Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Kompozycja mi się ogólnie podoba - jest monumentalna, taka pomnikowa. To, co mi się nie podoba, to niedopracowane detale i malowanie.
 
Ja mam nadzieję, że jednak ludzie tworcy figurek ktorzy wypowiadali się w poniższym filmiku nie byli gołosłowni i jednak figurka będzie wysokiej jakości, w końcu to zakończenie opowieści o Geralcie z Rivii, wypadałoby żeby figurka była wysokiej jakości, żeby naprawdę była ozdobą biurka która wzbudza przyjemne wspomnienia dotyczące gry.

 
TUTAJ możecie obejrzeć inne wyroby twórców wiedźmińskiej figurki (jest tam też więcej zdjęć Geralta walczącego z gryfem). Teraz jeszcze krytyczniej oceniam zawartość EK.




Możecie sami zapytać ludzi z uDock Creative Studio.
 
Last edited:
Nie ma co wybrzydzać, figurka prezentuje się dobrze i teraz wystarczy tylko czekać na jej odbiór razem z resztą zawartości EK. ;)
 
Ludzie którzy widzieli ją na żywo bardzo sobie chwalą, może uzbroimy się w cierpliwość? ;)
 
O ile sama figurka prezentuje się przyzwoicie, to jakoś malowania pozostawia wiele, bardzo wiele do życzenia (sugerując się zdjęciem ze strony cdp.pl). Więc tak, płacąc 350zł liczyłbym na dobrą jakość w każdym aspekcie wykonania.
 
Dokładnie, nie zamierzam się kopać z koniem, ale siłą tej figurki ma leżeć w czymś innym niż "perfekcyjne malowanie", bo z tego co wiem wcale nie miało być perfekcyjne.
 
Figurka ze zdjęcia po prostu nie ma żadnego cieniowania. Ba, nie ma nawet oczu!
@genNighty, mógłbyś popytać CDP.pl o tę figurkę? Czy będzie dokładniej pokazana, czy zamierzają robić jakieś unboxingi przed premierą? To naprawdę kupa kasy, więc nie zamierzam dokładać na farby i własnoręcznie ją cieniować
 
Figurka ze zdjęcia po prostu nie ma żadnego cieniowania. Ba, nie ma nawet oczu!
@genNighty, mógłbyś popytać CDP.pl o tę figurkę? Czy będzie dokładniej pokazana, czy zamierzają robić jakieś unboxingi przed premierą? To naprawdę kupa kasy, więc nie zamierzam dokładać na farby i własnoręcznie ją cieniować
Popytam na cedepie :)
Zaangażowałbym dodatkowo @Vojtasa - na jego pytania Marcin odpowiada :D
 
W sumie to ja nawet bym się nie pogniewał gdyby w EK była niepomalowana figurka + farby i wzór wg którego powinno się ją pomalować. O ile łączenia elementów byłyby nie widoczne, nie podoba mi się że na CDP.pl widać że ogon był osobnym elementem, a przecież to nie jest jakiś wielki problem żeby to zamaskować niewielką ilością materiału budulcowego.
 
W sumie to ja nawet bym się nie pogniewał gdyby w EK była niepomalowana figurka + farby i wzór wg którego powinno się ją pomalować. O ile łączenia elementów byłyby nie widoczne, nie podoba mi się że na CDP.pl widać że ogon był osobnym elementem, a przecież to nie jest jakiś wielki problem żeby to zamaskować niewielką ilością materiału budulcowego.

Pytanie jak będzie się figurka rozkładać. Jeżeli ogon jest oddzielnym elementem, to będzie widać złączenie. Zawsze widać.
Kto ma trochę zacięcia modelarskiego i pewne zdolności manualne (oraz trochę green stuffu i odpowiednie farby), może sobie spokojnie miejsca łączeń zatuszować.
 
Prawdziwą jakość zobaczysz kiedy będziesz trzymał ją w dłoniach.
Oczywiście. Sęk w tym, że zanim ją potrzymam, ubędzie mi z konta 350 zł. Mogę wydać tyle kasy, ale dopiero wtedy, gdy będę miał pewność, że figurka jest naprawdę bardzo dobra. Żadnych zdjęć komórką, niech to będą powiedzmy 3 dobrej jakości zdjęcia (z kilku stron). Ocena figurki na podstawie wizualizacji jest dość ryzykowna.
 
Last edited:
Pragnę zauważyć że EK na zachodzie kosztuje 140€, więc CDP poszedł nam dosyć bardzo na rękę
 
Mieszkamy w Polsce, tworzą ją w Polsce i płacę polską walutą. Nie poszli nam na rękę, bo figurki o lepszej jakości są tańsze, co jest niedorzeczne. Chciałbym tylko prawdziwe zdjęcia z normalnym światłem.
 
Top Bottom