Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Dzisiaj o 18:50 w głównym wydaniu "Wydarzeń" na Polsacie będzie mowa o nowym Wiedźminie. W zapowiedzi pokazali fragment ostatniego trailera. :D Dobrze, niech nagłaśniają (hajp, hajp, hajp).
 
Przywiązanie SMikiego do herbów nie zna granic, radzę się przyzwyczaić :D
Zgodnie z jego tokiem rozumowania, niemieckie orły wyglądają całkiem inaczej niż polskie.

Orły heraldyczne często różnią się od realnych, ale liczba kończyn pozostaje niezmieniona.
 
To może ktoś nagra i na internet potem wrzuć, bo nie mam teraz jak samemu zobaczyć :) A chciałbym zobaczyć co powiedzą, czy powiedzą, że to strasznie brutalna gra po której, dzieci zabiją swoich rodziców, czy powiedzą że Obama chwalił i dobre bo Polskie itp. Raczej to drugie.
 
Orły heraldyczne często różnią się od realnych, ale liczba kończyn pozostaje niezmieniona.

A co powiesz o herbie Związku Niemieckiego? Wszakże ilość łbów się nie zgadza.

 
To może ktoś nagra i na internet potem wrzuć, bo nie mam teraz jak samemu zobaczyć :) A chciałbym zobaczyć co powiedzą, czy powiedzą, że to strasznie brutalna gra po której, dzieci zabiją swoich rodziców, czy powiedzą że Obama chwalił i dobre bo Polskie itp. Raczej to drugie.

Zobaczę co da się zrobić.
 
Ale pozytywnie pokazali gaming i chwała za to.

Ciemnogród na szczęście się u nas przejaśnia ;) No i skoro mieli mówić o chwalącym prezydencie USA to nie mogli do tego dokleić, że gry to dzieło szatana, bo wyszłoby na to że prezydent namawia do zła :p
 
Nie wiem, czy już ktoś gdzieś podał wiadomość o tym, że prima guides ma zamiar wydać poradnik do wiedźmina 3. Wszystko pięknie i cudownie, gdyby nie to, że ów poradnik ma tylko 448, stron kiedy poradnik do Skyrima wydany przez tą samą firmę ma aż 864 strony. Oczywiście, ocenianie długości gry na podstawie ilości stron w niewydanym poradniku jest idiotyczne, jednak wciąż jest to dość duża rozbieżność w ilości stron.
 

Guest 3669645

Guest
To nie kwestia długości gry a jej charakteru, rozbudowania, możliwości. 448 stron to strasznie dużo, nie wiem komu chciałoby się to wertować :p
 
Nie wiem, czy już ktoś gdzieś podał wiadomość o tym, że prima guides ma zamiar wydać poradnik do wiedźmina 3. Wszystko pięknie i cudownie, gdyby nie to, że ów poradnik ma tylko 448, stron kiedy poradnik do Skyrima wydany przez tą samą firmę ma aż 864 strony. Oczywiście, ocenianie długości gry na podstawie ilości stron w niewydanym poradniku jest idiotyczne, jednak wciąż jest to dość duża rozbieżność w ilości stron.

Zapewne zostanie opisana jedynie główna linia fabularna i najobszerniejsze z zadań pobocznych. Reszta pewnie będzie w PDF-ie.
 
Zgadza się. Podręcznik Skyrima "wygrywa" zapewne rozbudowaniem postaci- rozwój Geralta z założenia będzie mniej swobodny. Questy można również opiasać mniej lub bardziej szczegółowo.
 
Naprawdę o takie pierdoły się kłócicie, przecież wiadomo że w TES:V jest więcej pierdółek, typu tworzenie postać itp. Pewnie większość to jest właśnie to, a reszta to misje...
 
Top Bottom