[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
To jest jedna z zalet braku paska. Druga to ten element zaskoczenia, gdy np. taka kikimora wojownik wyskoczy zza krzaka. Wcześniej kółka wskazywały położenie potwora jak wskaźniki miejsca na mapie. A przecież Geralt aż takim mutantem nie był.
 
I ogólnie to dodaje takiego realizmu grze bo przecież nawet Wiedźmin - mutant nie wie ile pozostało życia przeciwnikowi. :p
 
Może zrobicie możliwość wyboru z paskiem czy bez?

Możemy je dodać w osobnym folderze, żeby łatwiej było je usunąć.

I będą raczej mocno przezroczyste, żeby nie dekoncentrowały aż tak, jak w podstawce. Co do kształtu, to proponowałem Uroborosa konsumującego własny ogon, ale ostateczna decyzja należy do Rustine'a, bo to jemu się chce to zrobić :p
 
Od teraz można zmienić w opisie wzmiankę o edycji pliku title. Wystarczy raczej samo zainstaluj patch 1.0.1.
 
Zainstalowałem moda do nowo kupionej wersji stimowej i nie ma Pl. Jakieś pliki trzeba zmienić czy usunąć, prawda? :)
 
Nic nie zmieniałem. Zainstalowałem z tego, co pobierałem nie tak dawno do wersji pudełkowej i launcher po angielsku. :D

Odinstalowałem i jest po polsku. :)
 
To nie może zależeć od moda, bo on absolutnie nic nie ma wspólnego z językami. Podział wynika z kilku napisów.
 
Co do pasków życia przeciwników zostały one dodane już w tym patchu czy pojawią się dopiero przy okazji następnych :)?
 
Co się nie chwalicie? Mod jest na krążku od CDAction. Przynajmniej tak przypuszczam, iż to Wasz projekt.

View attachment 3535
 

Attachments

  • 30798865.jpg
    30798865.jpg
    89.6 KB · Views: 30
Top Bottom