Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

+
A może Gajos? Cześnika Macieja Raptusiewicza zagrał bardzo dobrze, wystarczy żeby mówił tym samym tonem, tylko spokojniej.
 
@pepexp
Kogo ? :p

Szkoda, że mało jeszcze wiemy o postaciach, które się pojawią, jak na razie do spekulacji mamy tylko Ciri, Yennefer, Emhyra i Djikstrę a przydałoby się więcej. :D
 
Elfa raczej nie będzie, głównie dlatego, że na jego postaci był wzorowany Iorweth.

Dla mnie to nie jest powód, aby nie umieścić Żelaznego Wilka w Wiedźminie 3. Skoro Sigi Reuuven się pojawi, a jak pewnie wiesz od jakiegoś czasu zostali oni kompanami, to może też Wolf Isengrim się pojawi.
PS Idąc twoim tokiem myślenia Dijkstra też nie powinien się pojawić w Wiedźminie trzy skoro Talar też był na nim wzorowany... A dużo wskazuje na to, nawet bardzo dużo, że i również samego Talara odwiedzimy w Wiedźminie 3.
 
Dla mnie to nie jest powód, aby nie umieścić Żelaznego Wilka w Wiedźminie 3. Skoro Sigi Reuuven się pojawi, a jak pewnie wiesz od jakiegoś czasu zostali oni kompanami, to może też Wolf Isengrim się pojawi.
PS Idąc twoim tokiem myślenia Dijkstra też nie powinien się pojawić w Wiedźminie trzy skoro Talar też był na nim wzorowany... A dużo wskazuje na to, nawet bardzo dużo, że i również samego Talara odwiedzimy w Wiedźminie 3.
Talar z Djikstrą miał tyle wspólnego, że oboje byli szefami wywiadów :p.
Iorweth był wzorowany na Isengrimie pod względem wyglądu (blizna na twarzy) oraz charakteru (dumny i okrutny przywódca komanda, grożenie Geraltowi... mrowiskiem - identyczną torturę stosował Isengrim).
Obawiam się, że Isengrima nie będzie dlatego, że graczom niezaznajomionym z sagą myliłby się on właśnie z Iorwethem. Mogę się mylić oczywiście, zwłaszcza że wyraźnie przywracają wiele postaci z Sagi w trójce.

Ja bym chętnie zobaczył Dorregaya (czarodzieja "obrońcę przyrody"). Aczkolwiek nie pamiętam, czy on nie zginał na Thanedd.
 
Obawiam się, że Isengrima nie będzie dlatego, że graczom niezaznajomionym z sagą myliłby się on właśnie z Iorwethem.
Ciemnowłosy, krótkowłosy elf z chustą przesłaniającą jedno oko ma się mylić z czarnowłosym, długowlosym elfem bez chusty? No wiesz, na miejscu Amerykanów bym się obraził, aż tak głupi to oni nie są :p

Na pewno jeszcze Crach an Craite oraz Biberveldt.

I wiedźmini, Jaśko, Hjalmar, Eredin...
 
Jeszcze Dudu i moim zdaniem pozostałe czarodziejki z Loży. W pierwszej części na początku aktu 3 Triss rozmawiała z którąś przez zwierciadło chyba, możliwe, że ona się pojawi. Ciekawe czy zachowa swój oryginalny głos.
 
Jeszcze Dudu i moim zdaniem pozostałe czarodziejki z Loży. W pierwszej części na początku aktu 3 Triss rozmawiała z którąś przez zwierciadło chyba, możliwe, że ona się pojawi. Ciekawe czy zachowa swój oryginalny głos.
Zastanawia mnie, z którą z czarodziejek Triss wtedy rozmawiała...
Keira Metz?
 
Z głosu (dubbing) to bardziej była Filippa Eilhart, a model CDP wzieli ten sam co niebieskookiej, bo i tak było widać tylko kontury. Nie było sensu robić nowego modelu od podstaw.
 
Z głosu (dubbing) to bardziej była Filippa Eilhart, a model CDP wzieli ten sam co niebieskookiej, bo i tak było widać tylko kontury. Nie było sensu robić nowego modelu od podstaw.
Za to Keira Metz była blondynką (tak jak czarodziejka w lustrze) i przed Thanedd doradzała Foltestowi razem z Triss, więc jej zainteresowanie polityką Temerii jest bardziej na miejscu niż Filippy.

No i raczej na pewno to nie był głos Filippy.
 
Top Bottom