E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Jak na razie przejścia między animacjami są... No cóż, właściwie to prawie ich nie ma, jak to widać na tym GIFie:


Ale wierzę w REDów, mają jeszcze sporo czasu, by to poprawić. A teraz czekam tylko na kolejną konferencję ;)

Tutaj Geralt wygląda trochę jak taki dreptający żuczek na swoich odnóżach
 
Tak się zastanawiam... Myślę, że twarz Geralta, jej wygląd znaczy się zmianie już nie ulegnie. Jak wam się podoba? Tylko nie mówcie mi że jest taka sama jak na wcześniejszych materiałach.

Miał być stary to i tak wygląda. Mi się jego twarz podoba. Dla mnie bardzo pasuje.
 
Tak się zastanawiam... Myślę, że twarz Geralta, jej wygląd znaczy się zmianie już nie ulegnie. Jak wam się podoba? Tylko nie mówcie mi że jest taka sama jak na wcześniejszych materiałach.

Bardzo mi się podoba, mimika jest rewelacyjna, jestem bardzo zadowolony.
 
Twarz Geralta jest REWELACYJNA. Lepsza od tej z intra i outra W1. Nic dodać, nic ująć. Czekam tylko, aż pokażą ten słynny "paskudny uśmiech" :D
No i mimika. Mam nadzieję że będzie pod polską wersję, tak jak w nowym trailerze u Emhyra :p
 

Guest 3669645

Guest
Co jest nie tak z przejściem animacji? Bo serio nie widzę. Mogę się zgodzić, że aktywowany Quen wygląda dziwnie i niepotrzebnie trzęsie ekranem.
Nie chodzi o znak, a to, co dzieje się potem. Spójrz na Geralta, jak nim miota ;) Nie nazwałbym tego wiedźmińską szybkością i zręcznością, szczerze mówiąc... :p
 
W gifach widac że krew wygląda dobrze i nadal tryska z ciał i wycieka do bajora ale zbyt szybko potem znika

Zgadza się. Krew szybko znika, a w zasadzie momentalnie. Jednak (i już o tym pisałem) służy ona wyłącznie podniesieniu efektowności ciosów. Może faktycznie powinna chwilę "poleżeć", ale dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia (choć byłoby miło).

Z innej beczki - problem z tym gameplayem jest taki, że jest on w słabej jakości (ciekawe co rzekli by krytycy gdyby było to w TEN deseń), a poziom trudności jest komiczny
 
Tak się zastanawiam... Myślę, że twarz Geralta, jej wygląd znaczy się zmianie już nie ulegnie. Jak wam się podoba? Tylko nie mówcie mi że jest taka sama jak na wcześniejszych materiałach.

Ja nie mam zastrzeżeń co do twarzy. Wygląda wystarczająco "geraltowo" ;) Jeżeli taka facjata pojawi się w ostatecznej wersji gry to nie będę miał nic przeciwko.
 
Zdajecie sobie sprawy, że takie rzeczy jak dodatkowe cut-sceny, poziom trudności czy też liczba opcji w rozmowie są starannie dostosowane do prezentacji. Mieli 5 minut, więc nie mogli się męczyć z gryfem przez 10 minut. Pewnie Konrad grał ten fragment z 30 razy, tak by wszystko zagrało
 
Zauważyłem, że ślady krwi gryfa są widoczne również, gdy tryb zmysłów Geralta nie jest aktywny. Bardzo mnie to cieszy. To oznacza, że można go tropić bez prowadzenia za rączkę.

Zwróćcie też uwagę na kudły gryfa: statyczne. Czyli tak to będzie wyglądało na słabszych maszynach (i Xbone).
 
Zdajecie sobie sprawy, że takie rzeczy jak dodatkowe cut-sceny, poziom trudności czy też liczba opcji w rozmowie są starannie dostosowane do prezentacji. Mieli 5 minut, więc nie mogli się męczyć z gryfem przez 10 minut. Pewnie Konrad grał ten fragment z 30 razy, tak by wszystko zagrało

Dokładnie też o tym myślałem. Poziom trudności zapewne tutaj jest łatwy, przecież co by się stało jakby gryf zabił naszego bohatera na prezentacji? :D
 
Twarz Geralta jest REWELACYJNA. Lepsza od tej z intra i outra W1. Nic dodać, nic ująć. Czekam tylko, aż pokażą ten słynny "paskudny uśmiech" :D
No i mimika. Mam nadzieję że będzie pod polską wersję, tak jak w nowym trailerze u Emhyra :p
Z tą twarzą to ja mam jakiś zgrzyt, bo wydaje mi się, że Geralt odmłodniał.
Moim zdaniem, powinien wyglądać nieco starzej. Trochę bardziej w stronę okładki W2, ale też z umiarem.
 
Osobiście mam dziwne odczucie, że ekwipunek w W3 jest tak samo jak w W2 trochę zbyt "nowoczesny"... nie wiem jak to inaczej ująć. Te kolory, czcionka, symbole... Wolałbym coś w bardziej średniowiecznej stylizacji i czarno-srebrnej kolorystyce.
 
Zauważyłem, że ślady krwi gryfa są widoczne również, gdy tryb zmysłów Geralta nie jest aktywny. Bardzo mnie to cieszy. To oznacza, że można go tropić bez prowadzenia za rączkę.

Zwróćcie też uwagę na kudły gryfa: statyczne. Czyli tak to będzie wyglądało na słabszych maszynach (i Xbone).

Obawiam się, że takie włoski Gryf będzie miał na każdej maszynie. Po prostu niektóre potwory/npce będą miały włosie z bajerami, a niektóre statyczne.
 
Ogólnie, gameplay przeciętniak ;D Redzi źle zrobili, że to pokazali, bo nie prezentuje ani klimatu ani ogółem nic specjalnego. Ale chociaż nie czarują nas ściemami jak Ubisoft z Watch Dogs... System walki to porazka, prawie to samo co W2. Jeszcze dziś po południu nie mogłem się doczekać jakichkolwiek informacji o Geralcie, ale teraz już na to zlewam, bo hype był zbędny a ładnie to tylko na trailerach, gdzie specjalnie wybrane urywki są, siema :)
 
Osobiście mam dziwne odczucie, że ekwipunek w W3 jest tak samo jak w W2 trochę zbyt "nowoczesny"... nie wiem jak to inaczej ująć. Te kolory, czcionka, symbole... Wolałbym coś w bardziej średniowiecznej stylizacji i czarno-srebrnej kolorystyce.

Dokładnie, i nie powinien zasłaniać całego ekranu
 
Ha powiem wam CDPR udało wam się! Kolega który ani trochę nie był zainteresowany W3, po tej prezentacji no już podjarany i rozważa zakup, a przed tem mnie cisnął żebym mu nic z Wiedźmina 3 nie podsyłał bo nie jest wcale zainteresowany.
 
Gryf raczej próbuje atakować z góry, ale kiedy już zaatakuje to jako ciężkie, wielkie bydle nie potrafi za każdym razem wzlecieć tak szybko ponownie. Może dlatego atakuje po ziemi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom