E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Mam nadzieję, że jeszcze okładka się zmieni, bo rzeczywiście nie wygląda zbyt efektownie.
Już lepsze byłoby coś w tym stylu:
Zmiana okładki to nie problem. Jest jeszcze mnóstwo czasu do premiery.
 

Attachments

  • 75_185219286.jpg
    75_185219286.jpg
    75.1 KB · Views: 30
  • 434947323.jpg
    434947323.jpg
    61.1 KB · Views: 28
Wielkość księżyca zależy też chyba od punktu odniesienia... Im wyżej znajduje się księżyc, tym wydaje się mniejszy.
Krzywizna Ziemi, tzw refrakcja astronomiczna. Takie tam. :yes

Co do okładki - tło mogłoby być, powiedzmy - jasno-szare, według mnie.
 
Najsłabsza okładka ze wszystkich Wiedźminów. Coraz bardziej mi się to zaczyna nie podobać. Najpierw ogromniasty Księżyc i walący po oczach blask ze screena a teraz ta 'generic' okładka.
 
Błagam, powiedzcie że to fake. Wiem wiem gra będzie zajebista, ale ta okładka. Brak pudełka, biała, chlip chlip, a miała pasować do poprzednich części trylogii w moim zamyśle.
 
Okładka mnie najmniej interesuje z tego wszystkiego. Tam jest mapa. Ciekawi mnie, czy to jest całość i czy ten obszar wody to ocean czy Pontar.
 
W przypadku W2 nieco zmienili okładkę, no ale było to spowodowane twarzą Geralta. Ale może teraz też zmienią? Choćby tło.
 
Najsłabsza okładka ze wszystkich Wiedźminów. Coraz bardziej mi się to zaczyna nie podobać. Najpierw ogromniasty Księżyc i walący po oczach blask ze screena a teraz ta 'generic' okładka.

Nie jest to może Picasso okładek, ale przecież dwójka takoż miała Gerwanta twarz (lub całą postać w wersji X360) na froncie.
 
@mitek24 to Twoje zdanie, dla mnie okładka akurat tej gry jest ważna.
@Nars, ale przyznaj, że czarne tło byś chętnie przywitał. I pudełeczko, choćby i cienkie na jedną płytę, jak w poprzednich grach.
 
Aleście się tego księżyca uczepili :D
Ale fakt okładka beeee, nie uwłaczając twórcy, ale trochę chęci i dziesięć minut w photoshopie i by wiele osób, z forum lepszą okładkę zrobiło.
 
Boże , ale ci ludzie narzekają;) a co ożenicie się z tą okładką czy co? najważniejsza jest gra a nie okładka poza tym jest jak jest i tego nie zmienicie ja tam do okładki nic nie mam

Mamy łykać wszystko jak leci? Zauważ że to nie są pojedyńcze głosy, od razu jak zobaczyłem tą okładkę wiedziałem, że pójdzie fala sprzeciwu i smutku. No jest po prostu generyczna, słaba jak na tak wielką grę jaką jest wiedźmin.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom