Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Łał, przybyło niedawnymi czasy aż 20 endorsementów na nexusie :D To połowa tego co ma FCR, a prawie 10 razy mniej pobrań od niego mamy :p
 
A ja dalej mam problem z tą jedną teksturą elfki, przeszukałem localized, meshes i textures i nic, nie wiem gdzie ta jedna tekstura siedzi. Sprawdzałem też modele wszystkich elfów żeby dojść do tego który ma jaką teksturę. Jedyny model który pasuje do elfki to cm_elf3 i ten model obsługuje tylko teksturę cr_elf3_g1. Ta tekstura się pokazuje tylko na półelfkach, na elfkach nic z tego. Meh.. ;P
 
A ja dalej mam problem z tą jedną teksturą elfki, przeszukałem localized, meshes i textures i nic, nie wiem gdzie ta jedna tekstura siedzi. Sprawdzałem też modele wszystkich elfów żeby dojść do tego który ma jaką teksturę. Jedyny model który pasuje do elfki to cm_elf3 i ten model obsługuje tylko teksturę cr_elf3_g1. Ta tekstura się pokazuje tylko na półelfkach, na elfkach nic z tego. Meh.. ;P

Nie ma jej tu?
http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Nieludzie
 
Elf c2g2, to będzie ten. No niestety nigdzie w plikach nie mam tekstury tego elfa. A mam świeżo rozpakowane pliki gry a w modzie na postaci też tego nie znalazłem.
 
Kurczę, koleś jest zabawny. :D
I asked out of respect and decency, I know I would allow anyone to use any of my mods.
Want to know why?
Because anyone can know something I don't, or think of something I didn't, and for the Sake of Creation I would let them have all credit because I'd have contributed to the creation of a mod, Great or Terrible, someones ought to like it!!

So I ask again Rustine, May I Please get just one chance to make you proud again of your own Creation Reborn??
 
W sumie zaczął gadać z sensem.
Oh! Sorry, let me clarify!
For starters I aim to add new Hairstyles based on the Witcher 2;
Rivian ponytail (high half ponytail)
Raftsman's do (full ponytail)
Cintrian pendulum (shaved temples and a ponytail)
All of which look far better with your works of the Face and the Armors.
I have already managed to extrude the Leather Pad and make the Chainmail Light Reflective (jaw dropping).

And for last but not least, I gave Geralt a Beard, like the witcher 2's "slightly flushed" and like the witcher 3's "goatee", and it looks far far better withyour work on the face!
I aim to please!
Ale przecież nasza twarz mu do włosów niepotrzebna.

To co robimy panowie?
 
Jeśli naprawdę jakimś cudem uda mu się dodać Geraltowi z jedynki fryzury z dwójki... należy jak najszybciej go przygarnąć, żeby nam konkurencja nie wyrosła.
 
Krótko: Nie. Skoro koleś chce przenosić fryzury z W2, to co za problem nałożyć sobie teksturę twarzy? Ona jest akurat w takim formacie, że nie stanowi to wielkiego problemu. To nie np. Radowid.
 
Po prostu niech robi swoje, jeśli naprawdę będę mógł zagrać z kucykiem, to chwała mu za to.
Ale z drugiej strony pozwoliliśmy temu gościowi od twarzy zostawić moda...
 
Ślę:
You don't need our face textures for new hairstyles. We haven't touch hair.
As for face modification, we only imported W2 texture and made some tweaks. If you really can make new hairstyles, why would it be a problem to you? If anyone would want new hairstyles, they can be easily added to "override" folder without deleting our mod.
 
@SMiki55, niedawno przesyłałeś mi retekstury zakonników do zmapowania. Mam się za to zabrać, czy będziesz ich dalej edytował?
Hmm... będę jeszcze bawił się z częściowym przekolorowaniem ich na czarno, ale dopiero w weekend. Ale za hełmy możesz się już zabrać :)
 
To może bandziorów? Kapkę podobni są do siebie. I z Savolli wypadałoby zrobić czarodzieja, bo wygląda jak szeregowy zakapior.
 
Top Bottom