E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Jezu jak będziemy podróżować i będzie towarzyszyła nam ta przepiękna muzyka co w najnowszym zwiastunie to będę jechał na koniu i płakał;)
 
Robiłem obrazek na angielskie forum. W angielskim tłumaczeniu Jaskra zastąpili Dendalionem (Dmuchawcem) - po angielsku im lepiej to brzmiało...
 
Witam wiecie co , co to znaczy nie kompresowana wersja?;) no niestety nie wiem co to znaczy słowo (kompresowana)
 
A zauważyliście, że podczas walki z tym smokopodobnym czymś (chyba, że to podrasowana wiwerna) Geralt nie ma brody? Mnie to na przykład bardzo cieszy, że będzie można się jej pozbyć, bardzo lubię wersję z W2, a na trailerze nasz wiedźmak wygląda mi trochę na starego dziada.
 
Witam wiecie co , co to znaczy nie kompresowana wersja?;) no niestety nie wiem co to znaczy słowo (kompresowana)

Człowiek po wczorajszym nie jest w stanie myśli zebrać, jest w ciężkim szoku, a dodatkowo ręce mu się trzęsą. :comeatmebro:

Wiadomo, że chodzi o trailer w polskiej wersji językowej w bezstratnej jakości. Ten angielski łatwo znaleźć.
 
A jak jest ten urywek na statku , gdzie jest Geralt , Triss i Yen to tam wybuchnie bunt i będzie jatka ciekawe czy będzie , że będziemy mogli wybrać jedną z pań , którą chcemy uratować;)
 
@Ithlinne Aegli, już dawno mówili, że brodę będzie można zgolić podobnie jak zmienić fryzurę. Jeśli ktoś chce mieć gładkolicego Geralta z rozpuszczonymi włosami to będzie takiego miał, jeśli woli zarośniętego z kucykiem to również będzie taka opcja ;)
 
Last edited:
Przyuważyłem jeszcze, że do niedźwiedzia Geralt strzela z nienaładowanej i nienaciągniętej kuszy. Musi popracować nad skutecznością tej techniki, bo od samego pokazania kuszy przeciwnikowi, sytuacja się za bardzo nie zmieni. Co ciekawe, w żadnej innej scenie kusza się nie pojawia.
 
Last edited:
Szczerze, szczena mi opadła.Nie spodziewałem się, że zobaczymy już teraz praktycznie wszystkich najważniejszych fabularnie postaci w 1 trailerze, jestem pod wrażeniem.Jestem tylko ciekaw, kto tam się kryje za tą maską na statku.Trzeba zbierać na nowego kompa..
W ogóle, ciekawie by było jakby w następnej grze Ciri byłaby głównym bohaterem gry :D
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom