Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
PORADDNIK do dwójki wydało Axel Springer. Ile on kosztował? 3 czy 2 dychy? Ja z standardowego poradnika skorzystałem raz.
 
Mam nadzieję, że to kompendium będzie czymś w rodzaju bestiariusza z EK pierwszego Wiedźmina. Zdjęcie i mały opis postaci, do tego przydałby się opis większych miast i takie tam. Chociaż obawiam się, że będzie to średniej grubości broszura streszczająca wydarzenia z W1 i W2 :p
 
Ale był też sprzedawany osobno, nawet w zwykłych marketach (ja w sklepie społemu widziałem) Tak- 144 strony za 29,99 zł, premiera 17.V.2011 (Axel wydał też poradnik do GTA IV, w takiej samej cenie, zrobiony przez BradyGames)

Sorry za offtop, ale może tu w końcu się tego dowiem: Czy w artbooku z mrocznej edycji Wieśka 2, na stronach 59 i 60 jest ten sam tekst o projekcie komnaty dla Stennisa? Czy to błąd tylko w moim egzemplarzu?
 
Ja jeszcze w tamtym roku widziałem ten poradnik u siebie w Empiku za 19,99, jednak po przejrzeniu go (był bez folii) uznałem, że jest mi on nie potrzebny. A po tygodniu już go nie było, więc ludzie zapotrzebowanie na takie poradniki jak widać mają. ;)
 
Raczej w większości przypadków ze względu na chęć skompletowania wszystkich gadżetów związanych z grą niż z faktycznego korzystania z tego poradnika mając już ten standardowy dodany do W2.
 
Ja kupiłem ten poradnik (Axela Springera), bo po prostu jest to bardzo ładnie wydana książka, a dodatkowo pozwala sobie w głowie zorganizować przygody poznane w kilku zupełnie różnych ścieżkach. W czasie przechodzenia gry w ogóle z niej nie korzystałem - obejrzałem ją dopiero po dogłębnym ograniu W2, dzięki czemu nie natknąłem się na żaden spoiler. Podobnie zresztą uczyniłem z artbookiem z EK, który jest niczym innym jak spoilerobookiem. :teeth:
 
Mam pytanko, a mianowicie: czy edycja kolekcjonerska oprócz tego,że różni się ceną ( mowa o ps4 i pc) różni się czymś jeszcze? Czy wszystko jest identyczne w tej na pc i ps4, prócz ceny?
Kupiłem kolekcjonerkę na pc, a w międzyczasie przerzuciłem się na ps4 xd. I teraz coś muszę wykombinować
 
Znacie może jakieś szczegóły o figurce którą dziennikarze dostali na E3, bo wygląda fantastycznie. Niestety wszystkie na ebayu są w Ameryce i Kanadzie.
 
Znacie może jakieś szczegóły o figurce którą dziennikarze dostali na E3, bo wygląda fantastycznie. Niestety wszystkie na ebayu są w Ameryce i Kanadzie.

Odpowiedz Sobie. Czy Ty, albo jakiś inny fan, który specjalnie pojechałby do ameryki i poszedł na pokaz wiedźmina...i otrzymał taką figurkę, to czy chciałby się jej pozbyć, sprzedać itd...??
Amerykanie.... cóż... "fanboye"..


----------------

Ale one są tylko dla dziennikarzy, jako część press packa, więc nawet obecność na targach nic by nie dała.
Zgadza się - to był skrót myślowy ;)
 
Last edited:
Press Packi były sprzedawane w serwisach aukcyjnych i rozdawane w ramach konkursów przez różne pisma / poszczególnych dziennikarzy, więc pewnie, dało się je zdobyć. Jednakże, na swoim stoisku podczas targów, CDPR na pewno nie rozdaje ich dla każdego chętnego.
 
Swojej sztuki też nie dostałem. Ale piję do tego, że wszystko da się zdobyć;)

I znowu nie tak, że były po prostu rozdawane:p Konkursy owszem ale ilość była bardzo ograniczona i z reguły były to eventy również tylko dla dziennikarzy. Za najlepsze pytanie w związku z premierą, itd.
 
Ja też się podpisuję rękoma i nogami żeby więcej sztuk EK doprodukowali xD
 
Last edited by a moderator:
Ja też się podpisuję rękoma i nogami żeby więcej sztuk EK doprodukowali xD

Jest to raczej bez szans... Co prawda ktoś z redów wspomniał, że chciałby by ci prawdziwi fani mieli możliwość ustawienia statuetki na swym biurku i ze porozmawia z kolegami w tej sprawie. Ale inni wypowiadali się w stylu "kategorycznie nie" - kolekcjonerska powinna poza piękna oznaczać także rzadka..

(pozostaje zapisać się na listę rezerwową, ewentualnie poczekać aż Redzi otworzą sklepik)
 
Top Bottom