E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Co do walki - pokazane bylo jej bardzo malo, więc tak naprawdę nie widzieliśmy za dużo uników. Co do GUI podejrzewam, że będzie jeszcze zmieniane i rozwijane. Osobiście uważam, że powinno być mniej konsolowe. Co do scenki kończącej walkę z Gryfem - mi się podoba - pozwala to na bardziej filmowe i efektowne pokazanie ubicia potwora. Mam tylko nadzieję, że gryfów do ""upolowania" będzie więcej niż jeden, i że tych scenek też będzie przynajmniej kilka (choć ze 3)
 
Co nie zmienia faktu, że pewne drobiazgi trochę kłują w oczy -Porównujemy w końcu ten materiał z tym, co nam REDzi pokazywali wcześniej. I nie tylko.
Drobiazgi to tyle co nic. Ot, pierdółki, a to krew za szybko znika, a to animacje nienaturalne itd. itp. Nie Redów wina, że część ludzi tutaj ubzdurała sobie, że Wiedźmin 3 będzie nadgrą. Już wcześniejsze komentarze screenów dawało sporo do myślenia. A to złe kolory nieba, a to noc za jasna... Odnośnie gameplayu też były propozycje w stylu symulatora kusznika czy przetrwania. A to żeby były ograniczenia w otwartym świecie, bo głupio byłoby gdyby Geralt spadł z klifu albo zastanawianie się w jaki sposób pokonać sadzawkę... Ludzie nie wymagacie zbyt wiele?
Pewnie ci muszą teraz przeżywać istne katusze. Krew za szybko znika! Kusza przeładowuje się automatycznie i nie wzięto pod uwagi fizyki bełtów ani siły Coriolisa! Przez Geralta przeniknęło skrzydło Gryfa!
Widziałem, że będą takie reakcje skoro wcześniej ktoś w głowie miał wizję gry perfekcyjnej. Nie ma takich. I nie będzie.
 
@Qyzu' lub skrzyżować ręce na piersiach, tak takie małe rzeczy na pewno są bardziej naturalne niż stanie przez całą rozmowę i patrzenie się nicość tak jak było to w W1, ale na pewno to poprawią :D
 
Odskoki w walce z Gryfem? A co innego sensownego można wymyślić? Wślizgi jak na trailerze?

Nie tylko z gryfem.
A dlaczego nie wślizg? W pewnych sytuacjach z danymi przeciwnikami wślizg były naprawdę świetny. Np. jeśli mielibyśmy sytuację jak w tailerze.
Sens mojego posta jest taki: Nie chcę ani turlania ani odskoków ilościach wprowadzających nas w stan ich nadużywania.
Jeśli już coś miałbym wybierać coś do nadużywania, to piruety byłyby o niebo lepsze. Taki znak rozpoznawczy Wiedźmaka.
 
Niby gdzie? Widać, że Geralt ją naciąga. Jedynie można powiedzieć, że "troszkę" nierozsądne jest ładowanie kuszy, a potem przypinanie jej do pasa xD
Akurat z naciągniętą kuszą można bez problemu chodzić, bo to taki trochę odbezpieczony pistolet. Musisz za ten spust pociągnąć, sam przypadkowo nie strzeli.
 
Drobiazgi to tyle co nic. Ot, pierdółki, a to krew za szybko znika, a to animacje nienaturalne itd. itp. Nie Redów wina, że część ludzi tutaj ubzdurała sobie, że Wiedźmin 3 będzie nadgrą. Już wcześniejsze komentarze screenów dawało sporo do myślenia. A to złe kolory nieba, a to noc za jasna... Odnośnie gameplayu też były propozycje w stylu symulatora kusznika czy przetrwania. A to żeby były ograniczenia w otwartym świecie, bo głupio byłoby gdyby Geralt spadł z klifu albo zastanawianie się w jaki sposób pokonać sadzawkę... Ludzie nie wymagacie zbyt wiele?
Pewnie ci muszą teraz przeżywać istne katusze. Krew za szybko znika! Kusza przeładowuje się automatycznie i nie wzięto pod uwagi fizyki bełtów ani siły Coriolisa! Przez Geralta przeniknęło skrzydło Gryfa!
Widziałem, że będą takie reakcje skoro wcześniej ktoś w głowie miał wizję gry perfekcyjnej. Nie ma takich. I nie będzie.

pieprzysz waść

wypominasz jakieś stare inby nikt nic tutaj nie mówił o sile coriolisa czy zablokowaniu spadania
 
Gameplay był cudowny. <3 Mam nadzieję że jeszcze coś zobaczymy :) Zastanawiam się tylko, czemu kusza nie ma pochwy. Nie mam szczerze mówiąc pojęcia jak mogłaby ona wyglądać, ale ładniej by się to prezentowało IMO.
 
Według mnie Konrad się trochę stresował, i dlatego może się system walki wydawać dziwny - poza tym na 100 % był to najłatwiejszy poziom trudności gdzie ciężko pokazać esencje walki kiedy stworek zabiera Ci zero życia a Ty ciachasz wszystkich na pare hitów.

Jedynie liczę że o 1:30 gra zostanie zaprezentowana na PC na maksymalnych detalach, oraz fajnie jakby wtedy również zwiększyli trochę poziom trudności żeby pokazać walkę w pełnej okazałości.
 
n0rv said:
Akurat z naciągniętą kuszą można bez problemu chodzić, bo to taki trochę odbezpieczony pistolet. Musisz za ten spust pociągnąć, sam przypadkowo nie strzeli.
Strzelić zawsze może. Słyszało się o przypadkach jak pistolet sam wystrzelił. To samo może być z kuszą, jak chociażby Geralt zawadzi o jakieś krzaki. Wg mnie ładowanie kuszy powinno być możliwe tylko po wyjęciu, a nie przy jej chowaniu.
 
@sebogothic, więc nie krytykujmy ani nie zwracajmy uwagi na nic. Tak będzie najlepiej prawda? Krew jest tematem od W2, gdzie również szybko znikała, uważałem to za niezbyt dobre rozwiązanie, więc napisałem o tym, w momencie kiedy zobaczyłem to na gameplay'u, zrobiłem źle? Napisałem, że gra do bani do krew znika?
 
Rozumiem, jednakże mimo wszystko dałoby się to jakoś usprawnić. Nie chodzi o głupie miny, ale chociażby mógłby ruszyć się krok w przód czy w bok (ale w miejscu, bo przecież jak się rozmawia to chyba nigdy nie stoi się jak słup w jednym miejscu). Mógłby też poruszyć głową, albo ustami, jakoś naturalnie, bez żadnego zbędnego kombinowania.

Czyli Geralt ma chodzić w miejscu. kiedy czeka na decyzję gracza, co ma powiedzieć? Tego momentu nie ma, a przynajmniej tak to powinieneś odbierać. Sytuacja, jaką przedstawiłeś byłaby dopiero sztuczna. Wiedźmin przestępuje z nogi na nogę, rozciąga się, rozluźnia mięśnie, robi pajacyki. Wolę kiedy stoi jak słup i widzę, że nie jest to część dialogu, niż jak robi jakieś dziwne rzeczy zanim odpowie. Rozumiesz do czego zmierzam? Chodzi o to, że kiedy zacznie coś robić, stanie się to częścią tego dialogu i stanie się on sztuczny.
 
@WildPigeon - ale odskoki są proste w formie, więc nie są tak irytujące. Z turlaniem było o tyle gorzej, że od razu rzucało się w oczy. Oglądałem ten gameplay już kilka razy i jeszcze jakoś nie zwróciłem uwagi na te odskoki, podczas gdy turlanie atakowało oczy natychmiast :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom