Gry komputerowe

+
A propos CryEngine, tak sobie przypomniałem. Ja mam tak, że nie potrafię docenić grafiki w FPSach, choćby poziom był nie wiadomo jaki, to w takim Crysisie 2 czy 3 nie widzę tej śliczności. Ot strzelanka, jak zagram znów w CoDa 2 to nie czuję różnicy. Pod jakimś względem nie zwracam na ten aspekt w ogóle uwagi, jeżeli wiadomo, jest w nie rażącym oko stopniu dopracowany. W grach TPP już podziwiać grafikę lubię i widzę więcej szczegółów.
 
Warto kupować Injustice jeśli już się nieźle ograło Mortal Kombat? Jest jakaś turbo wyprzedaż za pięć ojro na obie gry (MK już mam).
 
Jeśli lubisz uniwersum DC to jak najbardziej warto - jest niezły tryb fabularny (choć w MK bardziej mi się podobał), jest wykorzystywanie otoczenia i przebijanie przeciwnika do innego fragmentu planszy - jest wesoło. A jak z kimś grasz pierwszy raz to co chwilę robicie (przy tutejszym odpowiedniku Xrayów) "ŁOOO... AHAHAHA, co on ci zrobił!" :)
 
Dead Rising 3 zmierza na PC.
I byłaby to może i dobra wiadomość, gdyby nie...

Minimalne wymagania sprzętowe Dead Rising 3:
· system operacyjny Windows 7 lub 8 (tylko 64-bitowe);
· procesor AMD Phenom II X4 945 (3,00 GHz), Intel Core i3-3220 (3,30 GHz) lub Intel Core 2 Quad Q9550 (2,83 GHz);
· 6 GB pamięci RAM;
· 30 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
· karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 570 lub AMD Radeon 7870 (DirectX 11).

Zalecane wymagania sprzętowe Dead Rising 3:
· system operacyjny Windows 7 lub 8 (tylko 64-bitowe);
· procesor Intel Core i5-4570 (3,20 GHz);
· 8 GB pamięci RAM;
· 30 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym;
karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 670 lub AMD Radeon 7970 (2 GB, DirectX

Patrzy na grafikę, wymagania, jeszcze raz na grafikę.

Jak tak dalej pójdzie to w przyszłym roku, żeby cokolwiek odpalić na blaszakach trzeba będzie mieć pieca za 4-5 tysięcy. Minimum.
To jest chore.
 
Last edited:
Pojawił się nowy trailer "Middle-earth: Shadow of Mordor". Przyznaję, że z każdym kolejnym materiałem ta gra zaczyna mi się bardziej podobać :). Połączenie Assassina z walką z Batmana, choć oczywiście jest w pewien sposób wtórne, ale może być całkiem przyjemne :).
 
Widać że polska wersja była robiona żeby była. Geralt brzmi świetnie, bo i Rozenek gra tę postać od lat i potrafi się wczuć, myślę że reszta aktorów w pełnej wersji będzie brzmiała lepiej.
 
A właśnie - tym którzy się zakochali w ostatnim TR polecam skołować PS3 i zagrać w Uncharted 2, posikacie się ;)

Meh, wątpię :p Zaraz przy premierze przeszedłem TR na k+m, ostatnio próbowałem na padzie, ale celowanie mnie przerosło ;)
 
Kupiłem Injustice i... coś podejrzanie wolne te walki ??? Nie wiem czy tak ma być czy też coś się u mnie kaszani, ale kiepsko się przez to gra.
 
Kupiłem Injustice i... coś podejrzanie wolne te walki ??? Nie wiem czy tak ma być czy też coś się u mnie kaszani, ale kiepsko się przez to gra.

Spróbuj zmniejszyć detale, o dziwo tutaj klatkowanie objawia się jako slow-mo ;)
 
Trailer W3 z E3 2014 solidny, gdybym był fanem, to pewnie bym siem zhajpował.

Co do wymagań; sam mam 8GB ram + badziewnego (już) GTXa i badziewne (już) cztery rdzenie. Niemniej nowego kompa nie planuje wcześniej niż przed premierą CP2077 (czyli pewnie 2016). 99% oczekiwanych przeze mnie gier to indie, które poszłyby na dobrym kalkulatorze, a dla jednej/dwóch dobrych gier AAA nie będę sprzedawał krwi.
 
Last edited:
Top Bottom