Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
poważnie? ;p (tylko sobie dworuję, chyba wszyscy to wiedzą już, a jak nie to gratulację, uświadomiłeś kilku).
Sądząc po podziękowaniach to nie każdy jest tak uświadomiony jak Ty. Po prostu trafiłem na to i postanowiłem się tym podzielić, uprzednio sprawdzając czy aby ktoś już w tym wątku o tym wspomniał. Tyle na temat.
@pepexp
Jasne, że mogą, przecież tego nie neguję. :p
 
Sądząc po podziękowaniach to nie każdy jest tak uświadomiony jak Ty. Po prostu trafiłem na to i postanowiłem się tym podzielić, uprzednio sprawdzając czy aby ktoś już w tym wątku o tym wspomniał. Tyle na temat.

@pepexp
Jasne, że mogą, przecież tego nie neguję. :p

A czy ja powiedziałem, że to źle? Fajnie, że dodałeś. Więc czego się unosisz?

Dodatkowo powiem, że 4 utwory zostały wykorzystane (z dotychczas opublikowanych na płytach/albumach Percivala (3 piosenki) i Percivala Shuttenbach'a (1 utwór)) które wykorzystano w muzyce do zwiastunów lub soundtrack'u który nam udostępniono.
 
A czy ja powiedziałem, że to źle? Fajnie, że dodałeś. Więc czego się unosisz?

Dodatkowo powiem, że 4 utwory zostały wykorzystane (z dotychczas opublikowanych na płytach/albumach Percivala (3 piosenki) i Percivala Shuttenbach'a (1 utwór)) które wykorzystano w muzyce do zwiastunów lub soundtrack'u który nam udostępniono.
Nie uniosłem się ani nie wzburzyłem,odniosłem się tylko do tonu Twojej wypowiedzi. :)

Przed chwilą na facebooku REDzi udostępnili utwór "Commanding the Fury" autorstwa Mikołaja Stroińskiego, który to pojawi się w Wiedźminie 3.

https://soundcloud.com/mikolai-stroinski/commanding-the-fury
 
Last edited:
A ja ciągle mam nadzieję na udostępnienie kawałka z zapowiedzi konferencji CDPR :whistle:
 
Last edited:
Gdy zacząłem edytować post to jeszcze w linkach nie było, w międzyczasie musiałeś dodać. Ninja :)
 
Ewidentnie Skellige. Ciekawe, gdzie taka muzyczka będzie przygrywać, czy gdy będziemy żeglować, czy walczyć.

Jest zajebista.
 
Taki typ muzyki raczej do walki będzie przypisany. Nie widzę tego w żadnym innym miejscu, chyba, że w jakiejś epickiej Cut-scence.
 
Ech.... Mam mieszane uczucia... Ta muzyka jest naprawdę dobra, ale brakuje jej "tego czegoś" :- Chociaż jak dla mnie i tak jest lepsza od muzyki Percivala. Właściwie każdy utwór Percivala charakteryzuje się powtarzaniem, wałkowaniem w kółko jednego, krótkiego motywu muzycznego. Jak na razie, to z utworów z soundtracku W3 najbardziej podobał mi się "Ice Giant" oraz "Fields of Ard Skellig". W pierwszym co prawda również motyw jest powtarzany przez cały czas, jednak nie razi to tak bardzo jak np. w "Merchants of Novigrad". Muszę przyznać że zaczynam się niepokoić. Może i soundtrack zawiera
ponad 170 utworów
, ale co z tego, jeśli większość z nich będzie kiepska lub przeciętna? :( Brakuje mi strasznie takiej muzyki jaka była w W1, no ale do tego potrzebny byłby chyba Adam Skorupa....
 
A ja chcę by byłą taka "kiepska lub przeciętna" jak dotychczas, bo to co nam dali jest świetne :) Śmiem twierdzić że tylko kilka kawałków z W1 podobało mi się bardziej ;)
 
Np. takie "Hunt or be hunted" jest super. Tak samo Ice Giant. I to co dzisiaj dodano. Te piosnki są zacne. także nie ma tak źle.
Jeszcze muzyczka z bagien, z gameplaya z Johnnym, jest bardzo klimatyczna i fajna.
 
Top Bottom