Po prostu sport

+
Choćby jakiś piłkarz Kamerunu złapał piłkę w ręce w polu karnym, to Meksyk pewnie i tak by karnego nie dostał.
 
jeszcze kilka takich akcji w tym turnieju i będą to ostatnie mistrzostwa bez powtórek video. i bardzo dobrze, tyle że 10 lat za późno.
 
Proponuję rozwiązać Mistrzostwa, zaoszczędzili by sobie wstydu, a Brazylii dać puchar od razu.

To jest taki poziom absurdu, że człowiekowi już brakuje słów.
 
Czyli co, gra sędziów na remis, żeby Brazylia miała odpowiednią przewagę? ;)


nnnniiiieeeeeeeee chce mi się w to wierzyć. chyba po prostu niekompetencja+presja. czynnik ludzki. teorie spiskowe mnie jakoś nie rpzekonują, ale mam tak z natury
 
Sędziemu zdecydowanie za dużo deszczu na głowę pada. Dziwne decyzje...
@wolter ma rację - dać Brazylii puchar, a reszta niech się bawi i gra o drugie i trzecie miejsce...
 
Dwie nieuznane bramki ale meksyk! to już nawet nie jest śmieszne, jeszcze jakiś nóż poleci z trybun w sędziego jak tak dalej pójdzie i skończy się ta farsa.
 
 
Coś mi pachnie ostatnimi mistrzostwami bez video, a Blatera to powinni na taczce wywiezć, aż się odechciewa oglądać, może jeszcze jak samobój padnie to sędzia też odgwiżdże że spalony :)
 
O 21 będzie ciekawie :D
W 2010 był o ile dobrze pamiętam las żółtych kartek ( choć niektóre faule zdecydowanie zasługiwały na czerwone). Samo spotkanie było niezwykle brutalne. Jak myślę o dzisiejszym highlightcie wieczoru, to normalnie widzę jak Robben podskakuje i wymachuje tymi swoimi rękami. Zły obraz :hmmm:
 
Ale w sumie Brazylia musi wygrać, spora część społeczeństwa już jest okrutnie rozeźlona na mistrzostwa, a jak nie wygrają, to zrobi się jeszcze bardziej nerwowo.
 
Last edited by a moderator:
LOL, piękny szupakolob van Persie'go, to moim zdaniem będzie bramka mistrzostw... mimo że one dopiero co się rozpoczęły ;P

W tym meczu póki co nie można też narzekać na sędziów ;P
 
Last edited:
Top Bottom