[W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

+
Witam. Gram na FCR + PBW. Wie ktoś może dlaczego w II akcie przy walce z Azarem nie mogę rozwalić Ifryta?? To dość dziwna sprawa, wypiłem grom, jaskółkę i ten na refleks. Załączyłem miał diamentowy na srebrny miecz olej z criffind na normalny. Lecz problem w tym, że nie mogę go uwalić (Paruje ciosy). Pomoże ktoś?;d;d
 
Witam. Gram na FCR + PBW. Wie ktoś może dlaczego w II akcie przy walce z Azarem nie mogę rozwalić Ifryta?? To dość dziwna sprawa, wypiłem grom, jaskółkę i ten na refleks. Załączyłem miał diamentowy na srebrny miecz olej z criffind na normalny. Lecz problem w tym, że nie mogę go uwalić (Paruje ciosy). Pomoże ktoś?;d;d
Nałóż olej na upiory i powiedz, którym stylem walczysz.
 
I teraz kolejna sprawa. W walce z Dagonem nie mogę go ruszyć o co biega? Zakładałem Kamienie Runiczne, olej na upiory.. Nawet próbowałem ciągle zabijać tych lekarzy dagonów (Co uleczają) i dalej lipka.. Pomoże ktoś? ;d
 
Witam, zainstalowałem Powrót Białego Wilka na wersję z GOG w podanej kolejności:
1) FCR 1.6a
2) Scabbard for FCR
3) Powrót 1.0
4) Powrót Update 1.01
5) Powrót Lifebar Update

Moje pytanie brzmi, czy Wiedźmin na poziomie FCR-Wiedźmin (najwyższy) powinien być takim kozakiem, aby zdejmować ludzi Salamandry na strzała (= jedno kliknięcie, i wróg leży)? Czy może coś się zepsuło podczas instalacji?

[post pojawił się już w temacie Powrotu, ale zostałem przekierowany z tym problemem tutaj :) ]
 
Dagon nie jest upiorem, dodatkowo jeśli mnie pamięć nie myli trzeba go traktować stalowym meczem. Wyznawców wystarczyć stylem grupowym

Tak, zwykli bandyci są na jedno chlaśnięcie.
 
Z tego co pamietam, aby zabic Dagona trzeba wybic jego wyznawcow :)
Czyli: HP Dagona spada, jak wybijasz kolejne fale kaplanow/wyznawcow. Sam Dagon jest bogiem (?) i jest niezniszczalny.
 
Last edited:
Stalowy miecz najlepiej chlasta ryboludy. Walcząc z Dagonem bijesz jego pachołków, zabijając ich automatycznie Dagon traci życie. Warto również dodać, że jak masz Igni na większych poziomach to bardzo dobrze działa na tą walkę, praktycznie można Dagona bezpośrednio zabić ogniem.
 
Aaa... Czyli muszę młócić tych wyznawców?? Kurcze, dawno nie gralem jednak w tą grę. :) dzięki wielkie ;d
 
Moment, nie wprowadzajcie kolegi w błąd. W FCR można każdego bossa zasiekać standardowo (nie wiem tylko jak z Przerazą, bo tę zawsze omijam). Golema, Królową kikimor, Dagona. Przy rozwiniętym Yrden jest to jedyna rzecz potrzebna do zwycięstwa.
 
@Eskadro tak samo jest z Igni :)
Znakami zadającymi obrażenia (igni, yrden) da się zabić bez machania mieczem, ale jak chcesz zabić Dagona konwencjonalnie czyli mieczem, to trzeba zabijać jego podwładnych, sam Dagon paruje wszystkie ciosy.
 
Last edited:
Przysiągłbym, że ciachałem go mieczem. Jeśli mam swój save w tym momencie to sprawdzę.

Niestety, nie posiadam już save z FCR w korzystnym momencie.
 
Last edited:
Kolejne pytanie :v. Walcząc z tą zmutowaną Railą co mam zrobić? Gram na średnim z najtrudniejszych poziomów i jest po prostu niedokopokonania jakby. Oślepia mnie i wywołuje ból do tego potężny Damage :/ .
 
Poziom trudności wydaje się w końcu w porzadku

Niestety problemy zaczynają się w takich walkach jak ta z Javedem i Magistrem na bagnach przy wiezy
Za cholere nie mogę tego przejść :/ dodatkowo łyknąłem eliksir na najtrudniejszy poziom
Podczas walki na dzien dobry stojącemu Geraltowi bez wyciągniętego miecza zabierają połowe HP
LIPA okrutna aczkolwiek to wina konstrukcji gry a nie samiego moda ;)
 
Dla mnie w walce na bagnach podstawą był yrden oraz ( chyba) dzieżba. Na początku łapiemy Javeda w pułapkę i od razu zabieramy się za magistra. Walka w pojedynkę Jest prosta. Najtrudniejsze jest ich rozdzielenie.

Dzieżba to eliksir wywołujący ból u atakującego przeciwnika. W normalnej grze raczej mało popularny, w FCR wybitnie przydatny w ciężkich starciach. A do takich należy szczególnie końcówka aktu 3 czyli walka w karczmie.
 
Last edited:
Mam problem a mianowicie gdy mam doinstalowany tylko FCR wszystko jest jak należy jednak po zainstalowaniu również moda Scabbard pojawia się problem przeciwników wiecznie parujących ciosy Geralda oraz zauważyłem również ze po doinstalowaniu Scabbard zmieniają sie poziomy np. włączam średni a przeciwnicy są wytrzymali jak przy trudnym o co może chodzić ?
 
Top Bottom