Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
@UP
Sorry ale na zamówienie było sporo czasu. Jak ktoś nie był pewien co do figurki to mógł sobie zaklepać a później anulować. Nikt nie będzie się rozczulać nad tymi co zwlekali.
 
Last edited:
O ile handel fizycznym towarem jest legalny, o tyle handel kontami już niekoniecznie. Ciekawe, co na to CDP.pl.
 
http://polygamia.pl/Polygamia/1,964...iedzminowi_jest_glosno_o_Polsce__z_czego.html

Tutaj mamy sceny z E3, gdzie widzimy kolekcjonerkę trzeciego Wiedźmina.
Dwie rzeczy mi się rzuciły w oczy - krzywa grafika na pudełku (przesunięcie w pionie względem dwóch rozkładanych stron, malkontenctwo mode on) oraz (na tyle ile można zobaczyć) dość ciekawa mapa.

BTW, prezentowany jest też stary medalion wyprodukowany na potrzeby drugiej części gry. Nie ma jeszcze jego prototypu i ten pokazany w prezentacji EK to wizualizacja, która istnieje na razie tylko w komputerze?
 
No właśnie, co z tym medalionem, jednak płaski będzie czy jak?

Mógłby ktoś z RED'ów dać znać, chcę wiedzieć co kupiłem...
 
Last edited:
No właśnie, co z tym medalionem, jednak płaski będzie czy jak?

Mógłby ktoś z RED'ów dać znać, chcę wiedzieć co kupiłem...

Klik do EK
Obejrzyj od 2:26, powinno to zaspokoić twoje pragnienie wiedzy oraz innych. Niestety pod tym światłem medalion prezentuje się nieco średnio, jednak moim zadaniem lepiej niż w W1 i W2. Swoją drogą, czy przypadkiem oczy wilka na głównym pudle świecą? :D
 
Last edited:
Liczyłem na piękny wypukły w pełni trójwymiarowy medalion. taki jaki mamy na filmiku przedstawiającym unboxing. Ten tutaj wygląda nieco średnio, ale być może się to zmieni ;).
 
Jeszcze nic nie kupiłeś :)

Medalion był świetny i przy W1 i przy W2. Nie mam wątpliwości, że ten przy W3, będzie też fajny :)

Łapiesz za słówka :D Zamówiłem, nie mam zamiaru rezygnować i jestem w stanie już w tym momencie zapłacić - z tego powodu właśnie traktuję tą kolekcjonerke tak jak bym już ją kupił, ale niech będzie :sad:

Klik do EK
Obejrzyj od 2:26, powinno to zaspokoić twoje pragnienie wiedzy oraz innych. Niestety pod tym światłem medalion prezentuje się nieco średnio, jednak moim zadaniem lepiej niż w W1 i W2. Swoją drogą, czy przypadkiem oczy wilka na głównym pudle świecą? :D
Właśnie z powodu tego filmiku na polygamii napisałem ten post. Medalion wygląda inaczej niż ten przedstawiany tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=xy9Inr3olG8
 
Czy można by prosić o jakąś reakcje RED-ów w sprawie medalionu? W przypadku figurki była to może teraz coś o medalionie ;). Wystarczy jedno zdanko. Mianowicie czy medalion finalnie będzie wyglądał tak jak ten w gablotce z filmiku (swoją drogą przypomina bardziej ten z W2) czy może jednak tak fajnie i wypukle jak ten z unboxingu. Z góry dzięki za odpowiedź ;)
 
Nie chcę nikogo straszyć ale Wiedźmin 1 nie miał medalionu... Jedyny medalion jaki został wyprodukowany był przy edycjach specjalnych drugiej części gry...
 

Attachments

  • Medalion_pl.jpg
    Medalion_pl.jpg
    59.6 KB · Views: 30
Last edited:
@Keth
Ale to jest breloczek i nie nadaje się do noszenia na szyi. Gwarantuję, że nie chciałbyś żeby ci się wbił w klatkę piersiową w ten czy inny sposób. Ze względu na budowę nie nosi się go wygodnie bo się lubi obracać na łańcuszku (czy rzemyku) przez co kłuje i ogólnie przeszkadza. Co innego jeśli chodzi o medalion z W2. Jest większy i spłaszczony a na dodatek ma łańcuszek na którym można go powiesić. Bodajże rosjanie mieli też swój wzór, który mniej więcej wyglądał tak: http://oyster.ignimgs.com/wordpress/stg.ign.com/2013/06/witcher1.jpg
 
Top Bottom