Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Kochani kiedy będzie jakiś paczyk zawierający reteksturę wilkołaka, zakonników i całej reszty którą ostatnio zrobiliście? :)

Nie patch, a wersja 1.1 moda. Kiedy będzie? Zrobimy normalmapy do zakonników, do gwardzisty temerskiego...
 
Czyli wszystko jasne. Tak przy okazji, kto odpowiadał za model wilka do medalionu? Temat dawno umarł.
Rafael, z kombinacją zer i jedynek. Chyba wyparował.

Akurat zamieszczony art był częścią większego, który kilka razy pojawił się w artykułach dotyczących wycieku na stronach okołogrowych. Do retekstury chyba się nada, o ile usunie się futerko z modelu.
Ale nie zamieszczę, nawet pomimo braku spoilerów. Kto chce, znajdzie.
 
A ja nie wiem o żadnym wycieku :) Ja tam myślałem, by te tekstury to już były częścią ER, ale poddaję sprawę pod głosowanie grupy.
 
A ja nie wiem o żadnym wycieku :) Ja tam myślałem, by te tekstury to już były częścią ER, ale poddaję sprawę pod głosowanie grupy.

ER jest ściśle związane z pojawieniem się BANANA lub Flasha. Nie wiadomo, kiedy to nastąpi.
 
Za mało tego, to już bardziej pod ER podchodzi.
A, @SMiki55, daruj sobie spoilery i głupie nawiązania do wycieku, bo już naprawdę mnie cholera bierze i będę raportował jak leci.
 
Last edited:
No właśnie, bo tak po dwie, trzy tekstury wydawać, to nie będzie takiego kurde czegoś "o". A jak będziemy mieć z dziesięć nowych, plus jakimś cudem uda się nam stare doprowadzić do użytku, to będzie bąba.
 
Haha, no po prostu niebywały ubaw. A posiadanie dobrego poczucia humoru nie powinno polegać na rozśmieszaniu kogoś oprócz siebie?
 
Heh, wszedłem przeczytać co ciekawego mógł w naszym wątku zamieścić moderator, a tu tylko uwaga dotycząca spoilerów. Liczyłem na jakieś wewnętrzne namiary na Flasha, Banana czy innego REDa wielce poszukiwanego :p

Co do aktualizacji RotWW, powinniśmy zebrać większą ilość retekstur i poprawek. Nie sugerujmy się tak tą ER, ale wydawanie co chwila patcha z 2-3 zmianami nie jest chyba najlepszym pomysłem. To nie taki np. FCR, gdzie zmiany w mechanice powodowały eliminację nieprzyjemnych bugów lub dodawały nowe elementy. Tam częste zmiany miały sens. U nas może wyjść sytuacja, że ktoś będzie w takim momencie gry, że nowych zmian nawet nie uświadczy.
 
Co do nieuświadczania zmian - jestem bezpośrednio przed sceną z vincentem-wilkołakiem i miałem nadzieję że tym razem nie będę musiał oglądać tego okropnego futerka :<
 
Kogo jeszcze by poprawić? Z góry uprzedzam, że na bandziorów pomysłów za dużo nie mam, a magami Salamandry i Savollą niechaj się zajmie ktoś lepiej uzdolniony ode mnie.

Hmm, co do bandziorów, to sobie myślę, że lepiej, jak każdą teksturę zrobi inna osoba, według własnego pomysłu - będzie większa różnorodność.
 
Jest to jakiś pomysł, nie powiem. Ja jednak teraz tak niespecjalnie posiadam wolny czas ani na retekstury, ani testowanie programów do edycji modeli.

:comeatmebro:
 
Top Bottom