E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
pora sie przygotowywać powoli :)
 
Mimo, że nie odtwarza dalej da się pobrać opisywanym przeze mnie sposobem;) Co za epicka piękna muzyka.
 
No zaledwie godzinka została ;)

Każdy wie która godzina. Nie musisz nam przypominać co 15 min za ile zacznie się stream. To, że ten temat to jedno wielkie morze spamu, powiedziałbym ocean, to nie znaczy, że nikt nie zwraca uwagi na Twoje komentarze i możesz nabijać sobie posty, bo chyba to jest Twoim celem.

U mnie muzyka trwa 3:45. Orientuje się ktoś ile będzie trwać konferencja?
 

Guest 3669645

Guest
To będzie coś pięknego. Nie pamiętam większego hajpu na W3 :D
A to dopiero jeden trailer i info o pre-orderach. Aż się boję, co będzie przy E3...

Także apeluję o wstrzymanie się z waleniem króciutkich postów co dwie minuty, przynajmniej przed konferencją. Oczopląsu można dostać :(


@''-''MOORWEN''-'' Raczej wrzucą od razu, wtedy trailer był na VGX a co za tym idzie gametrailers miało przez 2 dni materiał "na własność". Tutaj REDzi maja swoją imprezkę, także tego.
 
Last edited by a moderator:
Ciekawe czy trailer zostanie udostępniony na yt chwilę po konferencji, czy jak to miało miejsce z tym z vgx, który pojawił się dopiero na drugi dzień.
 
@adventus, rozumiem, ale wiesz, mi takie krótkie posty nawet pomagają... Jest co robić przynajmniej (nawet jeśli tym czymś jest czytanie spamu)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom