E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
@mitek24 Why so spam? Widzę po kilka twoich postów na każdej stronie, w dodatku totalnie nic nie wnoszą nowego. Oczywiście, większości udzielającym się w tym temacie hype uderzył do głowy, ale ty już wystrzeliłeś na orbitę. Po prostu nabijasz sobie posty, nic więcej. Potem trzeba się przebijać przez dziesiątki stron, żeby dotrzeć do czegoś konkretnego. I proszę Cię, ogarnij te "wypowiedzi". Jak ktoś już wcześniej wspomniał, przecinków nie stawia się w losowo wybranym przez siebie miejscu.
 
Wow, chyba przesadzili z wielkością księżyca, ale klimat jest :)

Księżyc taki duży, bo Geralt pewnie strzelał do niego ze snajperki :p Ew. rzucał nożami.





True story. Jest to odzwierciedlenie osiągnięcia przez Księżyc punktu najbliższego Ziemi. Normalne zjawisko astronomiczne, choć wygląda niesamowicie.

 
Fajnie byłoby, gdyby był cykl faz księżyca. [...]

...i pływy morskie :D.
Moim zdaniem zarówno wczorajszy filmik z końmi, jak i dzisiejszy "nocny" screen pochodzą z renderowanych przerywników filmowych na silniku gry. Na filmiku kamera pozostaje w miejscu, gdy postacie przemieszczają się. Z kolei fotka przedstawia Geralta w pobliżu drzewa (wisielców?) pokazując go z dużego oddalenia obejmującego panoramę lokacji. Prowadzenie postaci z taką kamerą byłoby skrajnie niewygodne. Musi to być więc klatka z cinematica. Chyba, że to art.
Nie zamierzam - jak co poniektórzy - krytykować grafiki z gameplaya, którego obecnej formy nie widziałem.
 
@Vojtas wrzucone przez Ciebie fotki na bank były przerabiane jakimś programem. Od paru lat interesuję się astronomią, jak i również obserwuję nocne niebo, ale takiego wielkiego księżyca gołym okiem nigdy nie widziałem, chyba że przez teleskop. Przeważnie jest takiej wielkości View attachment 3558
 

Attachments

  • zdjecie,600,327898,20121004,skrzyczne-z-ksiezycem.jpg
    zdjecie,600,327898,20121004,skrzyczne-z-ksiezycem.jpg
    14 KB · Views: 18
@Vojtas wrzucone przez Ciebie fotki na bank były przerabiane jakimś programem. Od paru lat interesuję się astronomią, jak i również obserwuję nocne niebo, ale takiego wielkiego księżyca gołym okiem nigdy nie widziałem, chyba że przez teleskop. Przeważnie jest takiej wielkości View attachment 3558

Żałuję że żadnej fotki nie zrobiłem bo w tym roku już mogliśmy zobaczyć super księżyc i u mnie był OGROMNY więc ja myślę że nie przesadził Vojtas z tamtymi fotami.
 
@Vojtas wrzucone przez Ciebie fotki na bank były przerabiane jakimś programem. Od paru lat interesuję się astronomią, jak i również obserwuję nocne niebo, ale takiego wielkiego księżyca gołym okiem nigdy nie widziałem, chyba że przez teleskop. Przeważnie jest takiej wielkości View attachment 3558

Nie koniecznie wszystko zależy od położenia geograficznego i szeregu innych zmiennych w skali układu słonecznego.
 
rzadko widzimy większy księżyc niz zwykle bo taki jest tylko wtedy jak wschodzi (wylania sie z widnokregu). W terenie zabudowanym / górzystym itd szczególnie.
 
Tak bo świat Wiedźmina to ziemia i na pewno mają taki sam księżyc jak nasz :D, w cale bym się nie zdziwił jak by były dwa, bo jakoś nie pamiętam by AS to opisywał, a jak nie to niech mnie @Torpeda albo @raison d'etre poprawi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom