Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Konferencja miała się zacząć o 19 naszego czasu. Niektórzy mówią, że zamawiali o 16.00 to coś to nie gra:( preorder musiał wystartować wcześniej jak tak.
 
Konferencja miała się zacząć o 19 naszego czasu. Niektórzy mówią, że zamawiali o 16.00 to coś to nie gra:( preorder musiał wystartować wcześniej jak tak.

Po pierwsze konferencja miała się zacząć o 20.00 i tak się zaczęła. Po drugie, z tego co mi wiadomo, pre order wystartował zgodnie z planem. Wersja pecetowska została wyprzedana w ciągu ok. 25 godzin.
 
ok czyli strona ruszyła o 21 i o 1.30 7 czerwca nie było już dostępnych kolekcjonerek na PC. Jak dla mnie wynik zawrotny. Były jakieś dodatkowe zapisy na kolekcjonerki? Ktoś pisał o tym że zamówił kolekcjonerkę o 16. Wcześniej jak ruszyły serwery? OK a ktoś wie kiedy CDP uruchomił zapisy na listę rezerwową? Wiem że 10 czerwca, ale o której godzinie?
 
Nie ruszyły wcześniej i kolekcjonerka nie skończyła się o 1:30. Ta 16 była godziną z dnia 7 czerwca.
 
To coś było nie tak u mnie, bo o 1.30 w nocy 7 czerwca na CDP był komunikat że zostały wyprzedane. Dostępne były na PS4 i Xbox one. Widać nie było mi to dane:(
 
Wybacz, pomyliłem daty. Piątego czerwca około 21 ruszyła sprzedaż. Trwała gdzieś 24 godziny, zatem skończyła się około 21 dnia szóstego czerwca. Więc faktycznie o 1:30 siódmego nie było co zbierać. Spóźniłeś się o kilka godzin.
 
była przez chwilę patent na zaklepanie w biegu zanim strona się nie odświeżyła, ale potem to już nie działało :p

to się zgadza. Miałem nadzieję że preordery ruszą na konferencji 6, maila o tym że ruszyła przedsprzedaż dostałem przed 11, 6 czerwca więc nic mi on nie dał. Myślałem ze maile dostaniemy równo z wystartowaniem możliwości zakupu. Nie wyszło :/

Scaliłam. Proszę używać opcji "edytuj", zamiast pisać posta pod postem.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Zwracam honor była 5 w czwartek, nie w piątek. załamka. A wiadomo o której godzinie ruszyła lista rezerwowa?
 
Ok to teraz pozostała mi tylko nadzieja, że CDP weźmie się za hurtowników z allegro i że załapię się na kolekcjonerkę. Dzięki Pozdrawiam:)
 
Kolekcjonerki 01
Kolekcjonerki 02

Mnie to jakoś bardzo nie przeszkadza.

Fakt. O ile w W1 i W2 jest to znośne (3,5 roku między kolejnymi EK), o tyle wypuszczenie jednej EK z krzywym nadrukiem na "drzwiach" pudła to trochu lipa...

Odpowiedź z CDP w sprawie handlu EK na allegro :
Robert Kuraś, 16 cze 12:57:

Witam,
Dziękujemy za skontaktowanie się z działem obsługi klienta CDP.pl

Zapewniam Pana, iż systematycznie weryfikujemy "nadmiarowe" czy rażąco niedopuszczalne praktyki do jakich doszło podczas składania zamówień, co pozwala mieć nieco większą nadzieję na dostęp do wolnych egzemplarzy na liście rezerwowej. Ustaliliśmy zasadę 2 egz. Edycji Kolekcjonerskiej, 5 egz. Edycji Standardowej oraz oczywiście 1 egz. cyfrowej i na tej podstawie wszelkie niezgodne z zasadami zamówienia są odpowiednio przez nas sprawdzane i modyfikowane.
Pozdrawiam,
Robert Kuraś
Dział obsługi klienta CDP.pl

Uff... dobrze, że 2 sztuki EK, bo wziąłem też kuzynowi :victory:
 
Fakt. O ile w W1 i W2 jest to znośne (3,5 roku między kolejnymi EK), o tyle wypuszczenie jednej EK z krzywym nadrukiem na "drzwiach" pudła to trochu lipa...
Szczerze wątpię, że to wina nadruku. Raczej karton jest krzywy lub został tak zamknięty. Drzwi otwierają się na zewnątrz, a nie są jakoś specjalnie sztywne, więc również w pionie się przesuwają.
 
Szczerze wątpię, że to wina nadruku. Raczej karton jest krzywy lub został tak zamknięty. Drzwi otwierają się na zewnątrz, a nie są jakoś specjalnie sztywne, więc również w pionie się przesuwają.

W takim zrazie trza by było to jakoś wzmocnić... Może zawiasy? :p
 
Czegoś nie rozumiem. Niektórzy piszą, że nie zamówili EK bo nie wiedzieli że jest itp. Przecież było pisane w wielu miejscach, że podczas E3 będzie ujawniona edycja kolekcjonerska W3 i rusza pre-ordery... Tak więc czegoś tu nie łapię...
 
Skoro nie wiedzieli, to znaczy, że się niewiele interesowali grą. Krótko mówiąc: sami sobie są winni. Dzięki tej nauczce nie popełnią już tego błędu, gdy przyjdzie pora na Cyberpunk. I to jest bardzo pocieszająca myśl, Frodo Baggins.
 
Skoro nie wiedzieli, to znaczy, że się niewiele interesowali grą. Krótko mówiąc: sami sobie są winni. Dzięki tej nauczce nie popełnią już tego błędu, gdy przyjdzie pora na Cyberpunk. I to jest bardzo pocieszająca myśl, Frodo Baggins.

Akurat uważam, że Redzi trochę zawalili w jednej kwestii. Informacje o pre-orderze powinny wpłynąć na email znacznie wcześniej niż wpłynęły. W końcu po coś te zapisy na newsletter były. Ja dostałem maila na 5-6 godzin przed wyczerpaniem nakładu. Zdążyłem oczywiście zamówić bo jestem na bieżąco z wszystkim co się dzieje wokół Wiedźmina. Niemniej jednak, skoro zapisałem się na newsletter, to wiadomość powinna być wysłana dużo wcześniej. Nie powinienem szukać informacji gdzie indziej. Idealnie byłoby gdyby wysłana newslettera informującego o letniej konferencji mającej poinformować o zasadach pre-orderów. Taki email powinien być wysłany na tydzień przed konferencją. Jeśli tak by się stało, to już nikt nie mógłby mieć żadnych pretensji.
 
Spokojnie, pretensje i tak by były, np. "Czemu tydzień wcześniej a nie dwa tygodnie, przecież ja na konferencji ważnej byłem" :p
 
Najśmieszniejsze jest to, że larum podnieśli "fani", którzy kolekcjonerki nie zamówili, bo o preorderze nie wiedzieli. Z tego co widziałem, to fani siedzieli ze śliniaczkami oglądając konferencję i co chwila gubili kapcie. A RED w osobie Marcina o preorderze poinformował. I serwery szlag trafił.
 
Top Bottom