E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
O, dzięki za linka do yt. Nieco lepsza jakość od instagramowej. Teraz jeszcze przydałaby się w fullhd bez nadmiernej kompresji.
Już nie będę zbyt często narzekał na jakość z yt. Instagram oferuje dwa razy gorszą. Jest to jakieś osiągnięcie.
 
Last edited:
Dzięki wielkie za ten urywek ;) Niesamowicie zaostrza apetyt przed jutrem, ta muzyka w tle idealnie wtapia się w otoczenie ;)
 
Wszystko pięknie, ale kompresja zrobiła paskudną szramę na jakości i odbiorze grafiki w grze. Oby jutro szybko pojawił się nieskompresowany materiał po konferencji.
 
Nie screen, a ruchomy obraz. No, no.

Hmm... Wygląda to bardzo podobnie do W2. Tylko ładniej ;)
Zakładam, że to kwestia oświetlenia, które wreszcie działa. Tak se gdybam.
No i brak korytarzy, co samo w sobie robi wielką różnicę.

Byle do jutra, potem do E3, GC i dalej.
Jeszcze... osiem... miesięcy... Ugh!
 

Attachments

  • 717e82c652735200416212b36445f0d441c4dcd5df61e017d1c0c40428d7dcb3.jpg
    717e82c652735200416212b36445f0d441c4dcd5df61e017d1c0c40428d7dcb3.jpg
    68.1 KB · Views: 37
Chyba była jakaś końska zaraza i zostały się tylko dwa konie, biały i brązowy, które sklonowano na potrzeby miejscowej ludności oraz wojska. Mam nadzieję, że na premierę zdążą się zróżnicować.
 
Jak myślicie znowu powtórzą sukces i Geralt pozamiata E3 kolejne 50 nagród do kolekcji ?
Sądzę, że W3 dostanie bardzo dużo nagród i są ku temu dwie przesłanki. Po pierwsze gra wydaje się być po prostu super, a po drugie, wg mnie, nie ma zbyt dużej konkurencji. Więc pytanie powinno brzmieć czy dostanie ich dużo czy bardzo dużo. :)
 
Ja przeczekam aż przez forum przewali się największy tłum i kiedy się uspokoi zacznę wytykać niedoskonałości, czyli narzekać.
 
Ja przeczekam aż przez forum przewali się największy tłum i kiedy się uspokoi zacznę wytykać niedoskonałości, czyli narzekać.

W takim razie nie mamy wyjścia i musimy wytrwać tłumnie do jutra :p. Narzekać na tak miodny teaser? Hańba ;).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom