Po prostu sport

+
Czerwoną kartkę dostał, Mandzukic biegł bez piłki Song obok niego i go z łokcia potraktował.

Wziął zamach i uderzył go pięścią w plecy:

 
Drugiej połowy nie oglądałem bo uznałem że to już nie ma sensu i lepiej pójść spać, i właśnie zobaczyłem w internecie tego gifa:

gfycat.com/AcrobaticDesertedAntbear

masakra, to się nie miało prawa udać, ci ludzie nie są drużyną ;p Najpierw nie chcieli jechać na mistrzostwa bo za małe premie im federacja piłkarska Kamerunu proponowała, a teraz gotów jeden drugiemu przyfasolić w frustracji :p
 
Drugiej połowy nie oglądałem bo uznałem że to już nie ma sensu i lepiej pójść spać, i właśnie zobaczyłem w internecie tego gifa:

gfycat.com/AcrobaticDesertedAntbear

masakra, to się nie miało prawa udać, ci ludzie nie są drużyną ;p Najpierw nie chcieli jechać na mistrzostwa bo za małe premie im federacja piłkarska Kamerunu proponowała, a teraz gotów jeden drugiemu przyfasolić w frustracji :p

No coś im odwaliło, chyba myśleli że z Chorwacja nie będą mieli żadnego problemu.
 
WKS mimo że przegrało pozostawiło po sobie pozytywne wrażenie, poukładany zespół, widać było zgranie, walkę i złość sportową żę nie udało się wyrównać.
 
Rooney trzyma poziom, jak niema trafienia na MŚ tak niema, do tej pory bez gola, na tyle występów. Los bywa złośliwy.
 
Suarez gdzie nie gra, tam drużyna jest lepsza o kilkadziesiąt procent :p A Rooney chyba nigdy nie strzeli gola na mistrzostwach świata.
 
Top Bottom