E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Grane na padzie. Nie wiemy, czy na konsoli.

Znaczki przycisków się wyświetlały więc hmm chyba konsola ;) Gdy Geralt uratował naszą piękną poszkodowaną i szedł po gryfa wyświetliło się na chwilę "examine" i znaczek , znaczki w inwentarzu.
Fajny śmiech Geralta po przekrojeniu delikwenta. Ogólnie miód :D
 
Last edited:
Musisz za ten spust pociągnąć, sam przypadkowo nie strzeli.

Jest takie powiedzenie, że broń raz w roku sama wystrzeliwuje :p Mi się na szczęście nie zdarzyło :D

Edit: Nie dostaję już powiadomień o nowych postach... Szkoda, było to nawet użyteczne.
 
Last edited:
Nie miało być tak, że w łatwych walkach Geralt stosuje piruety, a przy trudnych przewroty i uniki? Mam szczerą nadzieję, że to nie wyleciało, bo widły.
 
Znaczki przycisków się wyświetlały więc hmm chyba konsola ;) Gdy Geralt uratował naszą piękną poszkodowaną i szedł po gryfa wyświetliło się na chwilę "examine" i znaczek , znaczki w inwentarzu.
Grałeś w W2 na PC na padzie ?
Ja grałem i tam również wyświetlały się przyciski od pada.
 
Znaczki przycisków się wyświetlały więc hmm chyba konsola ;) Gdy Geralt uratował naszą piękną poszkodowaną i szedł po gryfa wyświetliło się na chwilę "examine" i znaczek :)
A co się miało wyświetlać, skoro grał na padzie? Nie rozumiem.
Właściwie to trudno przyjąć, że grał, skoro mieliśmy takie cięcie akcji, które raczej nie występuje w grze.
 
No mamy widzę podzielone zdania o znikającą krew ,o kuszę,o tryb zmysłu itp jestem ciekaw czy to wszystko się zmieni czy nie pan Marcin mógłby może nam powiedzieć czy w Wiedźminie jeszcze jest co robić czy juz nie wiele do poprawki zostało?
 
No mamy widzę podzielone zdania o znikającą krew ,o kuszę,o tryb zmysłu itp jestem ciekaw czy to wszystko się zmieni czy nie pan Marcin mógłby może nam powiedzieć czy w Wiedźminie jeszcze jest co robić czy juz nie wiele do poprawki zostało?

Gra wychodzi za 8 miesięcy, podpowiem, że pewnie w chwili premiery pojawi się pierwszy patch. Zgadnij więc, czy jeszcze jest dużo poprawek ;)
 
Powiedzcie mi, czy na prawdę wierzycie w to, że będą wślizgi, i takie bajery? To było zachęcenie do kupna, taki trick, czegoś takiego nie ma, pewnie chcielibyście, żeby Geralt wślizgnął się pod gryfa, wypił w ułamku sekundy eliksir, zebrał w trakcie cenne składniki z gryfa, i uciekł co? Walka ma być dynamiczna, szybka, piruety, i taka zresztą jest. Oddalenie kamery czemuś służy, nie jest to widzi mi się twórców gry. TO wersja na XOne , wiec ślady krwi wyglądają jak w filmie o bitwie pod wiedniem hoffmana czytaj kratki. Na pcie, będzie o niebo lepiej.
:)
 
@sebogothic, więc nie krytykujmy ani nie zwracajmy uwagi na nic. Tak będzie najlepiej prawda? Krew jest tematem od W2, gdzie również szybko znikała, uważałem to za niezbyt dobre rozwiązanie, więc napisałem o tym, w momencie kiedy zobaczyłem to na gameplay'u, zrobiłem źle? Napisałem, że gra do bani do krew znika?
Tego nie napisałem. Warto krytykować rzeczy, które mają rzeczywisty wpływ na gameplay, lecz czy większość tych drobiazgów ma jakieś znaczenie w grze? Krew może w ziemię wsiąkać. Grunt, że ciała nie zamieniają się w sakiewki, jak w poprzednich częściach. Tak jak już wcześniej napisałem: większość miała w głowie wizję gry, której nikt obecnie nie mógłby spełnić: z ultra-realistycznym wszystkim. Ja się cieszę z tego co jest, bo wiem, że przy tak ogromnym projekcie Redzi nie unikną wpadek (skoro nie uniknęli ich w dwóch poprzednich częściach), lecz widzę grę, która ma szansę zawojować świat. Trzymam za Redów kciuki i życzę im by W3 sprzedał się bardzo dobrze.
 
Last edited:
Nie podobało mi się jak Geralt biegnie pod górę... takie przebieranie nóżkami w miejscu :(

Racja, powinien iść. Przy końcu jeszcze powinniśmy usłyszeć lekkie sapanie. Na samej górze jeszcze przetarcie zroszonego od wysiłku czoła, krótkie spojrzenie w dół i "mięsne" wyznanie miłości do gór.
 
Ten tryb detektywa za bardzo przypomina że to tylko gra, powinien być bardzo subtelny, np kilka szybkich mignięć zamiast podświetlania wszystkiego i przycierania ekranu
 
Ludzie myśleli po tych trailerach ze wślizgami, że walka będzie wyglądała jak w dragon's dogmie :D. Co prawda uwielbiam ten system wspinania, skakania po potworach jaki dostaliśmy w grze od capcomu ale do Wieśka ani trochę by to nie pasowało.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom