Serkowy FIX do postów

+
Wersja 1.4.0:
- dodane wyświetlanie 3 najnowszych powiadomień z najpopularniejszych typów (cytat/wzmianka/pm/redpoint/dzięki).

View attachment 4273
 

Attachments

  • MozlTco.jpg
    MozlTco.jpg
    61.3 KB · Views: 31
Last edited:
Zaktualizowałem, ręcznie. Greasmonkey sam aktualizacji nie wykrył. Nie twierdzę, że to problem - po prostu informuję.
 
Zaktualizowałem, ręcznie. Greasmonkey sam aktualizacji nie wykrył. Nie twierdzę, że to problem - po prostu informuję.
Nie wiem w sumie jak dokładnie jest z tymi aktualizacjami, ale nie aktualizuje się to dopiero przy restarcie przeglądarki?
 
Może czas pomyśleć nad wersją z wyborem poszczególnych opcji. Obecnie trzeba brać wszystko z dobrodziejstwem inwentarza, a niekoniecznie by się chciało. Tak w wolnej chwili.
 
Może czas pomyśleć nad wersją z wyborem poszczególnych opcji. Obecnie trzeba brać wszystko z dobrodziejstwem inwentarza, a niekoniecznie by się chciało. Tak w wolnej chwili.
E tam. Mało opcji jest w tym fixie, to nie trzeba robić opcji wyboru. Jest ok^^
 
Wersja 1.5.0:
- dodano opcję tworzącą z pojedynczych wiadomości pm ciąg tych wiadomości (coś takiego jak w poprzedniej wersji forum). W otwartej wiadomości sprawdzany jest nick osoby, która była odbiorcą naszej wiadomości (lub wysłała tą wiadomość do nas), po czym wg tego nicku są wyszukiwane pozostałe wiadomości i doklejane do konwersacji (i sortowane od najnowszej do najstarszej).
 
Last edited:
Mały apdejt do wersji 1.5.1:
- wyszukiwanie wiadomości do stworzenia ciągłej konwersacji wykonuje się około 30-50% szybciej.


EDIT: Przy okazji zaktualizowałem opis jak instalować skrypt na Chrome (o dziwo działa o_O) i na Operze.
 
Last edited:
Wersja 1.5.2:
- zmodyfikowane zostało wyświetlanie powiadomień. Teraz wyświetla wszystkie nowe powiadomienia znajdujące się na pierwszej stronie listy powiadomień w profilu. W tym celu został dodany też scrollbar.
- teraz wygląd okienka z powiadomieniami jest dostosowany do każdego forum osobno: inny dla Wiedźmina, inny dla BattleAreny, inny dla Cyberpunka i inny dla forum REDkita + strona profilu i ustawień.
- naprawiony problem z niedoładowywaniem się skryptu fixa w pewnych sytuacjach
 
Last edited:
Top Bottom