Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
^ Hehe.
 
dobrze, ze ja sobie zamówiłem kolekcjonerkę zaraz po prezentacji.. bo widać było ze szybko się rozejdzie w takim tempie jakim to było
 
Obiecałem sobie, że W3 będzie moją pierwszą (i zapewne ostatnią) kolekcjonerką. Na szczęście zdążyłem z zamówieniem. ;) Teraz tylko czekać na premierę! ;)

View attachment 3740
 

Attachments

  • i+need+it+_d9fbb106246c7ae90b0007b4fa3aa1f9.jpg
    i+need+it+_d9fbb106246c7ae90b0007b4fa3aa1f9.jpg
    9.9 KB · Views: 47
Mnie boli teraz tylko te 8 miesięcy i 17 dni czekania. :sad:
Trzeba przyśpieszyć czas. :devil:
 
Tylko cena o 150 zł mniejsza :D
Hmy owsze na szczeście tak... ale tylko w Polsce, cena w innych krajach UE będzie na tym samym poziomie obydwu produkcji

Przy czym CDPR nie wycina nic z gry i nie dołącza tego jako extra content do edycji kolekcjonerskiej.
hehe nie wiadomo :pP ale owszem to prawda... ale nie w tym sęk, tylko raczej w tym, ze jakoś ta EK taka bez szału, a pomysłów oryginalnych dodatków było co nie miara, nie można powiedzieć zła ale z nóg nie powala.. dużo tez będzie zależało od jakości figurki. A raczej wiadomo, że na poziome tej http://almanach.scharesoft.de/images/f/fb/Alduin_Statue_Skyrim_Collectors-Edition.jpg nie będzie, bo faktycznie to by i cenę podniosło zapewne :p
 

Guest 2686910

Guest
A jak z wysyłką kolekcjonerki będzie tym razem? Bo zarówno pierwszy, jak i drugi Wiedźmin przyszedł wcześniej do mojej jaskini. Wiadomo coś o trójce?
 
na konferencji mówili ze gra nie będzie miała żadnych zabezpieczeń

Należy rózróżnić DRM'a premierowego, a takiego, który istnieje dalej po premierze.
Nieszczęsne 50mb nie pozwoliło "pirackim mendom" grać przed tymi, którzy nabyli kopie legalnie.
 
Należy rózróżnić DRM'a premierowego, a takiego, który istnieje dalej po premierze.
Nieszczęsne 50mb nie pozwoliło "pirackim mendom" grać przed tymi, którzy nabyli kopie legalnie.
nie tylko piratom nie pozwoliło grac tym co kupili gre tez... pamiętam to kiedy wpisuje klucz gry i ciągle errory wyskakiwały przy pobieraniu tych 50 mb
 
nie tylko piratom nie pozwoliło grac tym co kupili gre tez... pamiętam to kiedy wpisuje klucz gry i ciągle errory wyskakiwały przy pobieraniu tych 50 mb
Temu napisałem nieszczęsne. Gdyby wszystko zadziałało poprawnie, piraci nie mogliby grać, a kupujący cieszyli by się grą zgodnie z terminem.

Brak jakichkolwiek zabezpieczeń przedpremierowych oznacza, że wyciek gry (najczęściej z Rosji, ciekawe dlaczego) spowoduje, że nielegalne kopie gry będzie dało się uruchomić wcześniej, a to bezpośrednio może się przełożyć na kwestie finansowe itd.
 
Temu napisałem nieszczęsne. Gdyby wszystko zadziałało poprawnie, piraci nie mogliby grać, a kupujący cieszyli by się grą zgodnie z terminem.

Brak jakichkolwiek zabezpieczeń przedpremierowych oznacza, że wyciek gry (najczęściej z Rosji, ciekawe dlaczego) spowoduje, że nielegalne kopie gry będzie dało się uruchomić wcześniej, a to bezpośrednio może się przełożyć na kwestie finansowe itd.
znowu wynajmą firmę śledzącą większe portale z torentami i będą ludzi śledzić po ip
 
Top Bottom