Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

+

Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

  • Luke Skywalker

    Votes: 22 11.9%
  • Yoda

    Votes: 64 34.6%
  • Palpatine

    Votes: 5 2.7%
  • Obi-Wan Kenobi

    Votes: 29 15.7%
  • Qui-Gon Jinn

    Votes: 5 2.7%
  • Darth Vader

    Votes: 37 20.0%
  • Hrabia Dooku

    Votes: 3 1.6%
  • Mace Windu

    Votes: 20 10.8%

  • Total voters
    185
@Yakin Nie żebym się czepiał, ale to info o Edwardsie podawałem dwie strony wcześniej.

btw: wygląda na to, że Sokoła robią razem z wnętrzem, ciekaw jestem czy jest tam faktycznie tyle miejsca, żeby się zmieścić ze sprzętem. Sokół to jedno, a ja tam widzę X-winga jeszcze. Co jest dziwne, czyżby przez 30 lat nie wprowadzono nowych latadeł?
 
@Yakin Nie żebym się czepiał, ale to info o Edwardsie podawałem dwie strony wcześniej.

btw: wygląda na to, że Sokoła robią razem z wnętrzem, ciekaw jestem czy jest tam faktycznie tyle miejsca, żeby się zmieścić ze sprzętem. Sokół to jedno, a ja tam widzę X-winga jeszcze. Co jest dziwne, czyżby przez 30 lat nie wprowadzono nowych latadeł?
Niekoniecznie to maszyna o tej samej specyfikacji, co za czasów niszczenia Gwiazdy Śmierci. Później pojawiały się wersje nowocześniejsze. Kapkę ich jest tutaj (swoją drogą... jak myślę o tym, że połowa z tych statków będzie musiała zniknąć ze strony po dekanonizacji...).

BTW: odkryto chiński gwiezdnowojenny komiks propagandowy.
 
Może być tak że w filmie pojawią się jakieś retrospekcje z czasów oryginalnej trylogii ;) Druga opcja jest taka że to wszystko jedna wielka zmyłka :D 'Wyciekły' fotki z Sokołem czy X-Wingami i teraz wszyscy będą się nad tym rozwodzić, a tymczasem prace nad właściwym materiałem będą trzymane w tajemnicy. Dżej Dżej już nie takie akcje odwalał :p
 
Nie ma co się dziwić X-Wingowi czy Sokołowi. Luke dość sentymentalnym gościem był. W książkach nawet jako Wielki Mistrz Jedi latał swoim starym X-Wingiem (żeby się nie rzucać w oczy), chociaż pod maską był to zupełnie nowy statek. Tak samo wysłużony Sokół Millenium był oczkiem w głowie Hana, jak w Stanach wymuskane hot-rody z połowy wieku (chociaż on akurat był wyjątkowo użytkowy i bardzo styrany).

Nie mówię już nawet o R2 czy C3PO - też ich nie wymienił na nowsze modele (choć to bardziej członkowie rodziny byli niż sprzęty użytkowe).
 
Ja tam w żaden wyciek nie wierzę. JJ Abrams znany jest ze swojego zamiłowania do tajemnicy (co zresztą nieco zemściło się na nim przy drugim Star Treku) i fanatycznego pilnowania sekretów. Zresztą na Ted Talk zrobił całą prezentację na temat "mystery box". Wracając do samego wycieku otrzymaliśmy kilkadziesiąt zdjęć dobrej jakości, praktycznie bez spoilerów, ewidentnie nierobionymi z ukrycia, prezentującymi przywiązanie do practical effects i generalnie budowę planu. Geeki dostały swoją porcję danych do analizy, a JJ ma dłuższą chwilę spokoju i może się skupić na kręceniu bardziej newralgicznych rzeczy.
 
Jak ktoś z Was chce oglądnąć Gwiezdne Wojny od początku do końca, od A do Z,
to zapraszam poniżej :p
[video=youtube;5GFW-eEWXlc]http://www.youtube.com/watch?v=5GFW-eEWXlc#t=506[/video]
dla bardziej zainteresowanych - w opisie autora można doczytać jeszcze kilka faktów ;)
 
Dżej Dżej Abramsa trzymają się żarty.

Z jego tweetera.


'I wish people would stop leaking photos from Episode VII. And making ridiculous claims that the Millennium Falcon is in the movie. - JJ.'
 
Dodam, że kartka leży na stole do Dejarik - starwarsowych szachów, w które R2D2 grał z Chewiem w Nowej Nadziei na pokładzie Sokoła :)
 
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ord_trafil_do_szpitala_z_planu_filmowego.html

Harrison Ford został zabrany do szpitala z planu filmowego. 71-letni aktor kręci właśnie 7. część "Gwiezdnych Wojen". Ma poważną kontuzję kostki.

Harrison Ford jest w szpitalu po tym, jak na planie "Gwiezdnych Wojen" spadły na niego drzwi hydrauliczne od filmowego statku kosmicznego. Uderzenie spowodowało poważną kontuzję kostki, niektóre media amerykańskie piszą też o złamaniu nogi. Sprawa wyglądała na tyle groźnie, że aktora przetransportowano do szpitala śmigłowcem.
 
Ja chciałbym zobaczyć HK-47, lub jakąś jego inkarnację. To niemożliwe wiem. Tak powtarzam sobie Kotora 2 Coorta, Coorta? Are you dead yet...?
 
Top Bottom