Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Jeśli stanie się to, o czym wydaje mi się, że zaczynam się domyślać po Twoim poście (grrrr...), widły nie wystarczą. Masakra w Kaer Morhen będzie łagodną popychanką w porównaniu ze szturmem rozwścieczonych fanów na siedzibę Redów.

Mam przeczucie ;), iż stanie się jednak coś innego, niż myślę, że Ci się wydaje.
 
@Marcin Momot - czy w W3 spotkamy bardzo klimatyczne małpki z Podgrodzia? Dodawały do klimatu czegoś... czegoś... nie wiem jak to opisać, ale w W2 bardzo mi ich brakowało.
Potrafiłem zatrzymać się tylko po to, żeby obserwować jak plącze się taka Geraltowi pod nogami.
 
@RoleQ
Idź sobie :p

A co do zdolności Ciri to pewnie jakby była ona grywalną postacią to pewnie po prostu byłyby ograniczone do kilku zaklęć itp. BTW. Fajnie by było nią w W3 pokierować chociaż przez chwilę. :D
@Wroobelek
W W2 miałeś koty, które odziwo nie uciekały od Geralta, psy, świnie, ja nawet spotkałem w lesie miniaturową endriagę. Więc stworzeń, które jak określiłeś plączą się pod nogami w W3 pewnie będzie więcej. Btw. głupio się przyznać, ale ja braku zwierząt nie zauważyłem aż do momentu obwieszczenia ER. :p
 
Last edited:
@Marcin Momot - czy w W3 spotkamy bardzo klimatyczne małpki z Podgrodzia? Dodawały do klimatu czegoś... czegoś... nie wiem jak to opisać, ale w W2 bardzo mi ich brakowało.
Potrafiłem zatrzymać się tylko po to, żeby obserwować jak plącze się taka Geraltowi pod nogami.

Ja wiem o co Ci chodzi. Te małpki dodawały do klimatu
to coś ;) :hai:
 
Kasuję wszystkie posty niepotrzebne / spam / z dyskusją nt. wycieku. Każdy kolejny post w tym duchu również będzie nagradzany warnem.

@whitewarrior
Były dwa upomnienia z mojej strony, oba zostały przez ciebie olane. Otrzymujesz ostrzeżenie.
Ewentualne reklamacje - via PW.
 
To ja powrócę do moich wiedźmińskich fantazji...

Skoro mamy już potwierdzoną obecność innych wiedźminów (oraz Ciri), może tak zrobić arenę dla dwóch graczy (niekoniecznie konkurujących ze sobą, a współpracujących)?
A już sama możliwość gry na podzielonym ekranie byłaby mistrzostwem.

Dodatkowo byłby to mały test zdolności sieciowych RED Engin'u przed Cyberpunk 2077 (bo wierzę, że tam coś się pojawi).
 
To ja powrócę do moich wiedźmińskich fantazji...

Skoro mamy już potwierdzoną obecność innych wiedźminów (oraz Ciri), może tak zrobić arenę dla dwóch graczy (niekoniecznie konkurujących ze sobą, a współpracujących)?
A już sama możliwość gry na podzielonym ekranie byłaby mistrzostwem.

Dodatkowo byłby to mały test zdolności sieciowych RED Engin'u przed Cyberpunk 2077 (bo wierzę, że tam coś się pojawi).
No chyba na konsoli, bo na PC tego sobie nie wyobrażam.
 
Z tego co pamiętam podczas jednej z wypowiedzi "głównych" Redów było wspomniane, że na chwilę obecną nie przewiduje się czegoś w formie "Areny".. Ale jeżeli po wydaniu produkcji będzie taka potrzeba, to możliwe, że jak w W2 zostanie później "dodana"
Nie jestem też pewien jak (i czy w ogóle) ma wyglądać w Wiedźminie 3 zdobywanie "osiągnięć".
 
Arena taka jak w dwójce to byłaby fajna sprawa zwłaszcza z możliwością wyboru wiedźmina którym się walczy. :D A co do podziału ekranu to ja też bym był przeciwny, te czasy minęły teraz je wyparł co op i powiem szczerze, że już bym nie chciał wracać do podzielonego ekranu. :p
 
Czasy split screena :p

 
Podzielony ekran nie da rady jednocześnie pokazywać świetnej grafiki i nie powodować spadków fps.
 
A myśleliście już czy w grze pojawią się osiągnięcia ? Na Steamie to raczej pewne, ale ciekawe jak z wersją no Steam. :hmm:
 
Top Bottom