E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Ja mam nadzieję, że wszystkie dzisiejsze nowe arty i ciekawe newsy pojawią się w wątku z linkami na temat W3. Już nie spamuje, ale tylko do jutra wieczorem :D
 
Przypomnę, że Ukraińcy też nie mają się czego wstydzić na growym rynku. 4A Games to ukraińska firma odpowiedzialna za Metro 2033 i Metro: Last Light, tytuły znane i cenione na świecie. Także sukcesy niezależnych firm odpowiedzialnych za dobre gry, nijak się mają do stanu gospodarczego państwa w jakim je tworzono. Przykład Ukrainy jest bez sensu.
 
Sprytnie wprowadzają? Znaczy się wszyscy jesteście przekonani, że REDzi poprosili pana prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki żeby ładnie zareklamował ich grę? Przecież tutaj chodzi tylko i wyłącznie o to jaki przełom nastąpił w Polsce w kontekście 25ciolecia upadku komuny. Kiedyś była bieda, a dzisiaj potrafimy robić takie produkty, które w niczym nie odstają od poziomu światowego. Dla porównania, Ukraina też odzyskała wolność w podobnym czasie, a jednak tam nadal dzieje się bardzo źle.

Trzeba umieć rozróżniać rozwój technologiczny od gospodarczego
 
znaleźliście już coś nowego? (pewnie nie bo od razu byście przylecieli na forum sie pochwalić :D) TT milczy Twarzoksiążka też ...
 
@HuntMocy

eeee... serio ? przełom ?
Kraj dąży do upadku jest rozsprzedawany i rozkradamy ludzie z niego masowo uciekają ale jakiś niby mudżyn co nie ma ani 1% pojęcia co się dzieje w naszym kraju gada coś o grze ;/ lol
No faktycznie mamy się czym chwalić

Mudzin? o kurcze, to zakrawa o rasistowość. SZYPEK, ZIELONA atakujcie!!!
 
No dziś miał być kawał mięcha;) jestem ciekaw w którym momencie , o której godzinie i ciekawe co to będzie czekam czekam ale już nie mam paznokci na palcach bo wszystkie obgryzłem z nerwów
 
Myślę że szybkiej wrzuty mięska nie będzie, dostaniemy coś póznym popołudniem albo z wieczora, tak sądzę.
 
No dziś miał być kawał mięcha;) jestem ciekaw w którym momencie , o której godzinie i ciekawe co to będzie czekam czekam ale już nie mam paznokci na palcach bo wszystkie obgryzłem z nerwów

O ile dobrze pamiętam, nie mówiłem o mięchu, a o nieco większym kawałku mięsa w stosunku do dnia poprzedniego. Myślę, że będzie wielkości plastra szynki, takiego na małą kanapkę. W każdym razie... skala dzisiejszego materiału będzie mikroskopijna w porównaniu do tego, co szykujemy na jutro:)
 
no możliwe w każdym razie coś będzie pytanie co? a jak chodzi o godzinę to może gdzieś tak pomiędzy 17 a 21 tak myślę oczywiście mogę się mylić chciałbym żeby to było jak najprędzej;)
 
Jezu Marcin mam gęsią skórkę tak mówisz o jutrzejszym dniu;) to chyba naprawdę będzie coś extra
 
a tak przy okazji bo jutro ma być coś super ale to dowiemy się tutaj w dziale E3 co to będzie czy jakaś transmisja będzie czy jak bo żeby niczego nie przegapić dlatego się pytam gdzie te informacje będą ujawnione?
 
Możliwe że REDzi założą dzisiaj lub jutro nowy dział nt. swojej konferencji, w Aktualnościach. W końcu skoro każdy najmniejszy oficjalny news zasługuje tam na własny temat, to czemu by nie konfa? ;)
 
Znaczy w aktualnościach jest już jakiś temat o leniej konferencji to może tam będzie wszystko podane?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom