Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A ja myślę, że to Żebrowski wstydził się pokazać swoją twarz w tej scenie. Niestety w czasie kręcenia sceny reżyser krzyknął: "Zdejmuj tą piep....ą maskę, ale to już!" no i biedny Michał posłuchał :)
 

Guest 3669645

Guest
Przez chwilę myślałem, że to Darth Vader walczący z przerośniętym ewokiem...


Nie no, uśmiałem się niesamowicie :D
 
Wracając do tematu: sporządził już ktoś dokładną listę, co umieścimy w fałszywym wycieku? Oczywiście oprócz Novigradu wielkości Hongkongu i spoilera dotyczącego asteroidy uderzającej w Kontynent pod koniec.
 
Wracając do tematu: sporządził już ktoś dokładną listę, co umieścimy w fałszywym wycieku? Oczywiście oprócz Novigradu wielkości Hongkongu i spoilera dotyczącego asteroidy uderzającej w Kontynent pod koniec.
Polecam dodać lesbijski motyw miłosny Triss i Yennefer, albo najlepiej trójkąt z Ciri :yes:
 
W tą asteroidę to by jeszcze uwierzyli, w końcu W2 na niebie był widoczny jakiś meteoryt. Ja bym umieścił jeszcze najazd dzikich z Zerrikanii i odkrycie drugiego kontynentu przez jakiegoś gnoma Kopernikiem zwanym...
 
W tą asteroidę to by jeszcze uwierzyli, w końcu W2 na niebie był widoczny jakiś meteoryt. Ja bym umieścił jeszcze najazd dzikich z Zerrikanii i odkrycie drugiego kontynentu przez jakiegoś gnoma Kopernikiem zwanym...

Po co wymyślać jakiegoś gnoma, skoro mamy Fabia Sachsa z Sagi? :) Co prawda to jeszcze niedorostek, ale pismaki zagraniczne się nie skapną ;)
 
Jeśli pamięć mnie nie myli to Fabio jest starszy od Ciri bodaj o 2 lata, więc nie do końca taki niedorostek ;) Może na kapitana floty to za mało, ale na oficerem to na spokojnie może już być.

EDIT:
Klerk, co prawda, wyglądał na
jej rówieśnika, ale był od niej o głowę niższy.

Młodszy pomyliło mi się z niższym, a wiek Fabia jest nieokreślony :p
 
Last edited:
Mi się zdawało, że byli równolatkami.

Hmm, właściwie, to nie miałbym nic przeciwko jego pojawieniu się w grze, kolejny smaczek dla fanów AS-a :)
 
Top Bottom