My forumowicze

+
Mam takie pytanko które chyba najlepiej jest zadać w tym temacie.... REDzi, Moderatorzy, czy ktokolwiek wie, ilu dokładnie jest użytkowników naszego forum posiadających konto? Jeśli ktoś ma dostęp do takiej informacji, to zależałoby mi zarówno na liczbie użytkowników z polskiego, jak i międzynarodowego forum.
 
Mam takie pytanko które chyba najlepiej jest zadać w tym temacie.... REDzi, Moderatorzy, czy ktokolwiek wie, ilu dokładnie jest użytkowników naszego forum posiadających konto? Jeśli ktoś ma dostęp do takiej informacji, to zależałoby mi zarówno na liczbie użytkowników z polskiego, jak i międzynarodowego forum.

W sumie 1718088 użytkowników.
 
Chciałem tylko dać znać, że w weekend szczęśliwie dotarłem do USA, tym razem zatrzymując się tutaj na aż 3 miesiące (fakt godny odnotowania, gdyż jest to moja 8. wizyta tutaj i do tej pory nie bawiłem tutaj raczej dłużej niż 2 miechy na jeden raz). Będzie pracowicie i emocjonująco; od sierpnia z pewnością znajdę jednak czas na granie, więc jeśli ktoś chce wykorzystać wakacyjny czas na ckliwe reunion via Steam, to zapraszam - proszę mieć tylko na uwadze strefę czasową, w której jestem, także jeśli chodzi o interakcję w rozrachunku ogólnym. Miłych wakacji, wafle lukrowane xoxo!
 
Chciałem tylko dać znać, że w weekend szczęśliwie dotarłem do USA, tym razem zatrzymując się tutaj na aż 3 miesiące (fakt godny odnotowania, gdyż jest to moja 8. wizyta tutaj i do tej pory nie bawiłem tutaj raczej dłużej niż 2 miechy na jeden raz). Będzie pracowicie i emocjonująco; od sierpnia z pewnością znajdę jednak czas na granie, więc jeśli ktoś chce wykorzystać wakacyjny czas na ckliwe reunion via Steam, to zapraszam - proszę mieć tylko na uwadze strefę czasową, w której jestem, także jeśli chodzi o interakcję w rozrachunku ogólnym. Miłych wakacji, wafle lukrowane xoxo!

Zamawiam zdjęcie czegoś amerykańskiego, gdyż jestem fanką.
Znaczy nie chodzi mi o hamerykański sen czy inny zgniły, zachodni konsumpcjonizm ;), ale admiruję ich kulturę jako taką.
Nie wiem, gdzie gościsz w sumie, ale jeśli to metropolia, to proszę o fotosa z życia wziętego jakiegoś żółtego caba na kornerze, Placu Czasowego czy innej atrakcji, jeżeli to nie NJ, a jeśli to niewielkie miasto, to koniecznie jakiś obrazek z sennej ulicy a la King. Niby nic się nie dzieje, a tymczasem w kanałach...
 
@undomiel9:

New York City/New York/New Jersey to po raz kolejny obszar moich działań, którego nie planuje na razie rozszerzać (acz może trafi się znowu jakaś wycieczka do Bostonu czy Philadelphii).

Zapomniałem napisać, że zawsze jestem chętny na rozsyłanie stąd pocztówek, więc można składać zamówienia via PW, oczywiście z załączonym adresem.
 
No pacz, jak wyczułam, ze wszystkich miast skojarzyłam sobie akurat to ;)
Jakaś sezonowa, uczniowsko-studencka wyprawa typu Work&Travel czy coś innego? Z ciekawości pytam, bo to w sumie nieczęsta sytuacja wciąż jeszcze, żeby śmigać przez ocean tak cyklicznie.
 
Chciałem tylko dać znać, że w weekend szczęśliwie dotarłem do USA, tym razem zatrzymując się tutaj na aż 3 miesiące (fakt godny odnotowania, gdyż jest to moja 8. wizyta tutaj i do tej pory nie bawiłem tutaj raczej dłużej niż 2 miechy na jeden raz). Będzie pracowicie i emocjonująco; od sierpnia z pewnością znajdę jednak czas na granie, więc jeśli ktoś chce wykorzystać wakacyjny czas na ckliwe reunion via Steam, to zapraszam - proszę mieć tylko na uwadze strefę czasową, w której jestem, także jeśli chodzi o interakcję w rozrachunku ogólnym. Miłych wakacji, wafle lukrowane xoxo!

Jest szansa ponownie załapać się na pocztówkę? :)
 
@undomiel9:
Zaczęło się od rodziny, obecnie jedne z pierwszych skrzypiec zaczynają grać także inne znajomości i kontakty. Nazywam już to miejsce domem, nie bez przyczyny.
@kpt_wlodzimierz:
Oczywiście, że tak; możesz wkleić fotki zeszłorocznej pocztówki, by zachęcić resztę ekipy!
 
 
Słowa mądrości, które znajdują potwierdzenie w rzeczywistości i z których wagą nie należy się kłócić!
 
Top Bottom