E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Trzeba maszować F5 i daje rade : ) Jak teraz jest taki zatrząs na forum, to jutro chyba serwery nie dadzą rady.
 
Ten Nilfgaardczyk wygląda na nieuzbrojonego. Natomiast eskorta razem z Geraltem taszczy jakieś żelastwo ze sobą. Możliwe, że czarny wcale nie prowadzi, a jest jedynie jeńcem. Być może nawet ważnym.
 
Jedyną rzeczą które leci szybciej niż posty na forum są lajki na fb, juz prawie 1,5k! Szkoda tylko, że czas tak szybko nie leci...
 
Ja tam nie analizuję póki co szczegółów, bo ich zwyczajnie nie widać. Jakość HD na facebooku to jakiś żart jest chyba.
Aczkolwiek mogę powiedzieć na tę chwilę, że animacje naprawdę ładne, tak samo jak krajobraz.
 
Tak sobie pomyślałem że nawet jakbyśmy dostali godzinny materiał z W3 to jest i tak za mało :(
 
Jak się czyta ten zalew informacji, to można się zdumieć jak wiele informacji można wyciągnąć z 5 sekundowej migawki.
 
O Panie...miałem nie oglądać nic do premiery, ale już nie wytrzymałem :p. Kilka sekund, a zaciesz nie do opisania. Takie pytanie, bo nie wiem czy zrozumiałem dobrze - jutro REDzi podadzą skład kolekcjonerki tak?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom