Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

+
Ja to się ciągle zastanawiam jaki procesor będzie w minimalnych, bo ten mój G3220 to raczej lipa będzie. Będzie trzeba popracować trochę w wakcje i kupić i5.
 
Nigdy nie byli dobrzy w optymalizacji :p jestem ciekaw czy chociaż na wysokich odpalę tą grę przy 60 FPSach ... na swoim SLI zresztą taki miałem zamiar ale nie moja wina że ktoś zdecydował przesunąć premierę ...
 
Akurat 780 bez Ti jest nieco słabsza od Titana. Dopiero po OC dogania Titana. Ale pozostałe (780Ti, Titan Black, Titan Z, R9 295X) jak najbardziej są szybsze
 
powie mi ktoś kiedy będą wymagania? albo powiedzcie czy odpale w3 na gt 755m 2gb ddr5 i i7 47000mq z 8 gb ramu, w 1366*768, prosze o pomoc, bo chce kupic kolekcjoneerke
 
@woolite12 - Gra spokojnie powinna ruszyć nawet na tych wysokich.

Ja mam gorzej :/ Niby Wiedźmin 2 hulał na ultra w rozdzielczości 1360x768 na AMD Athlon II X2 250, GeForce GTS 450, 4GB RAM. Obawiam się jednak, że nie podoła ta konfiguracja, chociaż skoro druga część działała na ultra to trzecia powinna przynajmniej na tych niższych stanach średnich. Może gdybym dokupił jeszcze te 4 GB RAM, ale raczej tutaj karta graficzna będzie problemem.
 
Last edited:
Potrzebuje opinii kogoś kto się zna i orientuje w tym całym sprzęcie komputerowym. Mój sprzęt na pewno nie pociągnie W3, i zastanawiam się co byłby najepszym rozwiązaniem: Kupno, któreś z platform, których za bardzo nie ogarniam bo całe życie grałem na PC, czy lepiej zainwestować w nowego kompa, jednak nie mam pojęcia w jaki sprzęt musiałbym celować i jak to $ by wyszło mniej więcej chociaż, żebym mógł spokojnie odłożyć do przyszłego roku :D
 
Potrzebuje opinii kogoś kto się zna i orientuje w tym całym sprzęcie komputerowym. Mój sprzęt na pewno nie pociągnie W3, i zastanawiam się co byłby najepszym rozwiązaniem: Kupno, któreś z platform, których za bardzo nie ogarniam bo całe życie grałem na PC, czy lepiej zainwestować w nowego kompa, jednak nie mam pojęcia w jaki sprzęt musiałbym celować i jak to $ by wyszło mniej więcej chociaż, żebym mógł spokojnie odłożyć do przyszłego roku :D

Poczekaj na wymagania, będziesz wiedział co i jak ;)
 
Potrzebuje opinii kogoś kto się zna i orientuje w tym całym sprzęcie komputerowym. Mój sprzęt na pewno nie pociągnie W3, i zastanawiam się co byłby najepszym rozwiązaniem: Kupno, któreś z platform, których za bardzo nie ogarniam bo całe życie grałem na PC, czy lepiej zainwestować w nowego kompa, jednak nie mam pojęcia w jaki sprzęt musiałbym celować i jak to $ by wyszło mniej więcej chociaż, żebym mógł spokojnie odłożyć do przyszłego roku :D
Konsola kosztuje około 1700 zł ( i masz w miarę przyzwoite detale i stałe 30 FPS), a sama dobra karta żeby szło na wysokich do kompa tyle kosztuje:)
 
Last edited:
Konsola kosztuje około 1700 zł ( i masz w miarę przyzwoite detale i stałe 30 FPS), a sama dobra karta żeby szło na wysokich do kompa tyle kosztuje:)

Z tym, że na konsoli na pewno nie uzyska takiej jakości jak na PC. Nawet kupując słabszą kartę niż GTX 780, który kosztuje około tych rzeczonych 1700 zł. Ale faktycznie pewnym jest, że zakup całego kompa, to inwestycja sporo droższa.
 
Top Bottom