[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Nie mamy pojęcia. Takie decyzje będziemy podejmować jak już wszystkie pliki będą na naszych dyskach. Czyli jak napisał Rustine za ładnych kilka miesięcy.
 
Nie mamy pojęcia. Takie decyzje będziemy podejmować jak już wszystkie pliki będą na naszych dyskach. Czyli jak napisał Rustine za ładnych kilka miesięcy.

A kiedy orientacyjnie otrzymamy łatkę 1.02 przed wydaniem ER ?
 
To samo odpowiada też za żółty okrąg pod pięściarzami?
@Blashix
Mniejsze patche będziemy raczej robić tak, aby każdy kolejny zawierał zmiany dodane w poprzednich (żeby pobierający nie dostali zawrotu głowy). A ER... wydaje mi się, że powinna zawierać wszystkie zmiany z patchy i podstawową wersję Powrotu, jak inne duże uaktualnienia ze stron modderskich. Ale to jeszcze zależy od naszego przyszłego widzimisię.
 
Czyli już chyba za późno, bo raczej tylko do Gamescomu będzie cisza. Potem dzienniki, trailery i screeny...
 
Instalowałem dziś RotWW na wersję ze Steam. Pokazywały się artefakty, szczególnie na drzewach i krzakach, a Geralt oprócz głowy nie miał w ogóle tekstur (był zrobiony z takiej białej "siateczki"). Potem wszystko z otoczenia znikło, zostały tylko takie kontury (jak szkielet). Na wersji z GoG wszystko śmiga elegancko (sprawdzałem przed chwilą).
 
Nie dotykaliśmy ani drzew, ani krzaków, więc to musiał być problem z Twoimi plikami. Instalowałeś jakieś inne mody?
 
Texturen mod. Ale przy wersji z GoG nie ma konfliktu, mam tam zainstalowany Texturen, Characters i Scabbard mod. Wszystko instalowane w takiej kolejności, jaką podaliście. Mnie ogólnie to nie za bardzo przeszkadza (zawsze można grać na wersji GoG), ale chcę, żebyście wiedzieli, że cos takiego się zdarzyło. Może ten problem nie tylko u mnie występuje?
 
Last edited:
Usuń Texturen Moda i zobacz wtedy. Naprawdę nie mogą występować artefakty na teksturach środowiska, bo nic tam nie dotykaliśmy. Może to przez Steama? Ale czemu jesteś jedyny?
 
Texturen Mod wymaga całkiem mocnego kompa, sporo mocniejszego, niż ten wspomniany w wymaganiach maksymalnych na pudełku. Sugeruję go usunąć. W przypadku dalszych błędów można spróbować przeinstalować całą grę i wszystkie mody, może cosik nie pykło.
 
Top Bottom