E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Ja nie widzę żadnej krwi na brzozie, a na ślady pazurów to mi nie wygląda. Kora jak kora. A jeśli to wg was ślady pazurów to niby czemu świecą się na czerwono?
 

Attachments

  • 10407609_10152218776399331_5655215764316648323_n.jpg
    10407609_10152218776399331_5655215764316648323_n.jpg
    17 KB · Views: 27
Tak nie wygląda kora brzozy w realu, na tej z gameplaya ewidentnie coś jest. A jest zaznaczone na czerwono, bo jest to ślad pozostawiony przez gryfa, nieważne czy to krew, sierść czy pióra...
 
Last edited:
@Qyzu' najpierw pytałeś się, co się świeci na czerwono, a teraz piszesz, że czemu się to świeci, skoro to nie krew? Oglądałeś screeny @norolim1? Odciski łapy też są podświetlane.
@Michax byyło :p To jeden z Goniaków, nawet na trailerze jest.
 
Dlatego odpuściłem Majsterek :p

Ja tam żadnych wojenek nie robię ani ich nie uznaję, teraz owy waćpan kota ogonem odwraca a wcześniej napisał dziecinną głupotę.
Każdy kto myśli logicznie, odpowiednie wnioski wyciągnął. Tyle w temacie :)
 
Nie nie wiem co piszę, tylko nie wiem jak wam to przekazać, bo najoczywistszy sposób nie zdał rezultatu ;p
Poza tym lepiej niech REDzi dadzą gameplay bez kompresji, bo też nie zawsze widać te ślady jak się to ogląda.
A te czerwone ślady tylko wprowadzają w błąd. Każdy ślad powinien być zaznaczany inaczej.
 
@Michax pamiętam jak dostaliśmy fotki Króla Gonu i jeszcze dwóch jegomości z Gonu, i ten był właśnie jednym z nich :)

A widzieliście jak jakiś koleś dach naprawia w Novigradzie? :p
 
Tęsknię za prezentacjami prowadzonymi przez Gopa. Mamais jest tak flegmatyczny, tak znudzony. Do jasnej cholery, robią najbardziej ekscytującą grę w branży, a on wygląda jakby musiał udzielać wywiadu w ramach niepłatnych nadgodzin!
Bo John się do tego kompletnie nie nadaje. Tak już jest że jedni ludzie emanują charyzmą i są świetnymi wodzirejami. Inni - jak John i ja - wysiadają zanim się zacznie show. ^_^ Miejsce po Tomku wciąż wolne...
 
Last edited:
Wszystko jest proste jak sie wie gdzie patrzeć. Zeby widzieć te ślady bez pomocy trybu, to trzeba w tym miejscu sie znaleźć. Z daleka chyba juz nie jest tak różowo. (czerwono)
 
Last edited:
Dobra, niech wam będzie. Na początku myślałem, że to jakaś gałązka. Trochę dziwne, że gryf od tak sobie pociągnął pazurem w jedną i drugą stronę że narysował krzyżyk, a tym bardziej dziwne, że krew mogłaby się tak ułożyć, ale niech już będzie ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom