Wiedźmin 3: potwory

+
Kończąc wczoraj czwarty rozdział W1, ogarnąłem, że Vodyanoi, nie są tacy jak należy bo w sadze byli opisani jako opancerzeni i z mieczami w ręku a tutaj mieliśmy wymachujących łapami ryboli. :p Jako, że w trójce będzie można pływać i nurkować, pojawienia się Vodyanoi raczej definitywnie wykluczyć nie można. Więc jeśli mieliby się pojawić to liczę, że będą oni odpowiadać opisowi z książek a nie tym z jedynki.
 
Byli całkiem porządnie odwzorowani, i nawet stalą się ich cięło. No i nie było to Ys, tutaj jak widać mieli inne obyczaje :p Rybole to akurat jedna z tych rzeczy, którą bym w W1 bardzo chwalił.

Jak jest morze, to może będzie Wodianoj(choć CDPR dał jasno do zrozumienia, że nie ma zbyt wielu elementów z Sezonu)? :D
 
#1

Dla mnie vodyanoi bardziej przypominały z opisu książkowego utopce z Risen 2 http://pl.risen.wikia.com/wiki/Utopiec zmiksowane z vodyanoi z Wieśka 1. Ale z tego co pamiętam to nie żyją blisko wybrzeża Redanii.


#2
Ja jestem ciekaw tego czegoś widzianego przez sekundę w trailerze.

To najprawdopodobniej znany z opowiadań doppler Dudu.

(Nie zorientowałem się że to 2 post z rzędu, proszę o scalenie)

@Koreon

Zamiast pisać posta pod postem, używaj opcji "edytuj".

Nars.
 
Last edited by a moderator:
Co do tego utopca z Risena 2, faktycznie podobny.
A tak na serio - niemożliwe, że będą tylko syrenki. Pewnie dadzą różnego rodzaju inne monstra. Syreny z tego co pamiętam miały się zamieniać w jakieś latające monstra, więc one pewnie bardziej na powierzchni będą. Chyba, że pod wodą też się w coś jeszcze innego zamienią :D

Btw. Pytanie do moderatorów: Czemu nie ma opcji usuwania własnego posta? Czasami się niechcący napisze coś co jest bez sensu, albo tak jak ktoś wyżej - napisze 2 posty jeden pod drugim i wtedy zamiast to od razu naprawić to trzeba czekać na moderatora, a w międzyczasie już się zaczyna dyskusja na ten temat i wytykanie że ktoś napisał post pod postem :p
Można by dać nam taką możliwość przynajmniej do czasu jak ktoś nie napisze czegoś pod naszym postem.
 
A może

Taki sobie negatyw syreny. ;)

Dzięki za link do filmiku, @wsad3a. :thumbup:
 
@robert70r
W wywiadzie Angry Joe'a, Jose wspomina o latających potworach, które mogą nurkować i poruszać się pod wodą, czyli nie możemy skreślić syreny ze skrzydłami :p
 
Płyniesz sobie, płyniesz a tu nagle coś z nieba zlatuje do Ciebie i Cie dźga przyprawiając o zawał. Fajne by to było (nie zawał a zaskoczenie). Jak przykładowo rekiny z Far Cry 3(nigdy nie zwracałem uwagi czy jakiś sobie pływa aż mnie skurczybyk udziabał).
 
W "Mieczu Przeznaczenia" mamy napisane, że ludzie jeszcze nie zbadali oceanów i nie wiadomo jakie niebezpieczeństwo w nich czycha, jedyny potwór który się tam pojawił to był Kraken. Więc na pewno REDzi dadzą jakiś podwodny, żyjący ekosystem a jak nie to będą nam musiały wystarczyć utopce. :p
 
W "Mieczu Przeznaczenia" mamy napisane, że ludzie jeszcze nie zbadali oceanów i nie wiadomo jakie niebezpieczeństwo w nich czycha, jedyny potwór który się tam pojawił to był Kraken. Więc na pewno REDzi dadzą jakiś podwodny, żyjący ekosystem a jak nie to będą nam musiały wystarczyć utopce. :p
Poza utopcami mamy vodyanoi, syreny, żyrytwy, żagnice... Coś się wymyśli :p.
 
Top Bottom