E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Myślę, że to projekt wstępny okładki, mi jakoś specjalnie nie przeszkadza ta prostota, ale wolałbym coś w stylu okładki W2 z X360. Taką wersję chciałem na PC :|.
 
Okladka jest jaka jest, mowi sie trudno, nie przesadzajcie bo histeria jest jakby Gerwanta rudego zrobili

A gdzie ktoś przesadza? Ludzie tylko wyrażają swoje zdanie. Nikt się z okna nie rzuca. Po prostu: okładka jest słaba. Bardzo słaba.
 
Przestańcie panikować ;P Problem byłby gdyby taka okładka była na miesiąc przed premierą, wtedy faktycznie byłoby za późno by coś zmienić, bo rozpoczęło by się drukowanie pudełek. Ale na ponad pół roku przed premierą? Zobaczą narzekania i pewnie zmienią.
 
No mi jest żal narzekać, przysięgam każde słowo krytyki mi przechodzi ciężko przez gardło, no ale błagam, zmieńcie.
 
Przestańcie panikować ;P Problem byłby gdyby taka okładka była na miesiąc przed premierą, wtedy faktycznie byłoby za późno by coś zmienić, bo rozpoczęło by się drukowanie pudełek. Ale na ponad pół roku przed premierą? Zobaczą narzekania i pewnie zmienią.
Bardzo bym chciał, a jeszcze gdyby konkurs odpalili na Deviancie na projekt okładki, to już całkiem była by bomba, na pewno były by ciekawe koncepty.
 
P ATROL;1311633[MENTION=2000111 said:
Nars[/MENTION], ale przyznaj, że czarne tło byś chętnie przywitał. I pudełeczko, choćby i cienkie na jedną płytę, jak w poprzednich grach.

Jeśli mnie pytasz o prywatne zdanie, to mnie okładka akurat najmniej zajmuje, tak jak stałem z boku całej tej dyskusji o za starym Geralcie na okładce dwójki, tak teraz meham tą. Powiedzieć tylko mogę, że ten render wiedźmina (w sensie, to jak Biały Wilk wygląda) najbardziej mi do gustu przypadł. Odnośnie pudełka, to dziękuje bogom, że go nie ma, do szału mnie doprowadza jak się gra wyłamuje z rzędu pudełek szerokością czy wysokością, ale ja już tak mam. :D
 
@Marcin Momot a czy mógłbyś zdradzić, czy te dodatki będą w jakimś pudełku w stylu poprzednich gier, czy zmieszczą się w tym prezentowanym pudełku z grą?
@Nars, ja mam właśnie podobnie :p Tyle że u mnie Wiedźminy i Saga stoją osobno, i tam właśnie by mi się W3 gryzł z nimi.
 
@Vojtas Wyciek mógł być celowy, chociaż przy tej okładce...? Jakiś czas temu na prezentacji od REDów była mowa o tym, żeby uważać co się publikuje, bo te materiały ciężko potem zastąpić, wyskakują wszędzie w sieci. IMO jak na tak huczne zapowiedzi to dla mnie totalna porażka, wygląda to po prostu słabo - a nawet jak zastąpią okładkę (mam nadzieję) to ta już poszła do sieci.
 
O, nowy screen! I wreszcie jest na co ponarzekać. Jupi!
Po pierwsze jest jasno, ale mamy świetne chmury, no i gwiazd nie zabrakło, jest więc zdecydowanie lepiej aniżeli w W2. Mamy progres.
Tylko ten księżyc… Okropny… O-g-r-o-m-n-y.
Skoro taki moloch wisi na nieboskłonie to nie ma bata, musi być jasno.
Wygląda jak planeta z bliźniaczego układu. Czyżby Geralt, jak Ciri, skoczył do innego świata?
Nawet gdyby go zmniejszyć o połowę nadal byłby za duży, ale już w akceptowalnych granicach.
Bo to co widać, to przesada.

Tak zwana „złota godzina”. Wtedy wszystko wygląda bajkowo:

Ano, częsty i przyjemny widok. O ile ma się regularny kontakt z naturą, a nie mieszka w betonowej dżungli. Kolory są ok.

Ziemie Niczyje będą utrzymane w mrocznej tonacji, archipelag Skellige będzie miał chłodną kolorystykę, a Novigrad i okolice ciepłą

Oby nie, takie kombinowanie rzadko wypada korzystnie.
Tu załączy się taki filtr, tam owaki. I całość z reguły wygląda po prostu słabo, sztucznie.
Nie znoszę takich myków i o ile tylko mam możliwość usuwam je z pomocą modów (np. w New Vegs)
W naturze mamy przecież masę naturalnych "filtrów", zależnie od pory dnia, pogody, oświetlenie, nasycenie barw jest różne, wystarczy to skopiować, a nie bawić w dające wątpliwy rezultat "ulepszacze".
Te były w dwójce i nie zdały egzaminy, ponadto przejścia między nimi były bardzo widoczne.

Generalnie jestem dobrej myśli, W3 na bank ma dużo lepiej zrealizowane oświetlenie i cykl dobowy niż dwójka. Nawet jeśli każda noc będzie jasna i księżycowa (choć liczę na fazy i redukcję rozmiarów satelity, skoro past gen, TES V, mógł to W3 tym bardziej).

@Vojtas, gdzie mnie z tą fotoszopą? Ja żech u siebie takiego nie widzioł. ;)
A serio, to faktycznie zdarza się, ale nie jest to częsty widok, więc i w W3 nie powinien.

A ja myślałem, że okładka W2 była paskudna i gorzej się nie da.
A jednak można…
 
@Vojtas Wyciek mógł być celowy, chociaż przy tej okładce...? Jakiś czas temu na prezentacji od REDów była mowa o tym, żeby uważać co się publikuje, bo te materiały ciężko potem zastąpić, wyskakują wszędzie w sieci. IMO jak na tak huczne zapowiedzi to dla mnie totalna porażka, wygląda to po prostu słabo - a nawet jak zastąpią okładkę (mam nadzieję) to ta już poszła do sieci.

"nigdy nie ma się drugiej okazji żeby zrobić pierwsze wrażenie"
 
Postać na białym tle? Wygląda jak najgorsze plakaty filmowe :(
http://10steps.sg/inspirations/artworks/60-plain-movie-posters-with-white-background/

Bardzo mi się nie podoba, zero klimatu.
To chyba całkiem odwrotny przykład podajesz, co? Link odnosi się do prostych plakatów filmowych. Wiesz, taki minimalizm w projektowaniu z głową. Piszą o trendzie, że to jest w modzie. Zadają pytanie co lepsze - słowa i obrazy, czy tylko sylwetki bohaterów filmu. Nigdzie nie ma wzmianki o "najgorszych plakatach filmowych".
 
Jeśli chodzi o zawartość podstawowej edycji to jest ok. Najważniejsze, że jest mapka, która teraz bardziej się przyda, w końcu to sandbox, no i soundtrack. Do tego kompendium wiedźmińskiego uniwersum. To pewnie dla tych, którzy nie grali w poprzednie części ani nie czytali książek. Szkoda tylko, że zamiast tych naklejek nie dali wiedźmińskiego medalionu. Ciekaw jestem czy w Polsce też taka edycja będzie czy może dadzą coś specjalnego :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom