E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.

Guest 3669645

Guest
5 czerwca -niedługi trailer, przystawka przed targami
9 czerwca -Na bank jakiś występ u MS albo Sony, bo przecież ma być niby mega grubo, a jak ma być mega grubo bez pokazu na mega konferencjach? Drugiego trailera zrobionego w tym samym stylu nie pokażą, więc spodziewałbym się czegoś innego, może w końcu długi, niepocięty zapis z rozgrywki
10 czerwca -Na to na razie to bym uwagi nie zwracał, ale może się miło zaskoczymy
 
Fakt, bez obecności na konferencji jakiegoś giganta, nie byłoby aż tak grubo jak Marcin zapowiadał, w końcu wszystkie oczy będą zwrócone na te właśnie eventy.
 
Dla mnie bez znaczenia gdzie, bardziej interesuje mnie co zobaczymy i usłyszymy.
Na razie liczy się przyszły tydzień i konferencja, dopiero potem E3.
 
Ja jestem ciekawy tego trailera czwartkowego, jak myślicie usłyszymy/zobaczymy kogoś z wielkiej trójcy Ciri/Jennifer/Emhyr? Ja coś obstawiam że będzie Emhyr a co do reszty to za kija nie wiem :p.
 
Ja jestem ciekawy tego trailera czwartkowego, jak myślicie usłyszymy/zobaczymy kogoś z wielkiej trójcy Ciri/Jennifer/Emhyr? Ja coś obstawiam że będzie Emhyr a co do reszty to za kija nie wiem :p.

Wątpię, by postacie tego kalibru w ogóle pojawiły się w materiałach promocyjnych. Jeśli już, to spodziewałbym się mrugnięć w kierunku gracza w stylu tego arta.



Niby wszystko jasne, ale wprost nic powiedziane/pokazane nie zostało.
 

Guest 3669645

Guest
Mnie się śnił niedawno długi, fabularny trailer z W3. I tam na samym końcu (po tytule) pokazali kilkusekundowy fragment scenki jak Geralt odnajduje Yennefer, ale kamera nie ukazała jej twarzy ;) Można by i zrobić coś w tym stylu, dla fanów ogromny smaczek, ale jednocześnie wygląd postaci pozostaje zagadką.

Może ujawnia Ciri / Yen, kto wie. Ani jedna postać ani druga nie jest jakąś mega tajemnicą, zwłaszcza Yennefer. A Ciri, no cóż, z tego co było mowa w "The Beginning" to pojawi się prawdopodobnie gdzieś na początku gry.

Z pewnością przed premiera co najmniej jedną z nich pokażą w materiałach.
 
Mnie ciekawi jak teraz wygląda Jaskier :). Ogólnie to jestem bardzo ciekaw tego systemu mimiki oraz...wszystkiego. Parcie na nowe materiały jest OGROMNE.
 
Jaksier, Zoltan i Triss. Tą trójcę chciałbym widzieć.
Towarzyszą nam od W1. Będzie można porównać jak ich wygląd się zmienił na przestrzeni lat. I jak zmieniła się sama technologia :)
 
Według mnie Emhyra wykorzystają na 100 % w materiałach promocyjnych, nie wiem czy już w przyszłym tygodniu, czy może później ale wkońcu to powinno nastąpić. Nie po to podpisywali gwiazde Gry o Tron żeby tego w jakiś sposób nie wykorzystać podczas promocji gry.
 
Fajnie, jakby pokazali pozostałych wiedźminów z KM, w końcu Vesemira już pokazali, więc czemu by nie pokazać pozostałej dwójki? Może jakaś pogawędka, w której widzielibyśmy mimikę. Mogłaby to być rozmowa na kształt tej z trailera do W2, gdzie Triss gawędziła sobie z Zoltanem o losach Geralta i były one ukazywane na ekranie :)
 
Mnie bardzo ciekawi, czy poznamy także skład edycji podstawowej oraz czy będzie taka sama na wszystkich platformach. Bardzo też jestem ciekaw okładki. Czy poszli w nowoczesne "nasrać na okładce czym się da", czy raczej minimalizm. Obstawiamy wygląd okładki?
 
Marcin Iwiński przecież wyraźnie powiedział:
- Traktujemy wszystkich graczy tak samo. (...) Nie dostarczymy za opłatą zawartości na wyłączność dla żadnej z platform. Nie jest to zgodne z naszymi wartościami, nie zrobimy tego.
Można więc śmiało powiedzieć, że wszystkie wersje będą takie same.
Co do okładki - myślę, że nie napchają na nią kolorowych obrazków. Może dadzą tą maskę Eredina na czarnym tle. Albo coś w tym guście. :hmm:
 
Last edited:
Co do okładki - myślę, że nie napchają na nią kolorowych obrazków. Może dadzą tą maskę Eredina na czarnym tle. Albo coś w tym guście.

Nie jestem taki przekonany. Okładka do ER Wiedźmina 2 była w stylu dalekim od minimalistycznego ;).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom