E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Dijkstra, no proszę jaki brzydki grubas. :D

Miasto robi wrażenie.
 
O ile pamiętam, to on był brzydal ;)

Więc Novigrad (4 dzielnice, w tym negocjowalnego afektu, co ucieszy wielu...), więc mnogość questów + niekiedy wybór zadania a automatycznie skreśli z opcji b. Świat otwarty do granic możliwości (jakiekolwiek są, trudno orzec).
Podoba mi się mimika, bo jest :D
Włosy fajnie powiewają, interakcja z no-name'owymi NPCami bardzo naturalna. Ładne niebo. I jeziorko czy tam rzeczka.

Ciekawa jestem bardzo, jak się w to będzie grało.
 
Zaraz, oni powiedzieli, że zaraz wracają? To już wszystko czy koniec, bo nie wyłapałem w ich słowach...
 
Jak to jak wytłumaczyć? Filippa nie ma już nic do gadania da dworze redańskim, więc powrót z Zerrikani może mieć sens. Tym bardziej, że nastały ciężkie czasy dla państw północy.
 
Dziś John jak nie on :p Redzi uprzejmię proszę o te 2 materiały w wysokiej rozdzielczości bez kompresji w wolnej chwili, jeśli można nam je dać oczywiście ;) Szkoda psuć sobie oczy taką jakością..Dziękuję z góry! Dziś szukam reszty ubrań, łapcie i to co miałem na stopach to nic w porównaniu z dniem dzisiejszym..
 
:) Fajnie.

Tak jak się spodziewałem, chociaż myślałem, że gameplay będzie dłuższy ;)

Jest Dijkstra :D - jak dla mnie za chudy na twarzy ;) ale robiący wrażenie gbura i matołkowatego prostaka. Taki jakie miał robić (ukrywając cięty umysł) ;)
 
Tak na szybko: z forumowych błagań z dzisiaj byłą zmiana opowiadacza, napis "work in progress" i podskok na końcu (nie z urwiska tylko na mostku)
:cheers:
 
Last edited:
:) Fajnie.

Tak jak się spodziewałem, chociaż myślałem, że gameplay będzie dłuższy ;)

Jest Dijkstra :D - jak dla mnie za chudy na twarzy ;) ale robiący wrażenie gbura i matołkowatego prostaka. Taki jakie miał robić (ukrywając cięty umysł) ;)
 
No ciekawe, ciekawe. Co też sprawiło ,że Sigismund postanowił się ujawnić... ? Widze tu opcje do retrospekcji z Thanedd i rozprawy z Geraltem... a Novigard robi duże wrażenie :)
 
Straty anatomiczne są poważne.
Szczęki nie mogę znaleźć do tej pory, a jajca mi zgniotło.

Novigrad wygląda OBŁĘDNIE.
Djikstra.
No i jazda na koniu świetna - trofeum przy boku wygląda cudnie.
Djikstra.
Wspomniana Ciri, czyli mamy potwierdzenie głównego questa.
Mówiłem już o Djikstrze?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom