Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Jest opcja raportu, za jej pomocą można zgłosić chęć usunięcia.
Tylko właśnie mi chodzi o to, żeby nie trzeba było czekać aż moderator to ogarnie, bo w międzyczasie ktoś już może zacząć dyskusje w stylu: czemu post pod postem itp.

Napisz coś, potem usuń i wypieraj się, że to napisałeś.
A Ty czytasz co ja napisałem?? "przynajmniej do czasu aż ktoś nie napisze czegoś pod nami."
 
Last edited:
Czy koniecznie musi być dla mnie widoczne w powiadomieniach, że mnie moderator zacytował w ukrytym poście? I tak tego cytowania nie przeczytam, a tylko stres człowieka zżera :harhar:
 
Zwiększyłem dwukrotnie limity znaków i obrazków na post :)

 
Niedawno dowiedziałem się od moderatorki, że wiadomości prywatne nie są tak właściwie wiadomościami prywatnymi, na co mogłaby wskazywać nazwa, a raczej wiadomościami prywatnymi o statusie swobodnego dostępu. I dopiero wyraźne zastrzeżenie, że prywatna wiadomość jest prywatna, czyni ją prywatną, przynajmniej w teorii. Być może ktoś również został zmylony punktem regulaminu, który zabrania ujawniania prywatnych wiadomości bez zgody autora i podobnie jak ja do tej pory uważał, że prywatne wiadomości są prywatne. Dlatego chciałbym zaproponować sprecyzowanie tego fragmentu regulaminu.

ed
@AndrewXRW
Czyli, że jeśli napiszesz do mnie prywatną wiadomość, to ja mogę ją pokazać każdemu, jeśli przyjdzie mi na to ochota, a ty nie zastrzegłeś w treści wiadomości, że piszesz wiadomość prywatnie prywatną i tylko dla moich oczu.
 
Last edited:
Niedawno dowiedziałem się od moderatorki, że wiadomości prywatne nie są tak właściwie wiadomościami prywatnymi, na co mogłaby wskazywać nazwa, a raczej wiadomościami prywatnymi o statusie swobodnego dostępu. I dopiero wyraźne zastrzeżenie, że prywatna wiadomość jest prywatna, czyni ją prywatną, przynajmniej w teorii. Być może ktoś również został zmylony punktem regulaminu, który zabrania ujawniania prywatnych wiadomości bez zgody autora i podobnie jak ja do tej pory uważał, że prywatne wiadomości są prywatne. Dlatego chciałbym zaproponować sprecyzowanie tego fragmentu regulaminu.

Swobodny dostęp, czyli każdy użytkownik może je przeczytać?

Edit1:
Aaa o to chodzi. Dzięki @raison d'etre
 
Last edited:
Prywatne wiadomości związane ze skargami na moderatorów i pisane do nich są udostępniane wszystkim moderatorom, gwoli ścisłości.
 
Prywatne wiadomości związane ze skargami na moderatorów i pisane do nich są udostępniane wszystkim moderatorom, gwoli ścisłości.

Znaczy każda prywatna rozmowa z moderatorem jest przekazywana dalej, czy tylko ta ze skargami?
 
Czyli fragment wypowiedzi moderatora o konieczności zastrzeżenia tajemnicy korespondencji obowiązuje wyłącznie w wiadomościach prywatnych wymienianych między resztą społeczności forum? I jak się to ma do zakazu upubliczniania prywatnych wiadomości bez zgody autora? To chyba ja mam poprosić kogoś o pozwolenie na pokazanie komuś danej wiadomości, a nie autor wiadomości ma zastrzegać za każdym razem, że to prywatnie pisze, bo jak tego nie zrobi, to mogę uznać, że domyślnie wyraża zgodę.
 
Last edited:
Znaczy każda prywatna rozmowa z moderatorem jest przekazywana dalej, czy tylko ta ze skargami?
Prywatna rozmowa, to prywatna rozmowa i taką pozostaje. Jeżeli ktoś pisze skargę na działanie jakiegoś moderatora, to siłą rzeczy reszta, a przede wszystkim Keth muszą o tym wiedzieć, żeby się odnieść.
 
Jak rozumiem, fragment o którym mówię, a ty wiesz, mam uznać za niebyły i nie mający mocy sprawczej. Nic nigdzie nie trzeba zastrzegać?

ed
Pytam o fragment "Od siebie mogę dodać, że nie zaznaczyłeś, iż jest to wiadomość stricte prywatna", więc chciałem się dowiedzieć, kiedy trzeba zaznaczać, że wiadomość jest stricte prywatna. Wiem już, że rozmowy z moderacją nie są prywatne i do nich nawet zastrzeżenie prywatności się nie odnosi. Do czego się więc odnosi?
 
Last edited:
@raison d'etre jedynie wiadomości "formalne", dotyczące pracy moderatorów mogą być przedmiotem dyskusji wśród nich, nie widzę w tym nic niezwykłego osobiście. To, czy wiadomość ma taki charakter wynika bezpośrednio z jej treści. Prosty przykład - ktoś zarzuca coś jednemu moderatorowi, zatem zarzut ten może być omawiany w gronie moderatorskim, aby rozwiać ewentualne wątpliwości itp. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom