E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Co do medalionu.
Nie zapominajmy, że Geralt swój własny stracił. Ten, który posiada teraz, to prawdopodobnie podarunek Ciri. Może więc nieco różnić się wyglądem. Nie wiemy komu zabrał go Bonhart.
 
Mam wrażenie, że w tym roku Wiedźmin został trochę zignorowany w nominacjach do Best of E3 na rzecz Dragon Age. Dziwi mnie ten fakt, DA nie jest projektem tak ambitnym jak W3, no ale może zaważył fakt, miał głośniejszy marketing i jest bliżej premiery?
 
Co do medalionu.
Nie zapominajmy, że Geralt swój własny stracił. Ten, który posiada teraz, to prawdopodobnie podarunek Ciri. Może więc nieco różnić się wyglądem. Nie wiemy komu zabrał go Bonhart.
A to nie było tak, że dostał nowy na początku W1?
 
Przez cały czas wydaje mi się że tak jak w W2 mieliśmy okazję wcielać się w różne postaci tak w W3 otrzymamy możliwość przełączania się między wiedźminami ( choćby w odpowiednich momentach). Było by to ciekawe rozwiązanie tym bardziej że nie kolidowało by z tytułem a odpowiednio i nie nadmiernie wykorzystane mogło by okazać się bardzo ciekawe.

Mam szczere nadzieję że tak nie będzie, nie dajmy się zwariować to ma być stary porządny Geralt a nie gra z pierdyliardem mechanizmów osadzona w prozie AS, ewentualnie po premierze załóżmy pól roku, DLC z innymi wiedźminami i seriami przygód, w miarę możliwości nie związanych z fabułą i nie szczególnie długie tylko właśnie questy typu polowania, łowy itp, oczywiście warunkiem odpalenia musiała by być ukończona linia fabularna z Dziekiego Gonu, oraz jak najbardziej odpowiednie ramy czasowe. Poznać peryferie Vesemira lub Coena, oczywiście tutaj pole do popisu dla wyobraźni Redów.
 
Co do medalionu.
Nie zapominajmy, że Geralt swój własny stracił. Ten, który posiada teraz, to prawdopodobnie podarunek Ciri. Może więc nieco różnić się wyglądem. Nie wiemy komu zabrał go Bonhart.

Ale w W1 i W2 miał normalny.

@Swooneb wpisałem w google grafika "wiedźmin 3 medalion" i po prostu tam wyskoczył mi obrazek z Twoim porównaniem :D
 

Guest 2686910

Guest
https://www.youtube.com/watch?v=yGhhLcYs0SY&feature=youtu.be
Tu jest wywiad, z kawałkiem gameplaya i kawałkiem walki. I ładnie rozpryskującą się wodą po użyciu Aarda.
Ale ja nie o tym. Pan Mamais na ok. 2:00 mówi "(...) if you're advanced parrier you can hold your shield up, then deflect arrows(...)"[w wolnym tłumaczeniu"jeśli jesteś dobry w parowaniu możesz trzymać uniesioną tarczę i odbijać strzały"]. Po przeżyciu małego zawału serca, zacząłem się zastanawiać. Przejęzyczył się, czy nie? Z kontekstu i tego, co widzieliśmy do tej pory, wynika, że tak. Że o blok chodziło, nie o tarczę. Ale w świetle ostatnich "niusów" alchemicznych i dodania kuszy... czy to możliwe, żeby dodali tarcze? Nie, prawda? Prawda..?
 
https://www.youtube.com/watch?v=yGhhLcYs0SY&feature=youtu.be
Tu jest wywiad, z kawałkiem gameplaya i kawałkiem walki. I ładnie rozpryskującą się wodą po użyciu Aarda.
Ale ja nie o tym. Pan Mamais na ok. 2:00 mówi "(...) if you're advanced parrier you can hold your shield up, then deflect arrows(...)"[w wolnym tłumaczeniu"jeśli jesteś dobry w parowaniu możesz trzymać uniesioną tarczę i odbijać strzały"]. Po przeżyciu małego zawału serca, zacząłem się zastanawiać. Przejęzyczył się, czy nie? Z kontekstu i tego, co widzieliśmy do tej pory, wynika, że tak. Że o blok chodziło, nie o tarczę. Ale w świetle ostatnich "niusów" alchemicznych i dodania kuszy... czy to możliwe, żeby dodali tarcze? Nie, prawda? Prawda..?
IMO, wzniecasz kolejny spam na paranaście stron... :D Może oprócz tarczy dostaniemy dual-wielding ?
 

Guest 2686910

Guest
Nic nie wzniecam, nie specjalnie przynajmniej :p Potrzebuję po prostu ukojenia skołatanych nerwów.
 
To nie rozumiem, dlaczego jeszcze w ostatnim gameplayu mówili, że świat jest 35 x większy od W2. Przecież to jest znacznie więcej, czym raczej powinni się chwalić.

Wpadł mi ten post w oko przy okazji... Sam się nad tym zastanawiałem .. i odpowiedź jest = NIE Nie, nie powinni. Dlaczego? To w miarę proste. Redzi chcą dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, czego im szczerze życzę.

Jednak część graczy przeraziła by się ogromem świata. Po prostu nie kupili by gry myśląc, że trzeba (bo trzeba ;P ) spędzić przy nim kupę czasu.
Wielu uważało, że "The Elder Scrolls V: Skyrim" był olbrzymią grą. Choć można było przy niej spędzić kupę czasu latając po tych samych terenach i robiąc non stop to samo... to jednak miał jakieś ramy i szczerze w miarę szybko można było się przemieszczać.
Jeżeli by się teraz dowiedzieli, że świat jest np. 5x większy albo coś koło tego (liczbę rzuciłem z głowy = robi wrażenie prawda??) To wiele osób by się przestraszyło.
Tylko, że w przeciwieństwie do TES5 W3 będzie miał zupełnie inną mechanikę gry , rozgrywki. Zadania będą wyglądały inaczej.. Myślę też, że nie będzie w W3 takiego farmienia jak w TES5 i sama rozgrywka będzie szybsza, bardziej wciągająca itd :) będzie PIĘKNA
Tylko, ze gracz musi dać szansę tej grze, musi ja kupić zagrać i poczuć ten świat, później może przeczyta książki... CD Red "mission accomplished"

Część graczy mimo, że lubi ego typu klimaty nie ma za duzo czasu, albo woli szybką rozgrywkę... a W3 ich po prostu zassie :D
 
Część graczy mimo, że lubi ego typu klimaty nie ma za duzo czasu, albo woli szybką rozgrywkę... a W3 ich po prostu zassie :D

No to chyba dobrze? Tego oczekuje się od dobrej gry, a jak ktoś ma mało czasu, to będzie grał mniej.
 
Tym tytułem warto się delektować a nie podejście w stylu "przejść szybko".
Jak ktoś chce to niech sobie przechodzi po łepkach (jak mój kumpel "Wiedźmina", cutscenki przewijał, nie wiedział o co chodzi nawet :D ) - Tego kogoś sprawa.
My tu fanami jesteśmy, chcemy się delektować światem, zwiedzać, odkrywać smaczki itp! A jak jakieś leniwce chcą "na odwal się" pograć to ich sprawa. Kogo to obchodzi ?:)
 
No to chyba dobrze? Tego oczekuje się od dobrej gry, a jak ktoś ma mało czasu, to będzie grał mniej.

Jasne, ja na pewno będę się nią delektował ;)

Tylko gracze muszą na to pozwolić , tzn muszą kupić grę, a jeśli ich ogrom świata odstraszy, to nie będą mieli na to szansy.. o to mi chodziło :)

(chciałbym by jak największe grono zaznajomiło się z grą i poznało prozę Sapkowskiego)
 
Last edited:
Tu jest wywiad, z kawałkiem gameplaya i kawałkiem walki. I ładnie rozpryskującą się wodą po użyciu Aarda.
Ale ja nie o tym. Pan Mamais na ok. 2:00 mówi "(...) if you're advanced parrier you can hold your shield up, then deflect arrows
"Hold your shield up" oznacza w tym kontekście po prostu utrzymywać zasłonę, postawę obronną.
 
Tym tytułem warto się delektować a nie podejście w stylu "przejść szybko".
Jak ktoś chce to niech sobie przechodzi po łepkach (jak mój kumpel "Wiedźmina", cutscenki przewijał, nie wiedział o co chodzi nawet :D ) - Tego kogoś sprawa.
My tu fanami jesteśmy, chcemy się delektować światem, zwiedzać, odkrywać smaczki itp! A jak jakieś leniwce chcą "na odwal się" pograć to ich sprawa. Kogo to obchodzi ?:)

Też jestem tego zdania. Np. w Skyrim mam 230 h (bez dodatków). Gram wolno, lubię powoli wszystko zwiedzać.
Co do "leniwców" to faktycznie, też mam kumpla, który wiedźmina grał przewijając wszystkie dialogi - ale czerpał z tego radość, więc wszystko zależy od podejścia i stylu gry, kto co woli.

A z innej beczki - z udostępnionych filmików razi mnie to, jak Geralt biega po wzgórzach, skacze itp. podczas pościgu za gryfem - kiepskie animacje. Mam nadzieję, że to tylko bolączka wersji alpha (bo w takim stadium jest wiesiek, tak?).
Pierwsze fragmenty z rozgrywki do części drugiej posiadały chyba zaimplementowany model i ruchy Geralta z jedynki jeśli dobrze pamiętam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom