Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Oglądałem dziś rano ten wywiad, ale posta napisałem zanim go obejrzałem, usprawiedliwiony jestem bo dam sobie głowę uciąć, że gdzieś było, że tylko wybory zostają przeniesione, a ekwipunek zostaje zastąpiony nowym. W sumie nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo tak to jak w W2, kilku pierwszych wdzianek nie uraczyłem mając Zbroję Kruka.
 
Dzisiaj postaram się wykonać zaległe normalmapy. Oraz warto bliżej przyjrzeć się bugom wskazanym w temacie ogólnym, głównie przywrócić tę poświatę.

W sumie ciekawe, że tego nie zauważyłem, gdyż wiele moich save mam z FCR Wiedźmin. Choć regularnie dawno nie grałem, to już chyba we krwi został odpowiedni timing.
 
A dla mnie bardzo spoko, że nie ma ani świecącego mieczyka ani poświaty, za każdym kliknięciem myszką jest ta nutka adrenaliny, że może jednak coś schrzaniłem i zrobią mi z rzyci wzgórze Sodden. Jestem za opcjonalnym wyborem.

Spróbuj waść najpierw zagrać na trudnym gdzie nie ma świecącego mieczyka i wykonać ponad 3 sekwencje ciosów nie wiedząc w którym momencie kliknąć aby przedłużyć combo to porozmawiamy. Teoretycznie może i jest to wykonalne ale trzeba się przy tym nauczyć na pamięć wszystkich animacji ciosów co do sekundy, a w praktyce gdy walczysz z wieloma przeciwnikami jest to niewykonalne, czysty masochizm, bug psujący całą rozgrywkę niestety.
 
Spróbuj waść najpierw zagrać na trudnym gdzie nie ma świecącego mieczyka i wykonać ponad 3 sekwencje ciosów nie wiedząc w którym momencie kliknąć aby przedłużyć combo to porozmawiamy. Teoretycznie może i jest to wykonalne ale trzeba się przy tym nauczyć na pamięć wszystkich animacji ciosów co do sekundy, a w praktyce gdy walczysz z wieloma przeciwnikami jest to niewykonalne, czysty masochizm, bug psujący całą rozgrywkę niestety.
W FCR na trudnym jest opcjonalny mieczyk płonący do wyświetlania z niższych poziomów, więc dla mnie bez różnicy :harhar:
 
W FCR na trudnym jest opcjonalny mieczyk płonący do wyświetlania z niższych poziomów, więc dla mnie bez różnicy
Zauważasz że nie każdy chce grać na fcr. Proponuje sprawdzić w praktyce a dopiero potem komentować, bo przez ten bug spowodowany przez wasz mod rozgrywka stała się bardzo utrudniona i frustrująca niestety.
 
Zauważasz że nie każdy chce grać na fcr. Proponuje sprawdzić w praktyce a dopiero potem komentować, bo przez ten bug spowodowany przez wasz mod rozgrywka stała się bardzo utrudniona i frustrująca niestety.

To był żart, nie żaden nakaz. Parę postów wyżej przecież napisaliśmy, że smugi będą opcjonalne.
 
Tak się składa, że gram na trudnym i brak poświaty czy mieczyka wcale nie utrudnia mi rozgrywki. A nawet jeśli coś za pierwszym razem schrzanię, to za drugim będę pamiętał. Poza tym proszę Cię, problemy z graniem na trudnym bez FCR? Nawet bym się nie przyznawał.
 
ak się składa, że gram na trudnym i brak poświaty czy mieczyka wcale nie utrudnia mi rozgrywki. A nawet jeśli coś za pierwszym razem schrzanię, to za drugim będę pamiętał. nPoza tym proszę Cię, problemy z graniem na trudnym bez FCR? Nawet bym się nie przyzawał.
Może najpierw nagraj filmik to uwiężę twemu jakże butnemu stwierdzeniu. Resztę wypowiedzi pozostawię bez komentarza. Może postaraj się unikać na przyszłość odbiegania od tematu i niepotrzebnej dygresji psującej merytoryczną dyskusję.
 
Ja też nie mam problemu z wychwyceniem odpowiedniego momentu w FCR poziom wiedźmin, po prostu przyzwyczajenie. Opcja zostanie dodana jako opcja, temat uważam za zamknięty.

Aha, w tym i roboczym wątku merytoryczna dyskusja to rzadkość :D
 
Ja też nie mam problemu z wychwyceniem odpowiedniego momentu w FCR poziom wiedźmin, po prostu przyzwyczajenie. Opcja zostanie dodana jako opcja, temat uważam za zamknięty.
Ponownie proszę czytać posty ze zrozumieniem. Błąd występuje bez fcr, a dodanie opcji czy chcesz mod z błędem czy bez jest co najmniej śmiechu warte. Wiem, ze mod to amatorsko+hobbystyczne przedsiewziecie ale proszę o trochę powagi i rzetelności co do swojej pracy jeśli chcecie by gracze potraktowali poważnie Wasz projekt.

edit. taka mala rada na przyszłość, jeśli oczekujecie wsparcia ze strony odbiorców to może wypadałoby najpierw sprawdzić w grze zgłaszane błędy, zanim zaczniecie prowadzić polemikę bez wiedzy w danym temacie?
 
Last edited:
Ponownie proszę czytać posty ze zrozumieniem. Błąd występuje bez fcr, a dodanie opcji czy chcesz mod z błędem czy bez jest co najmniej śmiechu warte.
To nie błąd, a celowe działanie, jak w przypadku kółek życia. Smugi będą opcjonalne.

edit. taka mala rada na przyszłość, jeśli oczekujecie wsparcia ze strony odbiorców to może wypadałoby najpierw sprawdzić w grze zgłaszane błędy, zanim zaczniecie prowadzić polemikę bez wiedzy w danym temacie?
Ależ ciągle czekamy na Twoją odpowiedź w drugim temacie. Ja dotąd nie podałeś tam listy "nieostrych" elementów.
 
To nie błąd, a celowe działanie, jak w przypadku kółek życia. Smugi będą opcjonalne.
Pan chyba raczy żartować bo inaczej tego nie można zinterpretować. Jeśli złamanie podstawowych reguł rozgrywki w grze ma być celowe w tej modyfikacji to wygląda na to że naprawdę tracę czas usiłując przekazać jakiekolwiek wsparcie do tego "moda"
Bo jak inaczej można nazwać błąd który usuwa wskaźnik odpowiadający za informowanie gracza w którym momencie kliknąć klawisz myszy aby wykonać sekwencje ciosów, co całkowicie wypacza mechanikę walki i psuje rozgrywkę. :facepalm:
 
Last edited:
Ależ ciągle czekamy na Twoją odpowiedź w drugim temacie. Ja dotąd nie podałeś tam listy "nieostrych" elementów.
Podałem już wystarczająco dużo szczegółów w moich wcześniejszych postach, wystarczy trochę chęci i ich przeczytanie a następnie sprawdzenie wymienionych wad w grze. Nie mam czasu i zamiaru się po raz kolejny powtarzać jeśli mam do czynienia z taką ignorancją ze strony twórców.
 
Nie jestem twórcą moda więc mogę bez żadnych konsekwencji stwierdzić:
Crass2012 jesteś bucem.
Usuń konto.
Amen.
@TonMere
Cokolwiek sądzisz o interlokutorach na forum, nic nie upoważnia Cię do takich wypowiedzi. Proszę na przyszłość stosować się do podstawowych zasad kultury.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Nie jestem twórcą moda więc mogę bez żadnych konsekwencji stwierdzić:
Crass2012 jesteś bucem.
Usuń konto.
Amen.
Właśnie pokazał "Pan" (dziecko?) swój prawdziwy poziom kultury.
Do moderatora: proszę przyjrzeć się powyższej wypowiedzi a w zasadzie jawnej obrazy użytkownika i pogwałcenia regulaminu forum.
 
Gdyby nie te wszystkie rozprawy o Madziach i Paździochach, ten temat chyba nie miałby nawet trzystu stron :p

Rozmowy o Madziach to podstawa bytu tych tematów. Gdyby nie one nie powstałaby retekstura Triss czy Driady. Przy okazji, wspominałem, że poznałem kolejną Madzię? Znamy się od miesiąca, a kobieta ta już zdążyła wpłynąć na moje życie.
:comeatmebro:
Do użytkownika zgłaszającego błędy: dziękujemy za zgłoszenia, na pewno zobaczymy co warto zaimplementować. Co do kłopotliwej smugi - brak tego efektu odpowiada nam jak i innym użytkownikom, jednak dla osób takich jak Ty zostanie dodany jako opcja w instalatorze. Co do pytań kolegów o rozmyte elementy - bardzo by nam to pomogło, gdyż interfejs to jakieś 1500 plików.
 
Top Bottom