całkowitą premierę czy zestawienie wideosów z konferencji z dnia 0?

U nas to o której będzie?
 
Last edited by a moderator:
Po piątym wcale nie musi być on taki nowy.
Na upartego rozszerzona wersja tego, co zobaczymy w przyszłym tygodniu, bo wszystko wskazuje na to, że coś zobaczymy, też będzie czymś nowym.
W pewnym sensie.
Nieważne co i jak konkretnie, grunt że się dzieje. Po takiej suszy biorę wszystko, każda nowość cieszy.
Materiałów z W3 nigdy za dużo.

Hmm... Niezły spam popełniliście na paru poprzednich stronicach.
 
^ A będzie jeszcze lepiej (gorzej).


Czyli pokaz 10 czerwca o 22:00 na IGN. Możliwe że będzie to rozszerzona wersja tego, co na trailerze, ale z komentarzem. Zapewne będzie to można jeszcze zobaczyć na Gamespocie i Gametrailers (SpikeTV).
 
Mnie ciekawi czy będzie pokazywana przykładowo tylko jedna wersja (PC ), czy na konferencji Microsoftu lub Sony jeżeli CDPR się pojawi, to czy pokaże materiał pod tę konkretna konsole? to jest dopiero zastanawiające.
 
Teraz mamy więcej dat i nie wiadomo co, gdzie i jak. 5 - kolekcjonerka, być może nowy gameplay/trailer ( raczej przedsmak E3 )
9 - konfy gigantów i prawdopodobnie występ CDPR.
10 - występ nowego (?) gameplaya w SpikeTV.
 
Przecież było zapowiedziane że 9 Redzi będą u M$ nie wiadomo jak z PS4 pewnie też, chcąc pokazać swoją niezależność.
 
To była plotka z tym występem u MS. Nic nie zostało potwierdzone. 2 występy u MS można różnie odbierać. Wiadomo, te konfy oglądają dziesiątki/setki tysięcy ludzi i to dobry marketing jest.
 
Czyli podsumowując, 5 zobaczymy trailer na silniku gry a 10 na IGN prawdopodobnie z 10minutowy gameplay jako że 20 minut czasu jest pomiędzy różnymi grami. Tak to widzę, jestem ciekawy czy coś jeszcze będzie na konferencji Sony/Microsoftu. Mam nadzieje że dostaniemy jakąś podpowiedź bo nie mam ochoty siedzieć i oglądać jeśli ma nie być nic.

PS. o której godzinie naszego czasu będzie Wiedźmin 3 pokazywany na IGN?
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom