Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
230 złoty chyba. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy się składem EK W3:) Już w czwartek wszystko będzie jasne :)
 
no właśnie obawiam się, że z 500 zl może kosztować a to trochę dużo kasy :) weź wytłumacz żonie, że wydajesz 500 zl na gre :p 250 jeszcze jest do przełknięcia :D
 
Dla mnie top to właśnie 250PLN, ale jak znam życie to skończy się na 250-300 i powiem sobie "daje 2.5 stówy to tych paru dych nie dołożę" ?
Oczywiście wszystko zależy od zawartości.
 
Ja mam takie małe pytanko. Czy za kolekcjonerkę płaci się z góry od razu po zamówieniu czy za pobraniem przy odbiorze? To dosyć istotne bo jak z góry to niestety nie będę teraz miał kasy, wszystko poszło na kolarzówkę.
 
Na swoim przykładzie powiem, że za W2 EK płaciłem przelewem tradycyjnym na gramie. Otrzymałem maila z podsumowaniem mojego zamówienia i z informacją, że mam dokonać zapłaty dopiero wtedy, gdy otrzymam maila z podanym numerem konta. Nastąpiło to dopiero na jakiś tydzień, czy półtora przed premierą W2. Miałem tydzień na dokonanie wpłaty.
Oczywiście jeśli za pobraniem, to zapłacisz dopiero przy odbiorze. :)
 
Last edited:
Czyli płaciłbym dopiero gdzieś w styczniu/lutym albo za pobraniem? Jupii!! Mam szanse na kolekcjonerke. Idę to oblać :wine:
 
@zimny123z
W przypadku W2 płaciło się ok. 2 tygodnie przed premierą przelewem, ale była też opcja "przy odbiorze" bez dodatkowych kosztów (wspominam o tym, bo zazwyczaj firmy żądają dodatkowej kasy, jeśli płacisz kurierowi).
 
Last edited:
Ja bardzo liczę na mały powrót do korzeni - w EK liczę na płytkę z filmem, w którym REDzi opowiadają o początkowych wizjach gry i etapach produkcji poszczególnych części poprzeplatane z archiwalnymi materiałami z konferencji CDP, E3 i Gamescomu. A całość oprawiona w tekturową, rozwijaną okładkę z historią produkcji Wiedźmina 'w pigułce' (rok po roku). To by było dla mnie świetne :)
 
Ja zamiast kilku pierdółek z Chin, wolałbym jedną konkretną rzecz np. replikę miecza (porządną), ewentualnie jakieś książki o tworzeniu gry w ładnym wydaniu.
 
Ja bym taką replikę wykonaną z dobrego aluminium, w celu powieszenia na ścianie - chętnie przyjął. Chociaż to są raczej naprawdę pobożne życzenia.
 
Ja zamiast kilku pierdółek z Chin, wolałbym jedną konkretną rzecz np. replikę miecza (porządną), ewentualnie jakieś książki o tworzeniu gry w ładnym wydaniu.
Nie aż "taką" replikę, wystarczyłby taki z aluminium jak pisał Robert do powieszenia na ścianie. Nie musi być prawdziwy:p
 
Ja mam takie małe pytanko. Czy za kolekcjonerkę płaci się z góry od razu po zamówieniu czy za pobraniem przy odbiorze? To dosyć istotne bo jak z góry to niestety nie będę teraz miał kasy, wszystko poszło na kolarzówkę.

Zależy chyba od sklepu w gram.pl jest płatność przy odbiorze i płatność przelewem (a i to chyba nie od razu i jak Robert pisał dopiero przy mailu), a taki GoL na przykład ma/miał tylko płatność przelewem tylko nie wiem czy z góry czy nie). Najlepiej popatrz na sposoby płatności największych graczy na rynku i będzie jasność. :)
 
Top Bottom