Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Nie, cały ekwipunek przepada, pan Konrad to bodajże mówił.

Ale przydałoby się skończyć z tą rozmową tutaj...
 
Czemu? Zawsze rozmawialiśmy w tym wątku na wszystkie tematy, a teraz, po premierze, nagle mamy zrobić się monotematyczni? :wat:
 
Hmm. Czy FCR sprawiał, że opowieści staruszek z Podgrodzia nie dają wpisów do Bestiariusza, czy mam jakiegoś buga?
 
Nie, cały ekwipunek przepada, pan Konrad to bodajże mówił.
Obejrzyj wywiad Angry Joe. Ekwipunek przechodzi do trzeciej części.
Trzeba zrobić jeszcze jednego save'a z zestawem Bratobójcy. Ale to w sierpniu, gdy kupię komputer. Zmiana monitora na FullHD spowodowała zaprzestanie nikłej płynności Wiedźmina 2.
Przygotowaliście sobie zapisy, panowie? Mam dwa po stronie Roche'a i dwa Iorwetha. Odpowiednio z polowaniem na czarownice i z pomocą przyjacielowi.
 
A jak Waść postąpił ze smokiem? Jak z Anais i Henseltem w ścieżce Rocha i Stennisem u Iorwetha?

I jakie wybory ciągną się jeszcze z jedynki? Adda żywa czy ubita? Zakon, Wiewióry, czy neutralność?
 
Adda zawsze żyje i zawsze neutralny.
Henselt i Stennis również żyją. Racja stanu. Smok pozostawiony sobie w każdym przypadku. Oczywiście oprócz pomocy Iorwethowi, ładna z nich para, szkoda by ich było.
Anais oddana Radowidowi, Natalis sobie nie poradzi ze szlachtą.
 
Last edited:
Widać, że preferencje mamy podobne. Choć ja wolę wczytywać w dwójce zapis ze ścieżką zakonną - chyba w celu zmniejszenia liczby kombinacji, Redzi uznali, że w ścieżkach innych, niż Zakonu, Rzygi nie żyje :(
 
To było według mnie przeciwko Geraltowi, raczej nigdy nie włączyłby się do walki mogąc po prostu odejść z przyjacielem.
 
Top Bottom