Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.

Attachments

  • 1296649306_by_rysiukostrzyn_500.jpg
    1296649306_by_rysiukostrzyn_500.jpg
    36.8 KB · Views: 29
Nie prawda, mi się właśnie wzrok poprawił od kompa :D

A teraz na serio, to gdzie to jest? U mnie to wygląda tak :
View attachment 3480

Nie widzę tam jakiegoś okienka....
 

Attachments

  • YutG3qi.jpg
    YutG3qi.jpg
    100.8 KB · Views: 21
Bo to się pojawia w danym wątku, w którym jesteś. :)
Jeśli w trakcie przeglądania pojawi się nowy post, to wyświetla się okienko po prawej. :)
 
To już wiem które okienko, mi chodzi o coś zupełnie innego. ;) Opcję która pokazywałaby wszystkie nowe posty z całego forum.
 
@rafal12322
Jak otworzysz dany dział (np. "Aktualności"), to przy nazwie wątku, w którym pojawiły sie nieczytane przez Ciebie posty pojawi się mały znaczek - takie strzałeczki pomiędzy wilkiem, a tytułem wątku. Jeśli klikniesz w te strzałeczki, to przeniesie Cię do pierwszego nieczytanego posta w tym wątku.
To nie jest nowość dodana - to było od samego początku tego wcielenia forum.
 
Koledze chyba chodzi o taką zbiorczą informację na stronie głównej? Coś a la rozwiązanie z poprzedniego forum?
 
Chodzi mi o taką opcję, która nazywała by się np. "Nowe posty". Umieszczona byłaby czy to na górnej czy dolnej belce to już bez różnicy gdzie. Po kliknięciu w nią wyświetlałaby się lista wszystkich nowych, nieprzeczytanych tematów. Bo teraz trzeba przeglądać każde sub-forum osobno: Aktualności, Dyskusje Ogólne itd., żeby sprawdzić wszystkie nowe posty, a tak to wszystkie nowe posty z każdego Sub-forum byłoby na jednej liście. Taka opcja jest na wielu forach.
 
temat 'my forumowicze' zmienił się w urodzinowy śmietnik przez zaniechanie interwencji czy z premedytacją? było to jedyne miejsce dla nowych wilkołaków, jak i starych, którzy chcieli pogadać 'na temat'. w dobie pw oraz (chyba) możliwości zostawiania wiaomości bezpośrednio w profilu, jest to tylko nieczytelne miejsce do nabijania postów na zasadzie 'wszystkiego najlepszego - dziękuję'

2. po co 'karczmy' są rozdzielone? wiem, że to pozostałość po czasach, kiedy był tylko ten temat nocny, ale jako że sa teraz dwa, których godziny działania obejmują pełne 24h, jest to tylko niewygodne i niepotrzebne
 
Chodzi mi o taką opcję, która nazywała by się np. "Nowe posty". Umieszczona byłaby czy to na górnej czy dolnej belce to już bez różnicy gdzie. Po kliknięciu w nią wyświetlałaby się lista wszystkich nowych, nieprzeczytanych tematów. Bo teraz trzeba przeglądać każde sub-forum osobno: Aktualności, Dyskusje Ogólne itd., żeby sprawdzić wszystkie nowe posty, a tak to wszystkie nowe posty z każdego Sub-forum byłoby na jednej liście. Taka opcja jest na wielu forach.
Od tego masz fixa serka. Oryginalnie nie ma takiej opcji.
 
czy ja muszę przekląć albo kogoś obrazić żeby niebiescy łaskawie odnieśli się do tego, co piszę?
 
O karczmy już padało pytanie, zdecydowaliśmy się na podział z różnych względów i tak zostało. W jakimś sensie budują klimat, jest spam-temat w nocy, jest spam-temat w dzień, ocenia każdy, jak uważa.
Odnośnie wątku o forumowiczach trudno mi się odnieść, bo składanie życzeń uważam akurat za fajny motyw, zwłaszcza, że nie każdy korzysta z facebooka.
Ocena tego również może być różna, ale w zasadzie nie uważamy takiej formy kontaków między userami za specjalnie uciążliwą czy niegrzeczną, w sumie przeciwnie.
 
Chociaż założenie tematu specjalnie do życzeń mogłoby być w sumie całkiem niezłym pomysłem.
 
Już kiedyś to sugerowałem, ale zasugeruje jeszcze raz. Naprawdę przydałby nam się na stronie zegar odliczający czas do najbliższego eventu. Teraz na forum mamy lekki spam z postami w stylu "jeszcze 28 godzin 30 minut do leniej konferencji". Gdyby na forum był taki zegar mało kogo by kusiło popełnić taki post.
 
Już kiedyś to sugerowałem, ale zasugeruje jeszcze raz. Naprawdę przydałby nam się na stronie zegar odliczający czas do najbliższego eventu. Teraz na forum mamy lekki spam z postami w stylu "jeszcze 28 godzin 30 minut do leniej konferencji". Gdyby na forum był taki zegar mało kogo by kusiło popełnić taki post.

To nie zadziała. Spam będzie i tak :p
 
fajnie, że przy przeglądaniu topicu pojawia się komunikat o nowych postach ale... czy klikanie w "zobacz nowy post" musi otwierać nową kartę? nie może po prostu przejść do tego posta?
 
fajnie, że przy przeglądaniu topicu pojawia się komunikat o nowych postach ale... czy klikanie w "zobacz nowy post" musi otwierać nową kartę? nie może po prostu przejść do tego posta?

Przejście do posta wymagałoby odświeżenia strony, a to mogłoby spowodować utratę aktualnie pisanego posta :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom