Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

+
Witam ponownie :)

Z racji tego, że akcja mojej przygody dzieje się w redanii, to stworzyłem kilka nowych zbroi, odpowiednich do tego obszaru.

Lekka redańska kurtka:

Ciężka redańska kurtka:

Mocny redański pancerz:

Mam nadzieję, że Wam się podoba :)
Wszelkie uwagi są mile widziane.

Bardzo mi się podobają. :)

Powyższe zbroje będą dostępne tylko w przygodzie czy może przewidujesz możliwość dołączenia ich jak DLC?
 
Właśnie przeczytałem temat od początku i mówiąc szczerze jestem pod przeogromnym wrażeniem ;). Gratuluje wytrwałości i talentu. Twój świat prezentuje się genialnie. Aż dech zapiera :D. Wkładasz w to na pewno wiele serca. Zbroja na prawdę wspaniała. Co do dubbingu przygody to jestem całym sercem za ale wiadomo że to dość odległa kwestia. Jak coś to się pisze na jakąś rólkę ;) Czekam z niecierpliwością na koniec prac i powodzenia ;).
 
Nie no chłopie szczęka mi opadła jak to zobaczyłem.Bez dwóch zdań masz talent.
Nie wiem czemu Redzi cię nie zatrudnili?
Mam pytanie jak ci się Redkit zachowuje. Jest stabilny czy raczej się nie raz sypie.
W jednym poście czytałem że masz dobrą maszynę.
 
Nie no chłopie szczęka mi opadła jak to zobaczyłem.Bez dwóch zdań masz talent.
Nie wiem czemu Redzi cię nie zatrudnili?
Mam pytanie jak ci się Redkit zachowuje. Jest stabilny czy raczej się nie raz sypie.
W jednym poście czytałem że masz dobrą maszynę.

Bo przygoda jeszcze się nie ukazała. Poza tym Kalen robi to dla siebie i od siebie własnym tempem, a nie za pieniądze byle by zrobić. Ha :D! Jeżeli się mylę, odejmijcie mi REDPoint (where is your god now?)

Również podziwiam Kalena, wytrwałości mu nie brak, jednak jak to mówią... Nie chwal dnia przed zachodem słońca.
Przy okazji. Szczerze mówiąc Pancerz wygląda nieziemsko, kolory ładnie dobrane, ale nie pasuje mi jedna rzecz. Mianowicie:

Możesz pokazać jak prezentuje się mocny pancerz (górna częśc) w grze? Na modelu wygląda jakby do tej zbroi dodał ktoś coś od błazna. Uważam, że sam kaptur by wystarczył.

Nie do*****lam się tylko zastanawiam się jak w grze wygląda.
 
Last edited:
Kalen nadal rozpala serca fanów :D. Kurtki fajne. Osobiście nie nosiłem zbroi z kapturem w Wiedźminie gdyż lubiłem powiew wiatru w siwych włosach :D Niecierpliwie czekam na moment, w którym poznamy jakiegoś bohatera Twojej przygody ;)
 
Nie no chłopie szczęka mi opadła jak to zobaczyłem.Bez dwóch zdań masz talent.
Dzięki :)
Mam pytanie jak ci się Redkit zachowuje. Jest stabilny czy raczej się nie raz sypie.
W jednym poście czytałem że masz dobrą maszynę.
Działanie REDkit'a nie zależy od maszyny. U mnie też wywala na pulpit. Jednak z biegiem czasu nauczyłem się zauważać "momenty krytyczne", które powodują crash edytora (staram się ich unikać, ale nie zawsze to pomaga. Trzeba się uzbroić w cierpliwość :) )


...nie pasuje mi jedna rzecz. Mianowicie:

Możesz pokazać jak prezentuje się mocny pancerz (górna częśc) w grze? Na modelu wygląda jakby do tej zbroi dodał ktoś coś od błazna. Uważam, że sam kaptur by wystarczył.
Nie zmieniałem modelu pancerza tylko teksturę. Kaptur jest dołączony na stałe do zbroi i nie można go usunąć.
Sprawdź sobie w AssetBrowser: item/geralt/30_dlc_roche_armor

Jeśli Redzi udostępniliby jakiś dobry importer obiektów do 3ds Max'a, to bym usuną ten dodatek do kaptura, ale na chwilę obecną mam związane ręce :/

Niecierpliwie czekam na moment, w którym poznamy jakiegoś bohatera Twojej przygody ;)

Za jakiś czas na pewno coś takiego będzie się ukazywać :)
 
Model znam, tylko tak jak myślałem - tekstury. Zbroja Kejrana również to miała, dlatego nigdy jej nie nosiłem.

Nie można się im dziwić, w końcu ludzie by pobierali REDKita tylko po to, żeby modele ściągać i przerabiać. Z drugiej strony nawet jeśli byś zrobił, to ciężko byłoby wpasować do gry. To nie to, że masz związane ręce, tylko nic z tym nie możesz zrobić. A chciałem zobaczyć jak wygląda w grze tylko dlatego, że "cycek" będzie wpasowany w pancerz i nie będzie widać aż tak.
 
Mocny redański pancerz, wersja bez kaptura:
Jest to druga wersja "mocnej redańskiej kurtki", w czasie zakupu, kupiec zapyta się nas, czy wolimy kurtkę z kapturem, czy bez :)

PS. Model ten został stworzony ze specjalną dedykacją dla osoby kapturo-sceptycznej :)
 

Attachments

  • kurtka_redania_04.jpg
    kurtka_redania_04.jpg
    84.2 KB · Views: 67
Last edited:
Witam, chciałbym przedstawić Wam wstępne zbroje z redanii:

Lekki redański rynsztunek:
Mocny redański rynsztunek:

Mocny rynsztunek pokażę jutro, ponieważ nie jest jeszcze ukończony.

Bardzo liczę na Wasze uwagi odnoście kolorów tych rynsztunków :)
 

Attachments

  • 1a.jpg
    1a.jpg
    19.6 KB · Views: 62
  • 1b.jpg
    1b.jpg
    19.3 KB · Views: 62
  • 1c.jpg
    1c.jpg
    19.2 KB · Views: 64
  • 2a.jpg
    2a.jpg
    19.4 KB · Views: 103
  • 2b.jpg
    2b.jpg
    19.7 KB · Views: 60
Fajne spodnie ma ten drugi :D
A jakby się prezentowały spodnie pierwszego, gdyby zamiast czerni kwadraty były białe lub szare? :)
 

Attachments

  • spodnie.jpg
    spodnie.jpg
    12 KB · Views: 50
Top Bottom