E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Każde machnięcie ogonem konia -20 fps hehe

Wystarczy wyłączyć fur i już mogą majtać bez przeszkód ;)
A skoro o włosach, grzywach, itp. Tym razem Geralt ma domyślną fryzurę z dwójki.

Świetne animacje i chyba spore zróżnicowanie enpeców.
Każdy z Nilfgardczyków różni się szczegółami umundurowania, nie ma dwóch identycznych.
Wygląda to tak, jakby panowie eskortowali Geralta.
Na spotkanie z Emhyrem może?

No i konie, tyle koni, konie widzę w liczbie mnogiej. Niby wiadome było, że będą, ale to i tak piękne.

 
Last edited:
@mitek24
Niby rozdają klucze do beta testów W3. Fragment, który wyłapałem mówi o tym, że premiera jest w 2014 roku, więc oszust nawet nie przyłożył się do roboty. Prawdopodobnie chce wyciągnąć dane osobiste.
 
Last edited:
no trzeba uważać na takich oszustów , teraz będzie tego coraz więcej , trzeba to komuś zgłosić
 
Tak sobie myślę, czy aby Redzi nie poszli czasem w stronę zbyt "bajkowego" stylu grafiki. Mam nadzieję, że nie.

Ta kolorystyka i światło sprawią, że będzie wiele komentarzy narzekających na grafikę. Dla wielu nie będzie to nex-gen. Tak naprawdę grafika jest na wysokim poziomie, ale bajkowa kolorystyka i barwa światła sprawią, że subiektywne odczucia wielu będą zupełnie inne.
 
Fakt przydałoby się z tym porządek zrobić przez takich ludzi może wizerunek się zmienić a tego nikt by nie chciał , mam nadzieje że nikt się nie nabrał
 
bajkowa kolorystyka i barwa światła sprawią, że subiektywne odczucia wielu będą zupełnie inne.

Pod tym względem, to co zobaczyłem przywiodło mi na myśl W1.
Późne popołudnie, wieczór konkretnie
Takie było pierwsze skojarzenie. Nie rozumiem o co z tą rzekomą bajkowością biega, ten teges.

Gra wygląda przednio i oby działała jak wygląda.
 
Last edited:
Ja tylko używam waszej strony i forum i często warownie starego morza odwiedzam poza tym żadnych wiedźmino-podobnych stron nie odwiedzam a tym bardziej nie w języku polskim no trzeba być ostrożnym
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom